Výsledky výstavy: Speciální výstava se zadáváním titulu VSV a CAC, 11. 5. 2024, Knížecí rybník u Tábora

Bernard z Julinčina kopce a Iris Daimar - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]

PSI - třída štěňat

Arwy Bellami's Moravia

Rados Anonymus Notus x Bellami My Ardeen

VN1 Arwy Bellami's Moravia - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Arés Pleiades Tauri

Chandler Debbie-Ann x Coretta Micailve

VN2 Arés Pleiades Tauri - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]

FENY - třída štěňat

Ayleen Bellami's Moravia

Rados Anonymus Notus x Bellami My Ardeen

VN1 Ayleen Bellami's Moravia - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Airyn Bellami's Moravia

Rados Anonymus Notus x Bellami My Ardeen

N2 Airyn Bellami's Moravia - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
 

PSI - třída dorostu

J´Pan z Úpatí Ondřejníku

Quinc z Páralovy zahrady x Chalva Oddany Tobie

N1 J´Pan z Úpatí Ondřejníku - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]

FENY - třída dorostu

Nightmare-Taryn della Delizia d'Este

Tino v.d. Jagsthöhe x Eragon-Arya della Delizia d'Este

VN1 Nightmare-Taryn della Delizia d'Este - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
 

PSI - třída mladých

Jordy Daimar

Dream Black Prim x Engie Amijon Star

V1
CAJC, Vítěz SV mladých, BOJ Jordy Daimar - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Quicksilver Debbie-Ann

Shadow v.d. Jagsthöhe x Mystique Debbie-Ann

V2 Quicksilver Debbie-Ann - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Don Benigno Sarasany

Don't stop me now Ghipinaldo x Dark Beauty z Rajského kopce

V3 Don Benigno Sarasany - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Juharron Eldorádo Lipí

Haron Lexova smečka x Balbinka Las Ksiezniczek

V4 Juharron Eldorádo Lipí - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Ravel v.d. Hofreite

Wanjo v.d. Jagsthöhe x Maya v.d. Hofreite

V
Archie Shell-me-rod

Don't stop me now Ghipinaldo x Abris Insanus Gaudium

VD
Arny z Černické stráně

Bond Micailve x Arian Eldunarya

VD

FENY - třída mladých

Joelly Daimar

Dream Black Prim x Engie Amijon Star

V1
CAJC, Vítěz SV mladých Joelly Daimar - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Iskra Las Ksiezniczek

Agreed Wonder Sambuca x Akcja Las Ksiezniczek

V2 Iskra Las Ksiezniczek - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Jessie Daimar

Dream Black Prim x Engie Amijon Star

V3 Jessie Daimar - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Niki Seahawk

Eddie Edazri loci x Impreza Seahawk

V4 Niki Seahawk - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Abby z Černické stráně

Bond Micailve x Arian Eldunarya

VD
Alpha z Kraje jeřabin

Caspien Awedante x Abbie Houvarova smečka

VD
Felix Felicis Micailve

Ian v.d. Dünnebecke x Abrielle Micailve

VD
Kostka Rubika Tu Pilnuje

Isegrim ex Canis Lupus x Gryzelda Mila Tu Pilnuje

nenastoupil
 

PSI - mezitřída

Thor Royal Safe

Ceron van Laag Laren x Rooney Royal Safe

V1
CAC Thor Royal Safe - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Apgar Evenire Asteri

Ardal Cordis Paladin x Azira Amarelo Arcum

V2
r. CAC Apgar Evenire Asteri - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Alokee Moravia Black

Aik Carpathia Heart x Chantira Moravia Diamond

V3 Alokee Moravia Black - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Akron Aberten

Barney z Vysokého lesa x Beatrice Akrimis Drslavice

V4 Akron Aberten - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Athor Evenire Asteri

Ardal Cordis Paladin x Azira Amarelo Arcum

V
Arcyl Darcylesth

Tino v.d. Jagsthöhe x Arletty Jackie - Snow

VD
Aron Aberten

Barney z Vysokého lesa x Beatrice Akrimis Drslavice

VD
Cameron od Meruňky

Bond Micailve x Addy Ash od Meruňky

VD
Elby Awedante

Agreed Wonder Sambuca x Dirké Awedante

VD
Bert z Bobštejna

Benny od Květnické studánky x Brianda Cordis Paladin

D
Enroxi Awedante

Agreed Wonder Sambuca x Dirké Awedante

D
Tonic Royal Safe

Ceron van Laag Laren x Rooney Royal Safe

nenastoupil

FENY - mezitřída

Alilla Fényes-Kövi

James v. Wildweibchenstein x Olivia Aldeon

V1
CAC Alilla Fényes-Kövi - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Etris Micailve

Trutz v. Arminius x Althea Micailve

V2
r. CAC Etris Micailve - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Boddie z Hanáckeho vrchu

Aniseed Wonder Sambuca x Rosie z Páralovy zahrady

V3 Boddie z Hanáckeho vrchu - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Bellany z Bobštejna

Benny od Květnické studánky x Brianda Cordis Paladin

V4 Bellany z Bobštejna - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Evelyne Awedante

Agreed Wonder Sambuca x Dirké Awedante

V
Fantastika Ebidix

Franklin from House of Lincoln x Erotika Ebidix

V
Aurri EmArry

El Cid Amijon Star x Rory z Páralovy zahrady

VD
Triniti Royal Safe

Ceron van Laag Laren x Rooney Royal Safe

VD
Ambra EmArry

El Cid Amijon Star x Rory z Páralovy zahrady

D
Agati BEL-Vinc

Don't stop me now Ghipinaldo x Eiwa z Hrabovských stájí

neposouzen
Borůvka z Bobštejna

Benny od Květnické studánky x Brianda Cordis Paladin

diskvalifikace
Eireann Micailve

Trutz v. Arminius x Althea Micailve

diskvalifikace
 

PSI - třída otevřená

Aslan Aura Allisto

Royal Royal Safe x Neri Aldeon

V1
CAC Aslan Aura Allisto - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Cid Fillův dvůr

Ardal Cordis Paladin x Connie Debbie-Ann

V2
r. CAC Cid Fillův dvůr - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Cerberus z Divoké Třešňovky

Bronson Plattensee-Wart x Alischa z Divoké Třešňovky

V3 Cerberus z Divoké Třešňovky - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Irion Daimar

Singapur Kráľovská stráž x Engie Amijon Star

V4 Irion Daimar - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Bucanero Micailve

Bond v. Gut Grone x Calantha Teresie Bohemia

V
Merlin Katveri

Endy Amijon Star x Ginger Katveri

V
Rembrandt Černá tečka

Mefist Černá tečka x Naira z Páralovy zahrady

V
Ahiro ze Znojemské Louky

Army Pom pette x Daisy Black Prim

VD
Coenn Eldunarya

Nero v.d. Tannenmühle x Brisie Micailve

VD
Herbie Pektorův statek

BillyRoy Awedante x Quira z Páralovy zahrady

VD
Messi Katveri

Endy Amijon Star x Ginger Katveri

VD
Astor Houvarova smečka

Benny od Květnické studánky x Holly Debbie-Ann

D

FENY - třída otevřená

Iris Daimar

Singapur Kráľovská stráž x Engie Amijon Star

V1
CAC, Vítěz SV, Čekat. šamp. IHF, BOS Iris Daimar - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Angie Bonnagria

Ceron van Laag Laren x Coney from Black Meadow

V2
r. CAC Angie Bonnagria - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Isla z Úpatí Ondřejníku

Basile Trzy Wiedźmy x Chalva Oddany Tobie

V3 Isla z Úpatí Ondřejníku - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Dária Huad'Dib

Royal Royal Safe x Casiopea Huad'Dib

V4 Dária Huad'Dib - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Addis Alba Pulchra

Elroy Black Prim x Alba Jessi - Star

V
Aurora Aura Allisto

Royal Royal Safe x Neri Aldeon

V
Crazy z Divoké Třešňovky

Bronson Plattensee-Wart x Alischa z Divoké Třešňovky

V
Cressida Gamma Leonis

Endy Amijon Star x Bellatrix Gamma Leonis

V
Dessi Akrimis Drslavice

BillyRoy Awedante x Adria Akrimis Drslavice

V
Eowyn od Hlubokého parku

Hogar z Julinčina údolí x Banya od Hlubokého parku

V
Hatschepsut Eilleen

Pusztai Pandur Caramel x Flare Eilleen

V
Isabell Daimar

Singapur Kráľovská stráž x Engie Amijon Star

V
Kestia Sideric Miks.

