Výsledky výstavy: Mezinárodní výstava psů, 17. 9. 2022 - 18. 9. 2022, Klatovy

Rozhodčí: Karel Frank

PSI - třída štěňat

Van Damme Šlovický vrch

Hanibal Gora Monte x Tambra Šlovický vrch

VN1
 

PSI - třída dorostu

Corvus Gamma Leonis

Endy Amijon Star x Bellatrix Gamma Leonis

VN1
Baddy ze Záblatské kotliny

Dream Black Prim x Jackie Katveri

VN2

FENY - třída dorostu

Cressida Gamma Leonis

Endy Amijon Star x Bellatrix Gamma Leonis

VN1
Bonita ze Záblatské kotliny

Dream Black Prim x Jackie Katveri

VN2
Bobinette ze Záblatské kotliny

Dream Black Prim x Jackie Katveri

VN3
Cerealie Gamma Leonis

Endy Amijon Star x Bellatrix Gamma

VN4
Bellis z Jasanového vrchu

Upas Hovarian x Behind the mask Ghipinaldo

VN
 

FENY - třída mladých

Caitir z Milkova dvora

Largo Královská stráž x Usuri Gasko Prim

V1
CAJC, BOJ
Oria Debbie-Ann

Mellon vom Schondratal x Chelsea Debbie-Ann

V2
 

PSI - mezitřída

Egregius Iormino Grande

Benji z Ondrova dvora x Caysha-Lee Iormino Grande

V1
CAC, CACIB, BOB
Joker Sideric Miks.

Dream Black Prim x Identity Sideric Miks.

V2
r.CAC
Edrik vom Kloster Rohrbach

Eyco vom Mühlendamm x Xanthe vom Kloster Rohrbach

V3
Carl Sarasany

Bady Čerchovské hvozdy x Dark Beauty z Rajského kopce

V4
Dynamic Teresie Bohemia

Quattro Pusztai Pandur x Ranja von der Jagsthöhe

VD

FENY - mezitřída

Ekathrin vom Kloster Rohrbach

Eyco vom Mühlendamm x Xanthe vom Kloster Rohrbach

V1
CAC, r.CACIB
Brassia Wonder Sambucca

Oddany Tobie x Aim Elderberry from Black Meadow

V2
r.CAC
 

PSI - třída otevřená

Cheriff Gora Monte

Arnie Čerchovské hvozdy x Breeze Plattensee-Wart

V1
CAC, r.CACIB
Sam Šlovický vrch

Ame Cordis Paladin x Denny Amijon Star

V2
r.CAC
Dajan vom Kloster Rohrbach

Cyr Tara Guarda x Valja vom Kloster Rohrbach

VD3

FENY - třída otevřená

Darlien Micailve

Leroy Aldeon x Althea Micailve

V1
CAC
Dessi Akrimis Drslavice

BilyRoy Awedante x Adria Akrimis Drslavice

V2
r.CAC
Erin z Nerudovky

Bustter Awedante x Catherine z Nerudovky

V3
Unicita Šlovický vrch

Bono z Nerudovky x Denny Amijon Star

V4
 

PSI - třída šampionů

Altair z Milkova dvora

Gino des Trois Diables x Oradea Královská stráž

V1
CAC

FENY - třída šampionů

Bellatrix Gamma Leonis

Barney Seahawk x Algieba Gamma Leonis z Arkova souhvězdí

V1
CAC, CACIB, BOS
 

PSI - třída veteránů

Hanibal Gora Monte

Bjami v. Almodis x Drew Marry Gora Monte

V1
BOV

FENY - třída veteránů

Darlien Černý vítr

Eroy Sideric Miks. x Boogie Černý vítr

V1
 

Výsledky zaslala paní Blanka Pivoňková.

Výsledky výstav »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2022 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus