Výsledky výstavy: Mezinárodní výstava psů, 25. 6. 2006, Brno
Rozhodčí: Miroslav Václavík
FENY - třída dorostu
AISHA Zelená zářeKeston Plavý vítr x Assi z Příhonu |
VN 1 |
---|
PSI - třída mladých
UNO Gasko PrimFrieder v. Georgenberg x Oriflame Gasko Prim |
V 1 |
---|
FENY - třída mladých
BARLLETT z Krásného BotičeAtos ze Starého dvora x Campari Šédedab |
V 1, CAJC |
---|---|
XENA Gasko PrimHasko Gasko Prim x Carin z Ročkova |
V 2 |
APOLENKA z Kraje vlkaPersano Gasko Prim x Bensi Moravia Hovacor |
V 3 |
ANGELA z Kraje vlkaPersano Gasko Prim x Bensi Moravia Hovacor |
V 4 |
AFRODITA Westbohemia StarOzi Las Ksiezniczek x Brenta Šlovický vrch |
VD |
ARISHA Attractive NuisanceAtos ze Starého dvora x Fatima Country Bohemia |
VD |
CHANI Barte PrimArny z Duhového kopce x Feiby Barte Prim |
VD |
JENNY z Páralovy zahradyPersano Gasko Prim x Hella z Páralovy zahrady |
Vyloučena |
PSI - mezitřída
BRAY-BO Sideric MiksHasko Gasko Prim x Adaly Biely démon |
V 1, CAC, CACIB |
---|---|
CHARION Barte PrimArny z Duhového kopce x Feiby Barte Prim |
V 2 |
BENJI od Královského rybníkaCarleon Gold Mondeo x Ariadne z Gilgitu |
VD 3 |
CHRONO z Budské samotyAskan Moravia Hovacor x Barbara Bohemia Choc |
VD 4 |
FENY - mezitřída
BLACKY od Královského rybníkaCarleon Gold Mondeo x Ariadne z Gilgitu |
V 1, CAC, CACIB, BOB |
---|---|
ROXY von der HausbergkanteGregor v. Völkerschlachtdenkmal x Numi v.d. Hausbergkante |
V 2 |
CHIBETA z Budské samotyAskan Moravia Hovacor x Barbara Bohemia Choc |
V 3 |
AVENSIS Mílas MoraviaPersano Gasko Prim x Cosmah v. Balmfluhköpfliblick |
VD 4 |
AMÁLKA ArmadogDamián Adamův hrádek x Arma ze Suchých luk |
VD |
ANGIE z Eliotova dvoraDamián Adamův hrádek x Brita z Mrazové kotliny |
VD |
BAY-BATIE Sideric MiksHasko Gasko Prim x Adaly Biely démon |
VD |
PSI - třída otevřená
ALF z Kytínského rájeAran z Královské stezky x Bezinka od Hrnčířského kruhu |
V 1 |
---|---|
SHARON Gasko PrimAtze v. Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim |
VD 2 |
ARCHIBALD z Rajského kopceHasko Gasko Prim x Bianka Adamův hrádek |
VD 3 |
EL JIMADOR ŠédedabHasko Gasko Prim x Ballantinka Šédedab |
VD 4 |
CID Zlaté okoCanny z Horské pastviny x Askia Zlaté oko |
D |
FENY - třída otevřená
ASHERA Moravia DiamondGrand z Páralovy zahrady x Baxia Moravia Hovacor |
V 1, CAC, r.CACIB |
---|---|
BRITA znad Rzeki MaskawyGregor v. Völkerschlachtdenkmal x Niezapominajka Las Ksiezniczek |
V 2 |
BRONA Zlaté okoCarleon Gold Mondeo x Askia Zlaté oko |
V 3 |
INA z Páralovy zahradyAll z Královské stezky x Hella z Páralovy zahrady |
V 4 |
AISHA z Opočenského panstvíChyr Gasko Prim x Aimy z Horské pastviny |
VD |
CONEY Jantarová zahradaPersano Gasko Prim x Jantara Plavý vítr |
VD |
CORA von PhilippsdosrfCapron v. Brahmetal x Azazela v. Philippsdorf |
VD |
EMA z Beskydských ArgonautůAchab v. Philippsdorf x Henny z Páralovy zahrady |
VD |
MARKÝZA Zelené KarpatyAchab v. Philippsdorf x Henny z Páralovy zahrady |
VD |
ATYLA Ostravské hvozdyAll z Královské stezky x Hery Černá tečka |
D |
AIREEN Miadel SunIvanhoe Royal Safe x Barborka Adamův hrádek |
Vyloučena |