Výsledky výstavy: Mezinárodní výstava psů, 19. 11. 2006, Praha
PSI - třída dorostu
DAWSON z Julinčina údolíAtos ze Starého dvora x Jenny Plavý vítr |
VN |
---|
FENY - třída dorostu
FINLANDIA ŠédedabAvram Gutta Fortunae x Ballantinka Šédedab |
VN1 |
---|---|
ELVÍRA od Hrnčířského kruhuCarl von den Rabauken x Barborka od Hrnčířského kruhu |
VN2 |
PSI - třída mladých
ALTON z Vodmarovy zahradyAdam Astra Moldavia x Byorka Gold Premio |
V1, CAJC |
---|---|
MONTY Plavý vítrCarl von den Rabauken x Hetty Plavý vítr |
V2 |
BLACKE SORBONNE z Apollónova chrámuApollón z Apollónova chrámu x Cassiopeia z Brzáneckých vinohradů |
VD3 |
IDO z Budské samotyBary ze Zámrsku x Barbara Bohemia Choc |
VD4 |
AKIM Černý vítrKibary Gasko Prim x Kira Plavý vítr |
VD |
ARCHIBALD BonifácioArny z Duhového kopce x Porga Gasko Prim |
VD |
FENY - třída mladých
ARISHA Attractive NuisanceAtos ze Starého dvora x Fatima Country Bohemia |
V1, CAJC |
---|---|
CAROL Gutta FortunaeBojan v. Vögele Hof x Atma Gutta Fortuna |
V2 |
XENA Gasko PrimHasko Gasko Prim x Carin z Ročkova |
V3 |
IOKY z Budské samotyBary ze Zámrsku x Barbara Bohemia Choc |
V4 |
BLACKIE TALLY z Apollónova chrámuApollón z Apollónova chrámu x Cassiopeia z Brzáneckých vinohradů |
VD |
CESS Bukový hájÁron z Brdské samoty x Balda Bukový háj |
VD |
PSI - mezitřída
CHESTER Barte PrimArny z Duhového kopce x Feiby Barte Prim |
V1, CAC |
---|---|
ULSAN Gasko PrimFrieder v. Georgenberg x Oriflame Gasko Prim |
V2, r. CAC |
CARLEON Queen ElsaCarleon Gold Mondeo x Adelaide Bohemia Choc |
V3 |
ASTON Mílas MoraviaPersano Gasko Prim x Cosmah v. Balmfluhköpfliblick |
V4 |
ADONIS Westbohemia StarOzi Las Ksiezniczek x Brenta Šlovický vrch |
V |
ANDY z ProrubOzi Las Ksiezniczek x Naomi Gasko Prim |
V |
AXI Attractive NuisanceAtos ze Starého dvora x Fatima Country Bohemia |
V |
ANUBIS SiderecanHasko Gasko Prim x Axa z Divišovských sadů |
VD |
TRIFIDO Gasko PrimOzi Las Ksiezniczek x Prima Gasko Prim |
D |
FENY - mezitřída
ARTUMES SiderecanHasko Gasko Prim x Axa z Divišovských sadů |
V1, CAC |
---|---|
CARMEN Queen ElsaCarleon Gold Mondeo x Adelaide Bohemia Choc |
V2, r. CAC |
CHESSIE Barte PrimArny z Duhového kopce x Feiby Barte Prim |
V3 |
DAISY Horské sedloArt ze Starého dvora x Bára Horské sedlo |
VD4 |
APRILIA Mílas MoraviaPersano Gasko Prim x Cosmah v. Balmfluhköpfliblick |
VD |
CHANI Barte PrimArny z Duhového kopce x Feiby Barte Prim |
VD |
HAGY Šlovický vrchAkym z Malého Rohozce x Ambra z Brdské samoty |
VD |
HATIA Šlovický vrchAkym z Malého Rohozce x Ambra z Brdské samoty |
VD |
HALI Šlovický vrchAkym z Malého Rohozce x Ambra z Brdské samoty |
D |
PSI - třída otevřená
SVEN Gasko PrimAtze v. Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim |
V1, CAC, CACIB, BOB |
---|---|
DANIELS JACK ŠédedabDundee v. Buvagt-Hus x Ballantinka Šédedab |
V2, r. CAC, r. CACIB |
BRITT Čertův hrádekAvar z Putimských lesů x Gasi Gasko Prim |
V3 |
BENJI od Královského rybníkaCarleon Gold Mondeo x Ariadne z Gilgitu |
V4 |
ARCHIE KatveriJasper Plavý vítr x Andra z Duhového kopce |
VD |
CAPRON von PhilippsdosrfCapron v. Brahmetal x Azazela v. Philippsdorf |
VD |
CID Zlaté okoCanny z Horské pastviny x Askia Zlaté oko |
VD |
FARAO Šlovický vrchNelson v. Fleischereck x Cindy Logo Nastat |
VD |
CHACK od Červené skályCharon Gasko Prim x Dedget od Říčky Bobravy |
VD |
SHARON Gasko Prim.Atze v. Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim |
VD |
FENY - třída otevřená
SUNNY Gasko PrimAtze v. Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim |
V1, CAC, CACIB |
---|---|
APOGEE LobiviaCarleon Gold Mondeo x Fátyma Barte Prim |
V2, r. CAC |
ROYAL RESIE Gasko PrimChiron z Páralovy zahrady x Berenika Adamův hrádek |
V3 |
BLACKY od Královského rybníkaCarleon Gold Mondeo x Ariadne z Golgotu |
V4 |
BONNY z Divišovských sadůHasko Gasko Prim x Anna z Kraje kalicha |
V |
BRONA Zlaté okoCarleon Gold Mondeo x Askia Zlaté oko |
V |
CASSIOPEIA z Brzáneckých vinohradůEddy v. Julienhof x Awista Black Mondeo |
V |
DĚVČÁTKO od Hrnčířského kruhuBary ze Zámrsku x Barborka od Hrnčířského kruhu |
V |
ASHARI YrtepPersano Gasko Prim x Cherry z Páralovy zahrady |
VD |
ENSENADA ŠédedabHasko Gasko Prim x Ballantinka Šédedab |
VD |
FATIMA Šlovický vrchNelson v. Fleischereck x Cindy Logo Nastat |
VD |
ISABELLA od Červené skályAtos ze Starého dvora x Háta od Červené skály |
VD |
SCHER Gasko PrimAtze v. Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim |
VD |
FENY - třída šampiónů
KIRA Plavý vítrCondor v. Inselparadies x Hetty Plavý vítr |
V1. CAC, r. CACIB |
---|
FENY - třída veteránů
IORGA Královské zátišíCäsar v.d. Koboldshütte x Conny Královské zátiší |
V1 |
---|---|
ANNA z Kraje kalichaCarlo Plavý vítr x Aida Jihočeský vítr |
V2 |
Za zaslání výsledků děkujeme paní Radce Jindrákové