Výsledky výstavy: Mezinárodní výstava psů, 21. 5. 2006, Litoměřice
Rozhodčí: Ladislav Kukla
V nedělní soutěži chovatelských skupin nastoupila chovatelská stanice Queen Elsa a její zástupci Angelo Queen Elsa, Black Jack Queen Elsa a Carleon Queen Elsa v konečném hodnocení skončili na krásném 2. místě.PSI - třída dorostu
ALEX Černý vítrKilbary Gasko Prim x Kira Plavý vítr |
VN 1 |
---|
FENY - třída dorostu
AMMY Černý vítrKilbary Gasko Prim x Kira Plavý vítr |
VN 1 |
---|---|
AIKA Černý vítrKilbary Gasko Prim x Kira Plavý vítr |
N 2 |
PSI - třída mladých
ULSAN Gasko PrimFrieder v. Georgenberg x Oriflame Gasko Prim |
V 1, CAJC, BOB |
---|---|
CODDYS Gora MonteIwan v.d. Elbperle x Carioka Gold Mondeo |
V 2 |
ADONIS Westbohemia StarOzi Las Ksiezniczek x Brenta Šlovický vrch |
V 3 |
CAIRON Queen ElsaCarleon Gold Mondeo x Adelaide Bohemia Choc |
V 4 |
CARLEON Queen ElsaCarleon Gold Mondeo x Adelaide Bohemia Choc |
V |
FENY - třída mladých
CARMEN Queen ElsaCarleon Gold Mondeo x Adelaide Bohemia Choc |
V 1, CAJC |
---|---|
AMBROSIA Westbohemia StarOzi Las Ksiezniczek x Brenta Šlovický vrch |
VD |
PSI - mezitřída
BRAHAMIK z Julinčina údolíPersano Gasko Prim x Jenny Plavý vítr |
V 1 |
---|---|
CASHMIR Horské sedloArt ze Starého dvora x Cita Jihočeský vítr |
V 2 |
FENY - mezitřída
ARICA KatveriJasper Plavý vítr x Andra z Duhového kopce |
V 1, CAC |
---|---|
ALFA-ROMEO Mílas MoraviaPersano Gasko Prim x Cosmah v. Balmfluhköpfliblick |
V 2, r.CAC |
BLACKY od Královského rybníkaCarleon Gold Mondeo x Ariadne z Gilgitu |
V 3 |
AVENSIS Mílas MoraviaPersano Gasko Prim x Cosmah v. Balmfluhköpfliblick |
V 4 |
CINDY von PhilippsdosrfCapron v. Brahmetal x Azazela v. Philippsdorf |
V |
ENSENADA ŠédedabHasko Gasko Prim x Ballantinka Šédedab |
V |
BETY z Času růžeCarl v.d. Rabauken x Arka Komornická |
VD |
CITA von PhilippsdosrfCapron v. Brahmetal x Azazela v. Philippsdorf |
VD |
CONNY von PhilippsdosrfCapron v. Brahmetal x Azazela v. Philippsdorf |
VD |
PSI - třída otevřená
ARVIC Miadel SunIvanhoe Royal Safe x Barborka Adamův hrádek |
V 1, CAC, r.CACIB |
---|---|
BLACK JACK Queen ElsaCarleon Gold Mondeo x Adelaide Bohemia Choc |
V 2, r.CAC |
LEO Královské zátišíCarleon Gold Mondeo x Freica v.d. Koboldshütte |
V 3 |
ANGELO Queen ElsaBary ze Zámrsku x Alenka od Hrnčířského kruhu |
V 4 |
CEDAR Šlovický vrchEsso z Budské samoty x Ambra z Brdské samoty |
VD |
FENY - třída otevřená
ARIANA Sideric MiksHasko Gasko Prim x Adaly Biely démon |
V 1, CAC, CACIB |
---|---|
ROYAL RESIE Gasko PrimChiron z Páralovy zahrady x Berenika Adamův hrádek |
V 2, r.CAC |
FATIMA Šlovický vrchNelson v. Fleischereck x Cindy Logo Hastar |
V 3 |
FIALKA Adamův hrádekXingo Biely démon x Blondy od Červené skály |
V 4 |
ASTA Queen ElsaBary ze Zámrsku x Alenka od Hrnčířského kruhu |
V |
BERNADETA od Lužických jezůChiron z Páralovy zahrady x Airin Krušnohorská růže |
V |
DAIQUIRI ŠédedabDundee v. Buvagt-Hus x Ballantinka Šédedab |
V |
DAISY z Horské pastvinyChyr Gasko Prim x Borga u Třešňovky |
V |
HARMONY Barte PrimAran z Královské stezky x Feiby Barte Prim |
V |
PSI - třída šampiónů
KESTON Plavý vítrCondor v. Inselparadies x Hetty Plavý vítr |
V 1, CAC, CACIB |
---|
FENY - třída šampiónů
KIRA Plavý vítrCondor v. Inselparadies x Hetty Plavý vítr |
V 1, CAC, r.CACIB |
---|
Za zaslání výsledků děkujeme paní Radce Jindrákové