Výsledky výstavy: Mezinárodní výstava psů, 8. 10. 2006, České Budějovice
Rozhodčí: Libuše Ubrová
PSI - třída dorostu
BLACKE SORBONNE z Apollónova chrámuApollón z Apollónova chrámu x Cassiopeia z Brzáneckých vinohradů |
VN |
---|
FENY - třída dorostu
BLACKIE TALLY z Apollónova chrámuApollón z Apollónova chrámu x Cassiopeia z Brzáneckých vinohradů |
VN |
---|---|
BORRA z Apollónova chrámuApollón z Apollónova chrámu x Cassiopeia z Brzáneckých vinohradů |
VN |
DEMI Jihočeský vítrAdam Astra Moldavia x Cookie Gold Premio |
VN |
ELVÍRA od Hrnčířského kruhuCarl v. d. Rabauken x Barborka od Hrnčířského kruhu |
VN |
PSI - třída mladých
ART Troubský MysAll z Královské stezky x Hanni Royal Safe |
VD1 |
---|---|
ARGYLL KesidyIberto v.d. Spreewehrmühle x Kesidy Plavý vítr |
VD2 |
ATHOS z KrahuleArtur z Duhového kopce x Bianka od Hrnčířského kruhu |
D |
FENY - třída mladých
AERIN ze Stínu lípyAtos ze Starého dvora x Brigit Jill Gold Premio |
V1 |
---|---|
IOKY z Budské samotyBary ze Zámrsku x Barbara Bohemia Choc |
V2 |
PSI - mezitřída
ASTON Mílas MoraviaPersano Gasko Prim x Cosmah v. Balmfluhköpfliblick |
V1, CAC, r. CACIB |
---|---|
BARRY z Času růžeCarl v.d. Rabauken x Arka Komornická |
V |
FENY - mezitřída
CARMEN Queen ElsaCarleon Gold Mondeo x Adelaide Bohemia Choc |
V1, CAC |
---|---|
BRITA z Času růžeCarl v.d. Rabauken x Arka Komornická |
V2, r. CAC |
HAGY Šlovický vrchAkym z Malého Rohozce x Ambra z Brdské samoty |
V3 |
CHESSIE Barte PrimArny z Duhového kopce x Feiby Barte Prim |
VD4 |
JESSIE z Páralovy zahradyPersano Gasko Prim x Hella z Páralovy zahrady |
VD |
PSI - třída otevřená
DANIELS JACK ŠédedabDundee v. Buvagt-Hus x Ballantinka Šédedab |
V1, CAC, CACIB, BOB |
---|---|
BLACK JACK Queen ElsaCarleon Gold Mondeo x Adelaide Bohemia Choc |
V2, r. CAC |
SHARON Gasko PrimAtze v. Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim |
V3 |
ALBI KatveriJasper Plavý vítr x Andra z Duhového kopce |
VD |
BERGIN Sideric MiksHasko Gasko Prim x Adaly Biely démon |
VD |
FENY - třída otevřená
SINDY Gasko PrimAtze v. Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim |
V1, CAC, CACIB |
---|---|
ROYAL RESIE Gasko PrimChiron z Páralovy zahrady x Berenika Adamův hrádek |
V2, r. CAC, r. CACIB |
DĚVČÁTKO od Hrnčířského kruhuBary ze Zámrsku x Barborka od Hrnčířského kruhu |
V3 |
BRIXI Králičí vrchAlda Šédedab x Adina od Koněspřežky |
V4 |
ANETTE ze Střelského zámkuBruno Logo Hastar x Antigona z Apollónova chrámu |
V |
BLACKY od Královského rybníkaCarleon Gold Mondeo x Ariadne z Golgotu |
V |
CASSIOPEIA z Brzáneckých vinohradůEddy v. Julienhof x Awista Black Mondeo |
V |
ARICA KatveriJasper Plavý vítr x Andra z Duhového kopce |
VD |
AXI z Trocnovského dvorceApollón z Apollónova chrámu x Laenthia Gasko Prim |
VD |
FIALKA Adamův hrádekXingo Biely démon x Blondy od Červené skály |
VD |