Eddie Edazri loci x Identity Sideric Miks.

V
Noreen Debbie-Ann

Cortez Plattensee-Wart x Derrin Debbie-Ann

V
Only Sunny Debbie-Ann

Mellon v. Schondratal x Chelsea Debbie-Ann

V
Abris Insanus Gaudium

Arnie Čerchovské hvozdy x Brucie od Plátěné hory

VD
Asha Serpula

Dream Black Prim x Boogie Lobetanz

VD
Bellis z Jasanového vrchu

Upas Hovarian x Behind the mask Ghipinaldo

VD
Brunela ze Stínu lípy

Cyr Tara Guarda x Artemis Micailve

VD
Clara vom Christinenstein

Ennio vom drei Rutenberg x Ambra vom Christinenstein

VD
Edinka Edazri loci

Brit Coras Garden x Arnika Edazri loci

VD
Fairy Tale Black Prim

Eddie Edazri loci x Ellie Black Prim

VD
Ireen Daimar

Singapur Kráľovská stráž x Engie Amijon Star

VD
Izzie Daimar

Singapur Kráľovská stráž x Engie Amijon Star

VD
Justine z Julinčina údolí

Endy Amijon Star x Happy z Julinčina údolí

VD
Kampi Sideric Miks.

Eddie Edazri loci x Identity Sideric Miks.

VD
One Witch Bella Debbie-Ann

Mellon v. Schondratal x Chelsea Debbie-Ann

VD
Salome Royal Safe

Baghir Scorteus Mons x Rooney Royal Safe

VD
Verona Šlovický vrch

Hanibal Gora Monte x Tambra Šlovický vrch

VD
Ancora Serpula

Dream Black Prim x Boogie Lobetanz

D
Bonita ze Záblatské kotliny

Dream Black Prim x Jackie Katveri

D
Coco Icecream Dilectio Canis

Don't stop me now Ghipinaldo x Awaited Hope Dilectio Canis

D
Safe Royal Safe

Baghir Scorteus Mons x Rooney Royal Safe

D
Cassiopeia z Milkova dvora

Largo Kráľovská stráž x Usuri Gasko Prim

diskvalifikace
 

PSI - třída pracovní

Hogar z Julinčina údolí

Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí

V1
CAC Hogar z Julinčina údolí - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Woody Pusztai Pandur

Legolas Pusztai Pandur x Orkane des Trois Petits Diables

V2
r. CAC Woody Pusztai Pandur - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Altair z Milkova dvora

Gino des Trois Petits Diables x Oradea Kráľovská stráž

V3 Altair z Milkova dvora - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Jimmy Bukový háj

Endy Amijon Star x Beckie Elibuky

V4 Jimmy Bukový háj - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Van Damme Šlovický vrch

Hanibal Gora Monte x Tambra Šlovický vrch

V
Garfield Katčina smečka

Baru v.d. Kurpfalzjägern x Drákulka Katčina smečka

VD
Urro Šlovický vrch

Bono z Nerudovky x Denny Amijon Star

VD

FENY - třída pracovní

Loreline Katveri

Bono z Nerudovky x Ivory Katveri

V1
CAC Loreline Katveri - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Thellis Gasko Prim

Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller

V2
r. CAC Thellis Gasko Prim - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Oria Debbie-Ann

Mellon v. Schondratal x Chelsea Debbie-Ann

V3 Oria Debbie-Ann - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Grace Moravia Hovacor

Bele v. Seevedeich x Against all odds Ghipinaldo

V4 Grace Moravia Hovacor - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Godzila Katčina smečka

Baru v.d. Kurpfalzjägern x Drákulka Katčina smečka

VD
 

PSI - třída vítězů

Bernard z Julinčina kopce

Cooper Debbie-Ann x Azabela Aisha z Julinčina kopce

V1
CAC, Vítěz SV, Čekat. šamp. IHF, BOB Bernard z Julinčina kopce - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Mister Boss Enormous

King v. Scheunenweg x Just One Look Enormous

V2
r. CAC Mister Boss Enormous - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Falko Fillův dvůr

Chandler Debbie-Ann x Energy Debbie-Ann

V3 Falko Fillův dvůr - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Bardo Lobetanz

Benji z Ondrova dvora x Fresie Sideric Miks.

V4 Bardo Lobetanz - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Buckingham of Happy Heroes

Malon des Trois Petits Diables x Amazing of Happy Heroes

V
Ceron van Laag Laren

Baghir Scorteus Mons x Anvie van Laag Laren

V
Craken Chlupaté srdce

BillyRoy Awedante x Perla Gasko Prim

V
Imaro vom Schmollensee

Ennio vom Drei Rutenberg x Frannie from House of Lincoln

V
Rados Anonymus Notus

Pilisi-Hajnal Alfa x Anonymus Amicus Aisha

V

FENY - třída vítězů

Unicita Šlovický vrch

Bono z Nerudovky x Denny Amijon Star

V1
CAC Unicita Šlovický vrch - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Ain't No Saint Enormous

Aggy Oldtyr x Just One Look Enormous

V2
r. CAC Ain't No Saint Enormous - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Beowyn Eldunarya

Alfa Pilisi - Hajnal x Éowyn Debbie-Ann

V3 Beowyn Eldunarya - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Dirké Awedante

Leroy Aldeon x Anttara Black Awedante

V4 Dirké Awedante - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Bellami My Ardeen

Cortez Plattensee-Wart x Luna Aldeon

V
Cerridwen Kasurgis

Leroy v.d. Hofreite x Rennie z Budské samoty

V
Identity Sideric Miks.

Jacobi Gasko Prim x Famous Sideric Miks.

V
 

PSI - třída veteránů

Aik Carpathia Heart

Ecco v. Tyrolsberg x Aimie Sagbariam

V1Vítěz SV veteránů
BOV Aik Carpathia Heart - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Atai Debbie-Ann

Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri

nenastoupil
Brit Coras Garden

Artur z Duhového kopce x Cora v. Philippsdorf

nenastoupil

FENY - třída veteránů

Anttara Black Awedante

Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy

V1, Vítěz SV veteránů Anttara Black Awedante - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Althea Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

V2 Althea Micailve - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Abrielle Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

V3 Abrielle Micailve - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Éowyn Debbie-Ann

Arigo v.d. Kurpfalzjägern x Debbie Katveri

V4 Éowyn Debbie-Ann - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Darlie Černý vítr

Eroy Sideric Miks. x Boogie Černý vítr

V
Dixi Amijon Star

Barny Seahawk x Blackie Amijon Star

V
Brannan Elibuky

Artex z Lašské brány x Eliška Bukový háj

VD
Destiny Daimar

Chester Barte Prim x Bessy Daimar

VD
Happy z Julinčina údolí

Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí

VD
Usuri Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

VD
Blueberry Na3

Adiant Moravia Lamara x Blackberry ze Starého Rejvízu

D
Aleesha Debbie-Ann

Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri

nenastoupil
 

PSI - třída mimo konkurenci

Afareus Channe Line

Darcius Gasko Prim x Channelaine Gasko Prim

posouzen 1 Afareus Channe Line - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Largo Kráľovská stráž

Ajax Szőke Tiszaparti x Fidži Kráľovská stráž

posouzen 2 Largo Kráľovská stráž - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Coinneach Na3

Bard Debbie-Ann x Blackberry ze Starého Rejvízu

posouzen 3 Coinneach Na3 - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]

FENY - třída mimo konkurenci

Derrin Debbie-Ann

Berwill Hali Gali x Annie Black Prim

posouzen 1 Derrin Debbie-Ann - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
Brassia Wonder Sambuca

Bueno Oddany Tobie x Aim Elderberry from Black Meadow

posouzen 2 Brassia Wonder Sambuca - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
 

VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ

Nejlepší pár psů

Thor Royal Safe a Triniti Royal Safe - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno] Enroxi Awedante a Asha Serpula - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno] Coinneach Na3 a Eireann Micailve - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
 
  1. Thor Royal Safe a Triniti Royal Safe
  2. Enroxi Awedante a Asha Serpula
  3. Coinneach Na3 a Eireann Micailve

Nejlepší chovatelská skupina

CHS Daimar - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno] CHS Royal Safe - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno] CHS Debbie-Ann - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno] CHS Daimar - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11. 5. 2024 [nové okno]
 
  1. Daimar 1
  2. Royal Safe
  3. Debbie-Ann
  4. Daimar 2

Výsledky výstav »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2024 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus