Výsledky výstavy: Špeciálná výstava SHK (CAC), 4. 9. 2021, Stará Myjava

Rozhodčí: Jana Halbrštátová Svobodová CZ

PSI - třída dorostu

Enry Ebritte

Philisi Hajnal Alfa x Carla Asiguarda

VN1
BIS Puppy
Alan Bailey ze Znojemské louky

Army Pom Pette x Daisy Black Prim

VN2

FENY - třída dorostu

Enelli Ebritte

Pilisi Hajnal Alfa x Carla Asiguarda

VN1
Eliss Ebritte

Pilisi Hajnal Alfa x Carla Asiguarda

VN
 

PSI - třída mladých

Paddy Aldeon

Cortez Plattensee-Wart x Charlotte Aldeon

V1
CAJC
Avatar Estrella Alma

Bustter Awedante x Charisma Seahawk

V2
Yucon Kráľovská stráž

Canny Carpathia Heart x Jamaica Kráľovská stráž

VD3

FENY - třída mladých

Peggy Aldeon

Cortez Plattensee-Wart x Charlotte Aldeon

V1
CAJC Junior BOB
Dorka z Narcisovej

Canny Carpathia Heart x Cora z Narcisovej

V2
Phoebe Aldeon

Cortez Plattensee-Wart x Charlotte Aldeon

V3
Phoxy Aldeon

Cortez Plattensee-Wart x Charlotte Aldeon

V4
Joya Mista Jaswin

Mefisto Aldeon x Haja Hovi-Raj

V
 

PSI - mezitřída

Bastien My Ardeen

Cortez Plattensee-Wart x Luna Aldeon

V1
CAC

FENY - mezitřída

Bellami My Ardeen

Cortez Plattensee-Wart x Luna Aldeon

V1
CAC BOB VSV ček.CH IHF
Blus Stella My Ardeen

Cortez Plattensee-Wart x Luna Aldeon

V2
res.CAC
 

PSI - třída otevřená

Mefisto Aldeon

Endriew Westohemia Star x Charlotte Aldeon

V1
CAC
Xymo Kráľovská stráž

Leroy Aldeon x Niagara Kráľovská stráž

V2
res.CAC
Nino Aldeon

Aik Carpathia Heart x Djamila Aldeon

V3
Damien Tralfazz

Blue Pinus Alpina x Belaya Shae Tralfazz

V4
Amigo Z domu na Hvezdárni

Dario Vom Muhlendamm x Abigale z Velbeku

V
Cejlon Anjelská stráž

Havel Vom Wildweibchenstein x Jasmine Kráľovská stráž

V
Cyril Anjelská stráž

Havel Vom Wildweibchenstein x Jasmine Kráľovská stráž

VD
Dante Tralfazz

Blue Pinus Alpina x Belaya Shae Tralfazz

VD
Niko Aldeon

Aik Carpathia Heart x Djamila Aldeon

VD

FENY - třída otevřená

Corina Anjelská stráž

Havel Vom Wildweibchenstein x Jasmine Kráľovská stráž

V1
CAC
Carmen Cassie Cicesbeo

Aik Carpathia Heart x Ashley Cicesbeo

V2
res.CAC
Connie Anjelská stráž

Havel Vom Wildweibchenstein x Jasmine Kráľovská stráž

V3
Aya My Ardeen

Blue Pinus Alpina x Luna Aldeon

V4
Xamina Kráľovská stráž

Leroy Aldeon x Niagara Kráľovská stráž

V
Aura Jessi-Star

Hanibal Gora Monte x Briga Elibuky

VD
Asria Angelus Timoni

Leroy Aldeon x Paloma Kráľovská stráž

Nenastoupil
 

PSI - třída pracovní

Quattro Pusztai Pandur

Lasko Vom Hause Luka x Pusztai Pandur Lótusz

V1
CAC BOS VSV ček. CH IHF
Casper Saint Barbasrons

Argos Platensee-Wart x Chile Kráľovská stráž

V2
res.CAC
 

PSI - třída šampionů

Kody Aldeon

Atila Alisante x Bina Aldeon

V1
CAC
Belfast z Narcisovej

Alvin Skrytý prízrak x Fju Folcrum

V2
res.CAC
Casper Anjelská stráž

Havel Vom Wildweibchenstein x Jasmine Kráľovská stráž

V3
Brix Junior Cicesbeo

Jacobi Gasko Prim x Ayrin Takavorakan

V4
Balue Cicesbeo

Jacobi Gasko Prim x Ayrin Takavorakan

V

FENY - třída šampionů

Carla Asiguarda

Amigo Ebritte x Bria Asiguarda

V1
CAC
Britanny Bria Cicesbeo

Jacobi Gasko Prim x Ayrin Takavorakan

V2
res.CAC
Belaya Shae Tralfazz

Belay-Assam Von Xamilou x Eli Folcrum

V3
Virginia Kráľovská stráž

Leroy V.D.Hofreite x Jamaica Kráľovská stráž

V4
 

PSI - třída veteránů

Amigo Ebritte

Hobo Vom Schondratal x Brittany Nova Moravia

V1

FENY - třída veteránů

Jamaica Kráľovská stráž

Csandro V.D.Wackerbarth x Cortina Kráľovská stráž

V1
BOV
 

Výsledky zaslala paní Alena Kuželová.

Výsledky výstav »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2021 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus