Výsledky výstavy: Maďarská klubová výstava, 21. 4. 2007, Budapešť

Rozhodčí: Michael Kunze (D)


PSI - třída mladých

Anonymus Zafir

Pusztai Pandur Treff × Ani Rakáren

V1, CAJC
Anonymus Zenit

Pusztai Pandur Treff × Ani Rakáren

VD2

FENY - třída mladých

Pusztai Pandur Amidala

Dastin von Allemania × Pusztai Pandur Tekla

V1, CAJC
Birtokóvó Desiree

Nice to See You Brandon × Bitokóvó Adél

V2
Anonymus Afra

Pusztai Pandur Treff × Anonymus Rommy

V3
Pusztai Pandur Astra

Dastin von Allemania × Pusztai Pandur Tekla

V4
Anonymus Aliz

Pusztai Pandur Treff × Anonymus Rommy

V
Anonymus Zizi

Pusztai Pandur Treff × Ani Rakáren

VD
Birtokóvó Díva

Nice to See You Brandon × Bitokóvó Adél

VD
Pusztai Pandur Alda

Dastin von Allemania × Pusztai Pandur Tekla

VD

PSI - mezitřída

Pusztai Pandur Zandor

Dastin von Allemania × Anonymus Gerti

V1, CAC
Pusztai Pandur Valdo

Conny von Ascona × Pusztai Pandur Quendy

V2, R.CAC

FENY - mezitřída

Babocsai Hédi

Safor von Schartenfels × Baboscai Tilda

V1, CAC
Bonne Folcrum

Ozi Las Ksiezniczek × Dara z Krovia

V2, R.CAC
Pusztai Pandur Zséda

Dastin von Allemania × Anonymus Gerti

V3
Pusztai Pandur Zoé

Dastin von Allemania × Anonymus Gerti

VD4

PSI - třída otevřená

Pusztai Pandur Talizmán

Cherom vom Brahmetal × Anonymus Gerti

V1, CAC
Ulsan Gasko Prim

Frieder v. Georgenberg × Oriflame Gasko Prim

V2, R.CAC
Mengo Ex Mercator

Iberto v.d. Spreewehrmühle × Duqua vom Märchenhof

V3
Niederalm Érdisch Aramisz

Pokolbéli Rosszcsont Balu Captain × Nice to See You Brenda

V4
Anonymus Wolf

Dastin von Allemania × Ani Rakáren

VD
Vöröshegyi Imrus

Hovarian Luder × Vöröshegyi Aletta

VD

FENY - třída otevřená

Pusztai Pandur Tina

Cherom vom Brahmetal × Anonymus Gerti

V1, CAC
Sunny Gasko Prim

Atze von Wackerbarth × Oriflame Gasko Prim

V2, R.CAC
Nice To See You Bretty

Carleon Gold Mondeo × Anonymus Izabella

V3
Birtokóvó Ciklamén

Dastin von Allemania × Baboscai Sziszi Berta

V4
Baboscai Jolly

Dastin von Allemania × Baboscai Tilda

V
Pusztai Pandur Uránia

Dastin von Allemania × Pusztai Pandur Quendy

V
Vöröshegyi Zelma

Hovarian Luder × Vöröshegyi Blanka

VD

PSI - třída pracovní

Kody Plavý vítr

Condor vom Inselparadies × Hetty Plavý vítr

V1, CAC

PSI - třída šampionů

Dastin von Allemania

Attila von Laroga × Sita vom Douglashof

V1, CAC, Klubový vítěz, BOB
Pusztai Pandur Treff

Cherom vom Brahmetal × Anonymus Gerti

V2, R.CAC

FENY - třída šampionů

Pusztai Pandur Tekla

Cherom vom Brahmetal × Anonymus Gerti

V1, CAC, Klubový vítěz

PSI - třída veteránů

Safor von Schartenfels

Boreas du Trondai × Banja vom Portmoos

V1, CAC
Hatto Plavý vítr

Cartago vom Fleischereck × Cilla Plavý vítr

V2, R.CAC

FENY - třída veteránů

Anonymus Gerti

Hegyi Co-Co × Diana Hidvig

V1, CAC
Baboscai Sziszi Berta

Hegyi Döme × Vöröshegyi Evelyn Lotti

V2, R.CAC
Vöröshegyi Jeassey

Gasperhegyi Dino × Hegyi Betti

V3
Ayleene von Trezefustentum

Hegyi Döme × Pusztai Pandur Célia

V4

Výsledky zaslal L. Faigl.

Výsledky výstav 2007 »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2022 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus