Výsledky výstavy: Speciální výstava se zadáváním titulu VSV a CAC, 9. 10. 2021, Praha - Pesopark

PSI - třída štěňat

Andreas von Barpesch

Army Pom pette x Cassiopeia Felicity Bohemia

VN1

Fotografie není k dispozici.

Sirius Ascher Des Leus Altieres

Sirius Unalome x Moira Des Leus Altieres

VN2

Fotografie není k dispozici.

Bastian z Julinčina kopce

Cooper Debbie-Ann x Azabela Aisha z Julinčina kopce

VN3

Fotografie není k dispozici.

FENY - třída štěňat

Bailey z Julinčina kopce

Cooper Debbie-Ann x Azabela Aisha z Julinčina kopce

VN1

Fotografie není k dispozici.

PSI - třída dorostu

Egregius Iormino Grande

Benji z Ondrova dvora x Caysha-Lee Iormino Grande

VN1

Fotografie není k dispozici.

Croy Chlupaté srdce

BillyRoy Awedante x Perla Gasko Prim

VN2

Fotografie není k dispozici.

FENY - třída dorostu

Eshley Iormino Grande

Benji z Ondrova dvora x Caysha-Lee Iormino Grande

VN1

Fotografie není k dispozici.

Alenka van Breeś Stolp

Blue Pinus Alpinia x Bree van Laag Laren

VN2

Fotografie není k dispozici.

Ginny Pektorův statek

Agreed Wonder Sambuca x Quira z Páralovy zahrady

Neposouzena
Grace Guardian Pektorův statek

Agreed Wonder Sambuca x Quira z Páralovy zahrady

Diskvalifikace

PSI - třída mladých

Artur Pravá láska

Bady Čerchovské hvozdy x Cita Felicity Bohemia

V1
CAJC

Fotografie není k dispozici.

FENY - třída mladých

Brunela ze Stínu lípy

Cyr Tara Guarda x Artemis Micailve

V1
CAJC, BOJ, BOS

Fotografie není k dispozici.

Blooming Poppy Hope's Hunter

Elroy Black Prim x Czara Stín lesa

V2

Fotografie není k dispozici.

Brassia Wonder Sambuca

Bueno Oddany Tobie x Aim Elderberry from Black Meadow

V3

Fotografie není k dispozici.

Bocca Hope's Hunter

Elroy Black Prim x Czara Stín lesa

V4

Fotografie není k dispozici.

Abby Jasanový květ

Colja Teresie Bohemia x Annie Black Amber Rose

V
Josefína z Julinčina údolí

Endy Amijon Star x Happy z Julinčina údolí

V
Aviola Cora Star

Bahamy Ebritte x Chalka Oddany Tobie

VD
Beautiful Zara z Divoké Třešňovky

Amaro Carpathia Heart x Alischa z Divoké Třešňovky

VD

PSI - mezitřída

Kevin Černý vítr

Erotik Seahawk x Freddie Černý vítr

V1
CAC

Fotografie není k dispozici.

Bellus Dare Duo custodes

Cartouche Elibuky x Aenigma Duo custodes

V2
Res.CAC

Fotografie není k dispozici.

Matrix Debbie-Ann

Denzel Grofje Celjski x Chelsea Debbie-Ann

V3

Fotografie není k dispozici.

Artuš od Meruňky

Balou v. Abendstern x Coco Elli Cicesbeo

V4

Fotografie není k dispozici.

Rembrandt Černá tečka

Mefist Černá tečka x Naira z Páralovy zahrady

VD
Utah Šlovický vrch

Bono z Nerudovky x Denny Amijon Star

VD

FENY - mezitřída

Addy Ash od Meruňky

Balou v. Abendstern x Coco Elli Cicesbeo

V1
CAC

Fotografie není k dispozici.

Unicita Šlovický vrch

Bono z Nerudovky x Denny Amijon Star

V2
Res.CAC

Fotografie není k dispozici.

Beowyn Eldunarya

Alfa Pilisi - Hajnal x Éowyn Debbie-Ann

V3

Fotografie není k dispozici.

Darla Micailve

Leroy Aldeon x Althea Micailve

V4

Fotografie není k dispozici.

Beyla ze Stínu lípy

Cyr Tara Guarda x Artemis Micailve

V
Dessi Akrimis Drslavice

BillyRoy Awedante x Adria Akrimis Drslavice

V
Kayron Černý vítr

Erotik Seahawk x Freddie Černý vítr

V
Mystique Debbie-Ann

Denzel Grofje Celjski x Chelsea Debbie-Ann

V
Ully Šlovický vrch

Bono z Nerudovky x Denny Amijon Star

V
Ariva z Budské samoty

Arne Cordis Paladin x Victory z Budské samoty

VD
Ashley od Kundratického potoka

Bee Green Charlie Ave Fortunae x Daffy Amijon Star

VD
Bessy My Ardeen

Cortez Plattensee-Wart x Luna Aldeon

VD
Amálka od Meruňky

Balou v. Abendstern x Coco Elli Cicesbeo

Nenastoupila
Darlien Micailve

Leroy Aldeon x Althea Micailve

Nenastoupila

PSI - třída otevřená

Ceron van Laag Laren

Baghir Scorteus Mons x Anvie van Laag Laren

V1
CAC, VSV, BOB, ček.CH IHF

Fotografie není k dispozici.

Zayn z Budské samoty

Bono z Nerudovky x Ruby z Budské samoty

V2
Res.CAC

Fotografie není k dispozici.

Endy Black Prim

Leonard od Červené skály x Apis Black Prim

V3

Fotografie není k dispozici.

Coen Kasurgis

Leroy v.d. Hofreite x Rennie z Budské samoty

V4

Fotografie není k dispozici.

Archibald Ebbi - Blair

Cyr Tara Guarda x Blair Ave Fortunae

V
Assan Abonito

Argo Lady Marion x Desiree Snow Meadow

V
Cahir Kasurgis

Leroy v.d. Hofreite x Rennie z Budské samoty

V
Caspar Queen Polly

Hanibal Gora Monte x Honeycherry Černý vítr

V
Ikaros Katveri

Leroy v.d. Hofreite x Ginger Katveri

V
Altair z Milkova dvora

Gino des Trois Petits Diables x Oradea Kráľovská stráž

VD
Arnamo Rainbow Tree

Leroy v.d. Hofreite x Terttu Gasko Prim

VD
Astor Houvarova smečka

Benny od Květnické studánky x Holly Debbie-Ann

VD
Coffey Gránická smečka

Afareus Channe Line x Beggie Gránická smečka

VD
Angel Face Dilectio Canis

Merlin v. Hause Luka x Genesis Seahawk

D
Coinneach Na3

Bard Debbie-Ann x Blackberry ze Starého Rejvízu

D

FENY - třída otevřená

Querries z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

V1
CAC, ček.CH IHF

Fotografie není k dispozici.

Abris Insanus Gaudium

Arnie Čerchovské hvozdy x Brucie od Plátěné hory

V2
Res.CAC

Fotografie není k dispozici.

Alba Jessi - Star

Hanibal Gora Monte x Briga Elibuky

V3

Fotografie není k dispozici.

Aigo KaspyAn

Cartouche Elibuky x Annie Moravia Nobilis

V4

Fotografie není k dispozici.

Annie Valley of darkness

Atai Debbie-Ann x Ariana Divine Destiny

V
Ariana Divine Destiny

Benji z Ondrova dvora x Aida ze Švestkového sadu

V
Celtic Rose Queen Polly

Hanibal Gora Monte x Honeycherry Černý vítr

V
Coretta Micailve

Antek v. Eibenbogen x Abrielle Micailve

V
Fame Amijon Star

Arne Cordis Paladin x Blackie Amijon Star

V
Identity Sideric Miks.

Jacobi Gasko Prim x Famous Sideric Miks.

V
Quira z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

V
Aimee My Ardeen

Blue Pinus Alpinia x Luna Aldeon

VD
Aini Rainbow Tree

Leroy v.d. Hofreite x Terttu Gasko Prim

VD
Akira Valley of darkness

Atai Debbie-Ann x Ariana Divine Destiny

VD
Arian Eldunarya

Black Beryl Kesidy x Éowyn Debbie-Ann

VD
Awaited Hope Dilectio Canis

Merlin v. Hause Luka x Genesis Seahawk

VD
Cirilla Kasurgis

Leroy v.d. Hofreite x Rennie z Budské samoty

VD
Darkie Fai-Fai Lemu

Hanibal Gora Monte x Bella Bee Fai-Fai Lemu

VD
Dís od Hlubokého parku

Upas Hovarian x Bonitas Arcana Dei

VD
Double rainbow Ghipinaldo

Falko des Trois Petits Diables x Garish Ghada Enormous

VD
Kate Debbie-Ann

Atai Debbie-Ann x Debbie Debbie-Ann

VD
Namira Aldeon

Aik Carpathia Heart x Djamila Aldeon

VD
Annie od Vísecké studánky

Arty Black Prim x Rina Šlovický vrch

D
Fler z Kraje vlka

Aik Carpathia Heart x Anima Bensi Lady Marion

D
Abby od Roudnického potoka

Benji z Ondrova dvora x Daya Lexova smečka

Diskvalifikace
Ariana Valley of darkness

Atai Debbie-Ann x Ariana Divine Destiny

Diskvalifikace
Neri Aldeon

Aik Carpathia Heart x Djamila Aldeon

Nenastoupila

PSI - třída pracovní

FENY - třída pracovní

Bellatrix Gamma Leonis

Barney Seahawk x Algieba Gamma Leonis z Arkova souhvězdí

V1
CAC

Fotografie není k dispozici.

Cerridwen Kasurgis

Leroy v.d. Hofreite x Rennie z Budské samoty

V2
Res.CAC

Fotografie není k dispozici.

PSI - třída vítězů

Hogar z Julinčina údolí

Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí

V1
CAC

Fotografie není k dispozici.

Tiberius Gasko Prim

Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller

V2
Res.CAC

Fotografie není k dispozici.

Bardo Lobetanz

Benji z Ondrova dvora x Fresie Sideric Miks.

V3

Fotografie není k dispozici.

FENY - třída vítězů

Coco Elli Cicesbeo

Aik Carpathia Heart x Ashley Cicesbeo

V1
CAC, VSV

Fotografie není k dispozici.

Bree Van Laag Laren

Flocky Eilleen x Gentle

V2
Res.CAC

Fotografie není k dispozici.

Arletty Jackie - Snow

Afareus Channe Line x Brannan Elibuky

V3

Fotografie není k dispozici.

PSI - třída veteránů

Aik Carpathia Heart

Ecco v. Tyrolsberg x Aimie Sagbariam

V1
BOV

Fotografie není k dispozici.

Baghir Scorteus Mons

Jekyll Royal Safe x Alize Aldeon

V2

Fotografie není k dispozici.

FENY - třída veteránů

Garish Ghada Enormous

Ares Kleion x Maggy v. Jesses Meute

V1

Fotografie není k dispozici.

Rennie z Budské samoty

Cyrol Bukový háj x Deriin Sideric Miks.

V2

Fotografie není k dispozici.

Catherine z Nerudovky

Ashon Hali Gali x Vanilka Gasko Prim

V3

Fotografie není k dispozici.

PSI - třída mimo konkurenci

FENY - třída mimo konkurenci

Výsledky výstav »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2021 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus