Výsledky výstavy: Klubová výstava bez zadávání Klubového vítěze se zadáváním CAC, 2. 4. 2022, Horka nad Moravou

Rozhodčí: Elena Škvařilová

PSI - třída štěňat

Aryam Nirami´s soul

Amaro Carpathia Heart x Reiwa ex Horto Albo

VN1 Aryam Nirami´s soul - Klubová výstava Horka nad Moravou, 2. 4. 2022 [nové okno]
Arslan z Leknínové slati

Hogar z Julinčina údolí x Xelima z Budské samoty

VN2 Arslan z Leknínové slati - Klubová výstava Horka nad Moravou, 2. 4. 2022 [nové okno]

FENY - třída štěňat

 

PSI - třída dorostu

Elrond od Hlubokého parku

Hogar z Julinčina údolí x Banya od Hlubokého parku

VN1 Elrond od Hlubokého parku - Klubová výstava Horka nad Moravou, 2. 4. 2022 [nové okno]

FENY - třída dorostu

 

PSI - třída mladých

Rufi Akwamaryn

Adaro Micailve x Debra Akwamaryn

V1
CAJC, BOJ Rufi Akwamaryn - Klubová výstava Horka nad Moravou, 2. 4. 2022 [nové okno]
Didier Nova Moravia

Royal Royal Safe x Emily z Rajského kopce

V2 Didier Nova Moravia - Klubová výstava Horka nad Moravou, 2. 4. 2022 [nové okno]
Albert z Bobštejna

Army Pom pette x Brianda Cordis Paladin

V3 Albert z Bobštejna - Klubová výstava Horka nad Moravou, 2. 4. 2022 [nové okno]
Daimon Nova Moravia

Royal Royal Safe x Emily z Rajského kopce

V4

Fotografie není k dispozici.

Dobby Teresie Bohemia

Quattro Pusztai Pandur x Ranja v.d. Jagsthöhe

V
Ahiro ze Znojemské Louky

Army Pom pette x Daisy Black Prim

VD
Allister Ender Brook

Benny od Květnické studánky x Baila Akrimis Drslavice

VD
Artie Serpula

Dream Black Prim x Boogie Lobetanz

VD
Avenger ze Starého Šumbarku

Buddy Bohuš z Narcisovej x Cora Amijon Star

D
Cesar Moravia Lamara

Buddy Bohuš z Narcisovej x Goldie Srebrne Pole

D

FENY - třída mladých

Aira Ender Brook

Benny od Květnické studánky x Baila Akrimis Drslavice

V1
CAJC Aira Ender Brook - Klubová výstava Horka nad Moravou, 2. 4. 2022 [nové okno]
Danja Teresie Bohemia

Quattro Pusztai Pandur x Ranja v.d. Jagsthöhe

V2 Danja Teresie Bohemia - Klubová výstava Horka nad Moravou, 2. 4. 2022 [nové okno]
Aisha z Bobštejna

Army Pom pette x Brianda Cordis Paladin

V3 Aisha z Bobštejna - Klubová výstava Horka nad Moravou, 2. 4. 2022 [nové okno]
Safe Royal Safe

Baghir Scorteus Mons x Rooney Royal Safe

V4 Safe Royal Safe - Klubová výstava Horka nad Moravou, 2. 4. 2022 [nové okno]
Airis ze Starého Šumbarku

Buddy Bohuš z Narcisovej x Cora Amijon Star

VD
Dianna Nova Moravia

Royal Royal Safe x Emily z Rajského kopce

VD
Marianne Katveri

Endy Amijon Star x Ginger Katveri

neposouzen
Salome Royal Safe

Baghir Scorteus Mons x Rooney Royal Safe

neposouzen
 

PSI - mezitřída

Farbi z Hrabovských stájí

Royal Royal Safe x Carmenita z Hrabovských stájí

V1
CAC Farbi z Hrabovských stájí - Klubová výstava Horka nad Moravou, 2. 4. 2022 [nové okno]
Joe z Julinčina údolí

Endy Amijon Star x Happy z Julinčina údolí

V2
res. CAC Joe z Julinčina údolí - Klubová výstava Horka nad Moravou, 2. 4. 2022 [nové okno]
Akéla Hlídač dvora

Benji z Ondrova dvora x Dynamika Villa Rivvis

V3 Akéla Hlídač dvora - Klubová výstava Horka nad Moravou, 2. 4. 2022 [nové okno]
Marvel Debbie-Ann

Denzel Grofje Celjski x Chelsea Debbie-Ann

V4 Marvel Debbie-Ann - Klubová výstava Horka nad Moravou, 2. 4. 2022 [nové okno]
Leonardo Katveri

Bono z Nerudovky x Ivory Katveri

V
Bootes Arkas z Milkova dvora

Aik Carpathia Heart x Usuri Gasko Prim

nenastoupil

FENY - mezitřída

Funny z Hrabovských stájí

Royal Royal Safe x Carmenita z Hrabovských stájí

V1
CAC Funny z Hrabovských stájí - Klubová výstava Horka nad Moravou, 2. 4. 2022 [nové okno]
Brunela ze Stínu lípy

Cyr Tara Guarda x Artemis Micailve

V2
res. CAC Brunela ze Stínu lípy - Klubová výstava Horka nad Moravou, 2. 4. 2022 [nové okno]
NightSky Annie Debbie-Ann

Cortez Plattensee-Wart x Derrin Debbie-Ann

V3 NightSky Annie Debbie-Ann - Klubová výstava Horka nad Moravou, 2. 4. 2022 [nové okno]
Blooming Poppy Hope's Hunter

Elroy Black Prim x Czara Stín lesa

V4 Blooming Poppy Hope's Hunter - Klubová výstava Horka nad Moravou, 2. 4. 2022 [nové okno]
Abby Jasanový květ

Colja Teresie Bohemia x Annie Black Amber Rose

V
Grace Moravia Hovacor

Bele v. Seevedeich x Against all odds Ghipinaldo

V
Loretta Katveri

Bono z Nerudovky x Ivory Katveri

V
Ebigeil Fillův dvůr

Bueno Oddany Tobie x Connie Debbie-Ann

VD
Unicita Šlovický vrch

Bono z Nerudovky x Denny Amijon Star

nenastoupila
 

PSI - třída otevřená

Ceron van Laag Laren

Baghir Scorteus Mons x Anvie van Laag Laren

V1
CAC, Nejlepší pes, BOB Ceron van Laag Laren - Klubová výstava Horka nad Moravou, 2. 4. 2022 [nové okno]
Cid Fillův dvůr

Ardal Cordis Paladin x Connie Debbie-Ann

V2
res. CAC Cid Fillův dvůr - Klubová výstava Horka nad Moravou, 2. 4. 2022 [nové okno]
Bellus Dare Duo custodes

Cartouche Elibuky x Aenigma Duo custodes

V3 Bellus Dare Duo custodes - Klubová výstava Horka nad Moravou, 2. 4. 2022 [nové okno]
Mighty Kerry Debbie-Ann

Denzel Grofje Celjski x Chelsea Debbie-Ann

V4 Mighty Kerry Debbie-Ann - Klubová výstava Horka nad Moravou, 2. 4. 2022 [nové okno]
Rocky z Páralovy zahrady

Leroy Aldeon x Orrie z Páralovy zahrady

V
Corto Kasurgis

Leroy v.d. Hofreite x Rennie z Budské samoty

VD
Dixxi Akrimis Drslavice

BillyRoy Awedante x Adria Akrimis Drslavice

diskvalifikace
Don Akrimis Drslavice

BillyRoy Awedante x Adria Akrimis Drslavice

dostatečná

FENY - třída otevřená

Bellami My Ardeen

Cortez Plattensee-Wart x Luna Aldeon

V1
CAC Bellami My Ardeen - Klubová výstava Horka nad Moravou, 2. 4. 2022 [nové okno]
Amálka od Meruňky

Balou v. Abendstern x Coco Elli Cicesbeo

V2
res. CAC Amálka od Meruňky - Klubová výstava Horka nad Moravou, 2. 4. 2022 [nové okno]
Beowyn Eldunarya

Alfa Pilisi - Hajnal x Éowyn Debbie-Ann

V3 Beowyn Eldunarya - Klubová výstava Horka nad Moravou, 2. 4. 2022 [nové okno]
Branwen Amarelo Arcum

Baghir Scorteus Mons x Amare Awedante

V4 Branwen Amarelo Arcum - Klubová výstava Horka nad Moravou, 2. 4. 2022 [nové okno]
Althea Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

V
Amalia La Bella Fortuna

Leroy Aldeon x Brixia Saint Barbarons

V
Britanna Duo custodes

Cartouche Elibuky x Aenigma Duo custodes

V
Dayen Micailve

Leroy Aldeon x Althea Micailve

V
Elisha Fillův dvůr

Bueno Oddany Tobie x Connie Debbie-Ann

V
Chantira Moravia Diamond

Echnaton Ereon Eilleen x Galaxy Moravia Diamond

V
Able KaspyAn

Cartouche Elibuky x Annie Moravia Nobilis

VD
Diana z Rajského kopce

Amaro Carpathia Heart x Berry z Císařského údolí

nenastoupila
 

PSI - třída vítězů

Royal Royal Safe

Leonard od Červené skály x Latoya Royal Safe

V1
CAC Royal Royal Safe - Klubová výstava Horka nad Moravou, 2. 4. 2022 [nové okno]

FENY - třída vítězů

Addy Ash od Meruňky

Balou v. Abendstern x Coco Elli Cicesbeo

V1
CAC, Nejlepší fena, BOS Addy Ash od Meruňky - Klubová výstava Horka nad Moravou, 2. 4. 2022 [nové okno]
Abrielle Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

V2
res. CAC Abrielle Micailve - Klubová výstava Horka nad Moravou, 2. 4. 2022 [nové okno]
 

PSI - třída veteránů

Baghir Scorteus Mons

Jekyll Royal Safe x Alize Aldeon

V1
BOV Baghir Scorteus Mons - Klubová výstava Horka nad Moravou, 2. 4. 2022 [nové okno]
Brit Coras Garden

Artur z Duhového kopce x Cora v. Philippsdorf

V2 Brit Coras Garden - Klubová výstava Horka nad Moravou, 2. 4. 2022 [nové okno]
Ares Gigi Haf

Caraibo Moravia Diamond x Areta Černý sen

VD3 Ares Gigi Haf - Klubová výstava Horka nad Moravou, 2. 4. 2022 [nové okno]

FENY - třída veteránů

 

Výsledky výstav »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2022 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus