Výsledky výstavy: Mezinárodní výstava psů, 15. 4. 2023 - 16. 4. 2023, České Budějovice
Rozhodčí: Bojan Matakovic (HR)
FENY - třída dorostu
Etris MicailveTrutz v. Arminius x Althea Micailve |
VN1 |
---|
PSI - třída mladých
Corvus Gamma LeonisEndy Amijon Star x Bellatrix Gamma Leonis |
V 1 CAJC, CACIB-J, BOJ |
---|---|
Van Damme Šlovický vrchHanibal Gora Monte x Tambra Šlovický vrch |
V2 |
Artur BonnagriaCeron v.Laag Laren x Coney from Black Meadow |
VD3 |
Elby AwedanteAgreed Wonder Sambuca x Dirké Awedante |
VD4 |
FENY - třída mladých
Cressida Gamma LeonisEndy Amijon Star x Bellatrix Gamma Leonis |
V1 CAJC, CACIB-J |
---|---|
Dangelline Anjelská strážAfareus Channe Line x Corina Anjelská stráž |
V2 |
Brinkley ze Záblatské kotlinyDream Black Prim x Jackie Katveri |
V3 |
Bonita ze Záblatské kotlinyDream Black Prim x Jackie Katveri |
VD4 |
Alva Star Family Barte PrimIke Hovi-Raj x Daylight Iormino Grande |
VD |
Bellis z Jasanového vrchuHovarian Upas x Behind the mask Ghipinaldo |
ABS |
PSI - mezitřída
Bernard z Julinčina kopceCooper Debbie-Ann x Azabela Aisha z Julinčina kopce |
V1 CAC |
---|
FENY - mezitřída
Dária Huad'DibRoyal Royal Safe x Casiopea Huad'Dib |
V1 CAC |
---|
PSI - třída otevřená
Egregius Iormino GrandeBenji z Ondrova dvora x Caysha-Lee Iormino Grande |
V1 CAC, r.CACIB |
---|---|
Kurt Černý vítrErotik Seahawk x Freddie Černý vítr |
V2 r.CAC |
Bucanero MicailveBond v. Gut Grone x Calantha Teresie Bohemia |
VD3 |
FENY - třída otevřená
Loreline KatveriBono z Nerudovky x Ivory Katveri |
V1 CAC, r.CACIB |
---|---|
Grace Guardian Pektorův statekAgreed Wonder Sambuca x Quira z Páralovy zahrady |
V2 r.CAC |
Coretta MicailveAntek v. Eibenbogen x Abrielle Micailve |
V3 |
Dessi Akrimis DrslaviceBillyRoy Awedante x Adria Akrimis Drslavice |
VD4 |
Ginny Pektorův statekAgreed Wonder Sambuca x Quira z Páralovy zahrady |
VD |
Brassia Wonder SambucaBueno Oddany Tobie x Aim Eldberry from Black Meadow |
ABS |
Unicita Šlovický vrchBono z Nerudovky x Denny Amijon Star |
ABS |
PSI - třída pracovní
Bellus Dare Duo custodesCartouche Elibuky x Aenigma Duo custodes |
V1 |
---|
FENY - třída pracovní
Afra Bola PretaBig Ben Villa Rivvis x Brita Stín lesa |
V1 |
---|
PSI - třída šampionů
Don't stop me now GhipinaldoFalko des Trois Petits Diables x Enormous Garish Ghada |
V1 CAC, CACIB, BOS |
---|
FENY - třída šampionů
Impreza SeahawkLeroy v.d. Hofreite x Ebony-Fay Sideric Miks. |
V1 CAC, CACIB, BOB |
---|
FENY - třída veteránů
Darlie Černý vítrEroy Sideric Miks. x Boogie Černý vítr |
V1 BOV, CACIB-V |
---|
Výsledky zaslala paní Markéta Wortnerová.