Výsledky výstavy: SHK - klubová výstava, 28. 4. 2007, Bojnice

FENY - třída štěňat

Dakara Kráľovská stráž

Buddy Boston Kráľovská stráž x Ch. Afrika Gora Monte

VN 1 nejlepší štěně Dakara Kráľovská stráž [nové okno]
Cira spod Marhátu

Xingo Biely Démon x Brixie z Hájovne Čierny potok

VN 2 Cira spod Marhátu [nové okno]
Aranea Krumlovské podzámčí

Akym z Malého Rohozce x Asta Plavské stráně

VN 3 Aranea Krumlovské podzámčí [nové okno]

FENY - třída dorostu

Daisy Gold Premio

Gregor v. Volkerschlachtdenkmal x Shakira Gasko Prim

VN 1 nejlepší dorost Daisy Gold Premio [nové okno]

PSI - třída mladých

Bren Zašovský květ

Avram Gutta Fortunae x Ariella z Faustova domu

V 1, CAJC Bren Zašovský květ [nové okno]
Conan Folcrum

Ch. Oskar von der Bildeiche x Dara z Krovia

V 2 Conan Folcrum [nové okno]

FENY -třída mladých

Catherine z Kraje kalicha

Barnabass von Wackerbarth x Acro Bohemia Dragonlance

V 1, CAJC, Nejlepší mladý Catherine z Kraje kalicha [nové okno]
Kiwi Royal Safe

Ch. Pokolbéli-Rosszcsont Balu Captain x : C h. Ayrin z Pomezí

V 2 Kiwi Royal Safe [nové okno]
Barbie Bára z Úpatí Ondřejníku

Barley Moravia Hovacor x Arty ze Starého dvora

V 3 Barbie Bára z Úpatí Ondřejníku [nové okno]
Awe Kesidy

Iberto v. d. Spreewehrmühle x ICh. Kesidy Plavý vítr

V 4 Awe Kesidy [nové okno]
Dorotka z Julinčina údolí

ICh. Atos ze Starého dvora x Jenny Plavý vítr

V
Enny zo Šarfie

ICh. Kody Plavý vítr x Ch. Inéz z Hlohovníka

V

PSI - mezitřída

Axi Attractive Nuisance

ICh. Atos ze Starého dvora x Ch. Fatima Country Bohemia

V 1 CAC, čekatel šampiona IHF Axi Attractive Nuisance [nové okno]
Bak spod Marhátu

Xingo Biely Démon x Brixie z Hájovne Čierny potok

V 2 Bak spod Marhátu [nové okno]
Deros Dredd zo Šarfie

Ch. Artur z Duhového kopce x Ch. Inéz z Hlohovníka

V 3 Deros Dredd zo Šarfie [nové okno]

FENY - mezitřída

Amália z Hrabovských stájí

Ch. Attila vom Wildweibchenstein x Ch. Gatia Kris-Ve-Mar

V 1 CAC Amália z Hrabovských stájí [nové okno]
Carol Gutta Fortunae

Bojan von Vögele Hof x ICh. Atma Gutta Fortunae

V 2, res. CAC Carol Gutta Fortunae [nové okno]
Cortina Kraľovská stráž

Ch. Artur z Duhového kopce x Ch. Afrika Gora Monte

V 3 Cortina Kraľovská stráž [nové okno]
Dorca zo Šarfie

Ch. Artur z Duhového kopce x Ch. Inéz z Hlohovníka

V 4 Dorca zo Šarfie [nové okno]
Bonnie Folcrum

Ch. Ozi Las Ksiezniczek x Dara z Krovia

V
Coral Sea Kraľovská stráž

Ch. Artur z Duhového kopce x Ch. Afrika Gora Monte

V

PSI - třída otevřená

Andrew Alamo Negro

Ch. Persano Gasko Prim x Africa zo Šarfie

V 1 CAC, Klubový vítěz Andrew Alamo Negro [nové okno]
Avar Folcrum

Alan z Horské Pastviny x Dara z Krovia

V 2 res. CAC Avar Folcrum [nové okno]
JCh. Jekyll Royal Safe

Artur z Duhového kopce x Ch. Ayrin z Pomezí

V 3 JCh. Jekyll Royal Safe [nové okno]
Afric z Kráľovských vinohradov

ICh. Carleon Gold Mondeo x Cory Levie Srdce

V 4 Afric z Kráľovských vinohradov [nové okno]
Babar Indiánska maska

Ch. Clever Gold Mondeo x Ch. Aura Šťastná hviezda

V
Black Astra Nigra

ICh. Carleon Gold Mondeo x Borka z Krovia

V
Brix Astra Nigra

ICh. Carleon Gold Mondeo x Borka z Krovia

V
Emanuel Adamův Hrádek

Chyr Gasko Prim x Ch. Blondy od Červené skály

V
Nando Animagus

Timo von Schondrantal x Ch. Orane Jinka De Trois Petits Diables

V
Alex Folcrum

Alan z Horské Pastviny x Dara z Krovia

VD
Corral zo Šarfie

Ch. Bary ze Zámrsku x Ch. Inéz z Hlohovníka

VD
Angus Alamo Negro

Ch. Persano Gasko Prim x Africa zo Šarfie

D

FENY - třída otevřená

Jawa Royal Safe

Artur z Duhového kopce x Ch. Ayrin z Pomezí

V 1 CAC Jawa Royal Safe [nové okno]
Jessie z Páralovy zahrady

Ch. Persano Gasko Prim x Hella z Páralovy zahrady

V 2 res. CAC Jessie z Páralovy zahrady [nové okno]
Baila Astra Nigra

ICh. Carleon Gold Mondeo x Borka z Krovia

V 3 Baila Astra Nigra [nové okno]
Beckie Priateľský dotyk

Alan Bovema x Daisy od Červené skály

V 4 Beckie Priateľský dotyk [nové okno]
Africa zo Šarfie

Ch. Alda Šédebab x Ch. Inéz z Hlohovníka

V
Alda spod Marhátu

Alan Bovema x Brixie z Hájovne Čierny potok

V
JCh. All-Brii Sideric Miks

Ch. Hasko Gasko Prim x Adaly Biely démon

V
Alrisha z Úpatí Ondřejníku

Artur z Duhového kopce x Arty ze Starého dvora

V
Candy zo Šarfie

Ch. Bary ze Zámrsku x Ch. Inéz z Hlohovníka

V
Unie Gasko Prim

Frieder v. Georgenberg x Ch. Oriflame Gasko Prim

V
Coney Jantarová zahrada

Ch. Persano Gasko Prim x Jantara Plavý vítr

VD

FENY - třída pracovní

ICh. Kesidy Plavý vítr

Condor v. Inselparadies x Hetty Plavý vítr

V 1 CAC ICh. Kesidy Plavý vítr [nové okno]
Asia Vidovický kříž

Ch. Persano Gasko Prim x China Royal Safe

V 2 res. CAC Asia Vidovický kříž [nové okno]
Happy Leví kráľ

Carlo z Hlohovníka x Canny Leví Kráľ

V 3 Happy Leví kráľ [nové okno]

PSI - třída vítězů

ICh. Atos ze Starého dvora

Argo v. Balmfluhköpfliblick x Alma Růžové atrium

V 1 CAC ICh. Atos ze Starého dvora [nové okno]
Ch. Archibald z Rajského kopce

Ch. Hasko Gasko Prim x Bianka Adamův Hrádek

V 2 res. CAC Ch. Archibald z Rajského kopce [nové okno]

FENY - třída vítězů

Ch. Dafneé Indiánska maska

Charon z Hlohovníka x Ch. Aura Šťastná hviezda

V 1 CAC, Klubový vítěz, čekatel šampiona IHF, BOB Ch. Dafneé Indiánska maska [nové okno]
Ch. Ayrin z Pomezí

Erotik Gasko CS x Fuji Royal Safe

V 2 res. CAC Ch. Ayrin z Pomezí [nové okno]
Frida z Krovia

Dack Alset x Barbie spod Krasína

V 3 Frida z krovia [nové okno]

FENY - třída seniorů

Iffy Plavý vítr

Crown z Cituščiny zahrady x Cilla Plavý vítr

V 1 Nejlepší senior

FENY - třída veteránů

Borka z Krovia

Dack Alset x Barbie spod Krasína

V 1, Nejlepší veterán borka z Krovia [nové okno]

CHOVATELSKÁ SKUPINA

ROYAL SAFE
1. místo
KRÁLOVSKÁ STRÁŽ
2. místo
ZO ŠARFIE
3. místo
Nejlepší chovatelská skupina [nové okno]

Nejhezčí PÁR PSŮ

Africa zo Šarfie
Andrew Alamo Negro

Mladý vystavovatel

JCh. Jekyll Royal Safe
Katarína Komorová

Dítě a pes

Asia Vidovický kříž
Andrej Krajčík

Výsledky výstav 2007 »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2021 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus