Výsledky výstavy: World Dog Show, 11. 11. 2006, Poznaň
Rozhodčí: Paula Heikkinen-Lehkonen (Finsko), psi a feny v mezitřídě, otevřené, pracovní, šampionů a veteránů.
Rozhodčí: Paul Odenkirchen (Kanada), psi a feny ve třídě dorostu a mladých.
PSI - třída dorostu
SANTEK v.d. Hausbergkante | VN |
---|
FENY – třída dorostu
SAMOSIA Las Ksiezniczek | VN |
---|---|
SUNIA Las Ksiezniczek | VN |
CAETE vom Riedemoor | VN |
BISBEE des Trois Petits diables | VN |
PSI - třída mladých
UFO z Radockiej Góry | V 1, JCH. Polska, Světový vítěz mladých |
---|---|
MILO Mirobriada | V 2 |
ARCHIBALd BonifácioArny z Duhového kopce x Porga Gasko Prim | V 3 |
ATTI z Hrabovských stájíAttila v. Wildweibchenstein x Gatia Kris-Ve-Mar | V 4 |
GRAB Palacowe Piekności | V |
MAVORS Tu Pilnuje | V |
DARK Chatka Zielarki | neposouzený |
FENY - třída mladých
CUDNA Chatka Zielarki | V 1, JCH. Polska, Světový vítěz mladých, Nejlepší mladý |
---|---|
MOJA MILA Tu Pilnuje | V 2 |
WENNIE Stella Polarit | V 3 |
AGATHEA Stróž Rodziny | V 4 |
AMALKA Attractive NuisanceAtos ze Starého dvora x Fatima Country Bohemia | V |
CARMEN Slodka dolina | VD |
COCA Chatka Zielarki | VD |
DIUNA Slodka dolina | VD |
EMMA Kajami | VD |
FANTA Estilo | VD |
PSI - mezitřída
ULSAN Gasko PrimFrieder v. Georgenberg x Oriflame Gasko Prim | V 1, CWC |
---|---|
WACCO Królewska Kraina | V 2 |
ANTYMON Takinena | V 3 |
CAIRON Queen ElsaCarleon Gold Mondeo x Adelaide Bohemia Choc | VD |
CHESTER Barte PrimArny z Duhového kopce x Feiby Barte Prim | VD |
FENY - mezitřída
FABIA Palacowe Piekności | V 1, CWC |
---|---|
AMANDINE des Trois Petits diables | V 2 |
BERENIKA z Rajského kopceJasper Plavý vítr x Bianka Adamův hrádek | VD |
BUFFY von Suagra | VD |
KLEON Caere | VD |
CORTINA Kráľovská stráž | VD |
FLORENCJA Palacowe Piekności | VD |
HERMIONA Forest Kampo | VD |
PSI - třída otevřená
KONDOR Plavý vítrCondor v. Inselparadies x Hetty Plavý vítr | V 1, CWC |
---|---|
Pustai-Pandur TREFF | V 2 |
BOHUN Chatka Zielarki | V 3 |
SVEN Gasko PrimAtze v. Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim | V 4 |
BARY Slodka dolina | V |
EIS CAFFEÉ DE BRASIL ŠédedabHasko Gasko Prim x Ballantinka Šédedab | V |
ARTJE-F v.d. Hollenstedter Rabauken | VD |
CID Zlaté okoCanny z Horské pastviny x Askia Zlaté oko | VD |
ROCCO Estilo | VD |
ULISSE de la Ferme d´Haudery | VD |
DRUZUS z Atutowej | D |
LANCELOT znad Wielkiego Kanalu | D |
MIGLANC od Hanyski | D |
FENY - třída otevřená
ANA Chatka Zielarki | V 1, CWC |
---|---|
BRITA znad Rzeki Maskawy | V 2 |
ANDULA Chatka Zielarki | V 3 |
BASZA Chatka Zielarki | VD |
FEJA Mega Luta Milošci | VD |
Voroshegyi HENRIETTA | VD |
MS TI Animagus | VD |
MYCKA od Hanyski | VD |
NENA v. Kloster Rohrbach | VD |
NORIS Animagus | VD |
AKWAMARYNA Takinena | D |
BLACKY od Královského rybníkaCarleon Gold Mondeo x Ariadne z Golgotu | D |
BRONA Zlaté okoCarleon Gold Mondeo x Askia Zlaté oko | D |
RAFIA Estilo | D |
PSI - třída pracovní
ATOS ze Starého dvoraArgo v. Balmfluhköpfliblick x Alma Růžové atrium | V 1, CWC, Ch. Polska |
---|---|
KODY Plavý vítrCondor v. Inselparadies x Hetty Plavý vítr | V 2 |
CONAN z Atutowej | V 3 |
URCO Chatka Zielarki | V 4 |
REKIN Chatka Zielarki | VD |
FENY - třída pracovní
HEIDJE-GAFE v. Boddenland | VD |
---|
PSI – třída šampionů
OZI Las KsiezniczekCondor v. Inselparadies x Lotta Klejnot Fanusi | V 1, CWC, CACIB, Světový vítěz, BOB |
---|---|
URWIS Chatka Zielarki | V 2, r. CACIB |
Kleion ARES | V 3 |
EDDIE Palacowe Piekności | V 4 |
BANDER Palacowe Piekności | V |
CLAIRMONT z Brzáneckých vinohradůEddy v. Julienhof x Awista Black Mondeo | V |
KESTON Plavý vítrCondor v. Inselparadies x Hetty Plavý vítr | V |
Voroshegyi TANGO | V |
KOX v. Kottmarblick | VD |
MORRO v. Kloster Rohrbach | VD |
Mr. MORGAN Animagus | VD |
WOJMIR Tu Pilnuje | VD |
FENY – třída šampionů
DO DO Hayaklause | V 1, CWC, CACIB, Ch. Polska, Světový vítěz |
---|---|
d´ARSY Palacowe Piekności | V 2, r. CACIB |
KIRA Plavý vítrCondor v. Inselparadies x Hetty Plavý vítr | V 3 |
DAFNEÉ Indiánska maskaCharon z Hlohovníka x Aura Šťastná hviezda | V 4 |
ANARA v.d. Hollenstedter Rabauken | V 4 |
DOLLY z Atutowej | VD |
NEMESIS znad Czerskiej Strugi | VD |
TIA znad Wielkiego Kanalu | VD |
WENA Estilo | VD |
PSI - třída veteránů
CONNY von AsconaCarlos v. Toberbusch x Vegas v. Ascona | V 1 |
---|
FENY - třída veteránů
LAILA vom Kloster Rohrbah | V 1, Nejlepší veterán |
---|---|
ALISHA aus den Walddorfern | V 2 |
CYNTHIA Safe | VD |
Výsledky převzaty z oficiálních stránek Polského hovawart klubu.