Výsledky výstavy: DUO CACIB, 5. 2. 2022 - 6. 2. 2022, Brno
Sobota 5. 2. 2022
Rozhodčí: p. Vondrouš
FENY - třída dorostu
Freya Fillův dvůrChandler Debbie-Ann x Energy Debbie-Ann |
VN1 |
---|---|
Dária Huad'DibRoyal Royal Safe x Casiopea Huad'Dib |
VN2 |
PSI - třída mladých
Craken Chlupaté srdceBillyRoy Awedante x Perla Gasko Prim |
V1 CAJC, BOJ |
---|---|
Daimon Nova MoraviaRoyal Royal Safe x Emily z Rajského kopce |
V2 |
Woody Pusztai PandurLegolas Pusztai Pandur x Orkane des Trois Petits Diables |
V3 |
Olaf Debbie-AnnMellon v. Schondratal x Chelsea Debbie-Ann |
V4 |
Ahiro ze Znojemské LoukyArmy Pom pette x Daisy Black Prim |
VD |
FENY - třída mladých
Cofi Chlupaté srdceBillyRoy Awedante x Perla Gasko Prim |
V1 CAJC |
---|---|
Ellie Fillův dvůrBueno Oddany Tobie x Connie Fillův dvůr |
V2 |
PSI - mezitřída
Amigo Krhovské pasekyDream Black Prim x Daisy z Rajského kopce |
V1 CAC |
---|---|
Badar Glow z Milkova dvoraAik Carpathia Heart x Usuri Gasko Prim |
V2 res.CAC |
FENY - mezitřída
Beowyn EldunaryaAlfa Pilisi - Hajnal x Éowyn Debbie-Ann |
V1 CAC, CACIB, BOS |
---|---|
Addy Ash od MeruňkyBalou v. Abendstern x Coco Elli Cicesbeo |
V2 res.CAC |
Peggy AldeonCortez Plattensee-Wart x Charlotte Aldeon |
V3 |
Bria Victory Amarelo ArcumBaghir Scorteus Mons x Amare Awedante |
VD4 |
PSI - třída otevřená
De Luxe Iormino GrandeCyr Tara Guarda x Caysha-Lee Iormino Grande |
V1 CAC, CACIB, BOB |
---|---|
Akim Ebbi-BlairCyr Tara Guarda x Blair Ave Fortunae |
V1 res.CAC |
Coen KasurgisLeroy v.d. Hofreite x Rennie z Budské samoty |
VD3 |
Sam Šlovický vrchArne Cordis Paladin x Denny Amijon Star |
VD4 |
FENY - třída otevřená
Aigo KaspyAnCartouche Elibuky x Annie Moravia Nobilis |
V1 CAC |
---|---|
Bellami My ArdeenCortez Plattensee-Wart x Luna Aldeon |
V2 res.CAC |
Alba Jessi - StarHanibal Gora Monte x Briga Elibuky |
V3 |
Arletty Jackie - SnowAfareus Channe Line x Brannan Elibuky |
V4 |
Abigail Jessi - StarHanibal Gora Monte x Briga Elibuky |
V |
Chardone Gora MonteArnie Čerchovské hvozdy x Breeze Plattensee-W art |
V |
Rory z Páralovy zahradyLeroy Aldeon x Orrie z Páralovy zahrady |
V |
PSI - třída pracovní
Altair z Milkova dvoraGino des Trois Petits Diables x Oradea Kráľovská stráž |
V1 CAC |
---|
FENY - třída pracovní
Felicita Amijon StarArne Cordis Paladin x Blackie Amijon Star |
V1 CAC |
---|---|
Cerridwen KasurgisLeroy v.d.Hofreite x Rennie z Budské samoty |
V2 res.CAC |
PSI - třída šampionů
Tiberius Gasko PrimDarcius Gasko Prim x Sthella Steinroller |
V1 CAC, res. CACIB |
---|---|
Perry z Páralovy zahradyImperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady |
V2 res.CAC |
Ardal Cordis PaladinAristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů |
V3 |
FENY - třída šampionů
Daylight Iormino GrandeCyr Tara Guarda x Caysha-Lee Iormino Grande |
V1 CAC, res.CACIB |
---|
Neděle 6. 2. 2022
Rozhodčí: Schill
FENY - třída štěňat
Isabell DaimarSingapur Kráľovská stráž x Engie Amijon Star |
VN1 |
---|
PSI - třída dorostu
Adarick Alcyone MayAniseed W onder Sambuca x Emestine Black Prim |
VN1 |
---|
FENY - třída dorostu
Aurelia Alcyone MayAniseed W onder Sambuca x Emestine Black Prim |
VN1 |
---|---|
Dária Huad'DibRoyal Royal Safe x Casiopea Huad'Dib |
VN2 |
PSI - třída mladých
Craken Chlupaté srdceBillyRoy Awedante x Perla Gasko Prim |
V1 CAJC, BOJ |
---|---|
Dynamic Teresie BohemiaQuattro Pusztai Pandur x Ranja von der Jagsthöhe |
V2 |
Woody Pusztai PandurLegolas Pusztai Pandur x Orkane des Trois Petits Diables |
V3 |
Dobby Teresie BohemiaQuattro Pusztai Pandur x Ranja von der Jagsthöhe |
VD4 |
Ahiro ze Znojemské LoukyArmy Pom pette x Daisy Black Prim |
VD |
Daimon Nova MoraviaRoyal Royal Safe x Emily z Rajského kopce |
VD |
Olaf Debbie-AnMellon vom Schondratal x Chelsea Debbie-Ann |
VD |
FENY - třída mladých
Cofi Chlupaté srdceBillyRoy Awedante x Perla Gasko Prim |
V1 CAJC |
---|---|
Danja Teresie BohemiaQuattro Pusztai Pandur x Ranja von der Jagsthöhe |
V2 |
Oria Debbie-AnMellon vom Schondratal x Chelsea Debbie-Ann |
VD3 |
PSI - mezitřída
Amigo Krhovské pasekyDream Black Prim x Daisy z Rajského kopce |
V1 CAC |
---|---|
Badar Glow z Milkova dvoraAik Carpathia Heart x Usuri Gasko Prim |
VD2 |
FENY - mezitřída
Addy Ash od MeruňkyBalou v. Abendstern x Coco Elli Cicesbeo |
V1 CAC, res.CACIB |
---|---|
Brunela ze Stínu lípyCyr Tara Guarda x Artemis Micailve |
V2 |
Beowyn EldunaryaPilisi-Hajnal Alfa x Éowyn Debbie-Ann |
V3 |
Peggy AldeonCortez Plattensee-Wart x Charlotte Aldeon |
VD4 |
Bria Victory Amarelo ArcumBaghir Scorteus Mons x Amare Awedante |
VD |
PSI - třída otevřená
De Luxe Iormino GrandeCyr Tara Guarda x Caysha-Lee Iormino Grande |
V1 CAC, CACIB, BOB |
---|---|
Akim Ebbi - BlairCyr Tara Guarda x Blair Ave Fortunae |
V2 res. CAC, res. CACIB |
Ceron v.Laag LarenBaghir Scorteus Mons x Anvie v.Laag Laren |
VD3 |
Aring Jackie - SnowAfareus Channe Line x Brannan Elibuky |
VD4 |
FENY - třída otevřená
Emestine Black PrimLeonard od Červené skály x Apis Black Prim |
V1 CAC |
---|---|
Lilly Princess KatveriBono z Nerudovky x Ivory Katver |
V2 res.CAC |
Aigo KaspyAnCartouche Elibuky x Annie Moravia Nobilis |
V3 |
Arletty Jackie - SnowAfareus Channe Line x Brannan Elibuky |
VD4 |
Alba Jessi - StarHanibal Gora Monte x Briga Elibuky |
VD |
Bellami My ArdeenCortez Plattensee-Wart x Luna Aldeon |
VD |
Dayen MicailveLeroy Aldeon x Althea Micailve |
VD |
Querries z Páralovy zahradyImperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady |
DOS |
PSI - třída pracovní
Altair z Milkova dvoraGino des Trois Petits Diables x Oradea Kráľovská stráž |
V1 CAC |
---|
FENY - třída pracovní
Cerridwen KasurgisLeroy v.d.Hofreite x Rennie z Budské samoty |
V1 CAC |
---|---|
Felicita Amijon StarArne Cordis Paladin x Blackie Amijon Star |
VD2 |
PSI - třída šampionů
Perry z Páralovy zahradyImperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady |
V1 CAC |
---|---|
Tiberius Gasko PrimDarcius Gasko Prim x Sthella Steinroller |
V2 |
Ardal Cordis PaladinAristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů |
VD3 |
FENY - třída šampionů
Daylight Iormino GrandeCyr Tara Guarda x Caysha-Lee Iormino Grande |
V1 CAC, CACIB, BOS |
---|---|
Shanti Gasko PrimCyr Tara Guarda x Jasia Gasko Prim |
V2 res.CAC |
Výsledky zaslala paní Lenka Kunšteková.