Výsledky výstavy: Klubová výstava se zadáváním CAC a titulu Klubový vítěz, 28. 6. 2020, Horka nad Moravou

Rozhodčí: Martina Kučerová

 

PSI - třída štěňat

Artuš od Meruňky

Balou v. Abendstern x Coco Elli Cicesbeo

VN1 Artuš od Meruňky - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Bellus Dare Duo custodes

Cartouche Elibuky x Aenigma Duo custodes

N

FENY - třída štěňat

Addy Ash od Meruňky

Balou v. Abendstern x Coco Elli Cicesbeo

VN1 Addy Ash od Meruňky - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Beowyn Eldunarya

Alfa Pilisi - Hajnal x Éowyn Debbie-Ann

VN2 Beowyn Eldunarya - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Britanna Duo custodes

Cartouche Elibuky x Aenigma Duo custodes

N
 

PSI - třída dorostu

Dalton Awedante

Leroy Aldeon x Anttara Black Awedante

VN1 Dalton Awedante - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]

FENY - třída dorostu

Dirké Awedante

Leroy Aldeon x Anttara Black Awedante

VN1 Dirké Awedante - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Aigo KaspyAn

Cartouche Elibuky x Annie Moravia Nobilis

VN2 Aigo KaspyAn - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Dayen Micailve

Leroy Aldeon x Althea Micailve

VN3 Dayen Micailve - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Denica Micailve

Leroy Aldeon x Althea Micailve

N
 

PSI - třída mladých

Akim Ebbi - Blair

Cyr Tara Guarda x Blair Ave Fortunae

VD1 Akim Ebbi - Blair - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Gin z Kraje vlka

Brit Coras Garden x Elza z Kraje vlka

VD2 Gin z Kraje vlka - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Galileo z Kraje vlka

Brit Coras Garden x Elza z Kraje vlka

VD3 Galileo z Kraje vlka - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Clapton from Black Meadow

Arnie Čerchovské hvozdy x Alice Lee Cooper from Black Meadow

VD4 Clapton from Black Meadow - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Baxter Olza Haf

Archibald z Narcisovej x Elis z Lašské brány

VD
Good Luck z Kraje vlka

Brit Coras Garden x Elza z Kraje vlka

VD
Aring Jackie - Snow

Afareus Channe Line x Brannan Elibuky

nenastoupil

FENY - třída mladých

Ellie Plattensee-Wart

Totus Tuus Hovki Lusi x Anonymus Notus Gina

V1
CAJC, BOJ Ellie Plattensee-Wart - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Kate Debbie-Ann

Atai Debbie-Ann x Debbie Debbie-Ann

V2 Kate Debbie-Ann - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Rosie z Páralovy zahrady

Leroy Aldeon x Orrie z Páralovy zahrady

V3 Rosie z Páralovy zahrady - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Rory z Páralovy zahrady

Leroy Aldeon x Orrie z Páralovy zahrady

V4 Rory z Páralovy zahrady - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Aimee My Ardeen

Blue Pinus Alpinia x Luna Aldeon

V
Ambra Ebbi - Blair

Cyr Tara Guarda x Blair Ave Fortunae

V
Chantira Moravia Diamond

Echnaton Ereon Eilleen x Galaxy Moravia Diamond

V
Abria Jackie - Snow

Afareus Channe Line x Brannan Elibuky

VD
Arya z Dolní leče

Rolex Royal Safe x Angie z Vysokého lesa

VD
Bella Skrytý prízrak

Archibald z Narcisovej x Afra Skrytý prízrak

VD
Bella ze Stříbrného srdce

Afareus Channe Line x Brandy Carpathia Heart

VD
Cindy Akrimis Drslavice

Dream Black Prim x Gaira Moravia Diamond

VD
Coney from Black Meadow

Arnie Čerchovské hvozdy x Alice Lee Cooper from Black Meadow

VD
Connie Akrimis Drslavice

Dream Black Prim x Gaira Moravia Diamond

VD
Connie z Podbuchlovských hor

Dream Black Prim x Bayka z Podbuchlovských hor

VD
Coretta Micailve

Antek v. Eibenbogen x Abrielle Micailve

VD
Derin Felicity Bohemia

Bono z Nerudovky x Carry Felicity Bohemia

VD
Irelia z Julinčina údolí

Army Pom pette x Happy z Julinčina údolí

VD
Geela z Kraje vlka

Brit Coras Garden x Elza z Kraje vlka

D
Arletty Jackie - Snow

Afareus Channe Line x Brannan Elibuky

Nenastoupil
Isabell Bukový háj

Becrux B Crucis z Arkova souhvězdí x Beckie Elibuky

Neposouzen
 

PSI - mezitřída

Agreed Wonder Sambuca

Brit Coras Garden x Aim Elderberry from Black Meadow

V1
CAC Agreed Wonder Sambuca - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Aniseed Wonder Sambuca

Brit Coras Garden x Aim Elderberry from Black Meadow

VD2 Aniseed Wonder Sambuca - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Almond Wonder Sambuca

Brit Coras Garden x Aim Elderberry from Black Meadow

VD3 Almond Wonder Sambuca - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Archive Wonder Sambuca

Brit Coras Garden x Aim Elderberry from Black Meadow

VD4 Archive Wonder Sambuca - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Aston Amarelo Arcum

Aik Carpathia Heart x Amare Awedante

VD

FENY - mezitřída

Identity Sideric Miks.

Jacobi Gasko Prim x Famous Sideric Miks.

V1
CAC Identity Sideric Miks. - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Imposant Sideric Miks.

Jacobi Gasko Prim x Famous Sideric Miks.

V2
RES.CAC Imposant Sideric Miks. - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Arete Amarelo Arcum

Aik Carpathia Heart x Amare Awedante

V3 Arete Amarelo Arcum - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Reiwa ex Horto Albo

Blue Pinus Alpinia x Ocean Breeze Enormous

V4 Reiwa ex Horto Albo - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
 

PSI - třída otevřená

Ceron van Laag Laren

Baghir Scorteus Mons x Anvie van Laag Laren

V1
CAC Ceron van Laag Laren - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Elroy Black Prim

Leonard od Červené skály x Apis Black Prim

V2
RES.CAC Elroy Black Prim - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Athrey Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

V3 Athrey Micailve - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Archibald Bohemia Sun

Baghir Scorteus Mons x Bessy Amijon Star

V4 Archibald Bohemia Sun - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Archie z Prajzské Lihotky

Leonard od Červené skály x Angela Moravia Lamara

VD
Bahamy Ebritte

Leroy v.d. Hofreite x Brittany Nova Moravia

VD
Clifford Sagbariam

Atila Alisante x Aerin Sagbariam

VD
Cup of Tea Huad'Dib

Black Beryl Kesidy x Aki Huad'Dib

VD
El Cid Amijon Star

Aik Carpathia Heart x Blackie Amijon Star

VD
Hovarian Tapio Eldorádo Lipí

Upas Hovarian x Ayrin Cicesbeo

VD
Quinc z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

VD

FENY - třída otevřená

Orsi v. Gülsteiner Tor

Gambo v. Haselrieder Wald x Jule v. Julienhof

V1
CAC, Klub. vítěz, BOS, ček. CH IHF Orsi v. Gülsteiner Tor - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Abrielle Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

V2
RES.CAC Abrielle Micailve - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Diana z Rajského kopce

Amaro Carpathia Heart x Berry z Císařského údolí

V3 Diana z Rajského kopce - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Emestine Black Prim

Leonard od Červené skály x Apis Black Prim

V4 Emestine Black Prim - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Baila Akrimis Drslavice

Baghir Scorteus Mons x Gaira Moravia Diamond

V
Brianda Cordis Paladin

Falcon Gora Monte x Czakira Černý vítr

V
Cora Amijon Star

Barny Seahawk x Bessy Amijon Star

V
Daisy Black Prim

Cyr Tara Guarda x Apis Black Prim

V
Enigma Ebidix

Aik Carpathia Heart x Ginny Hovi-Raj

V
Chalva Oddany Tobie

Endriew Westbohemia star x A'Costa Rica Królewska Kraina

V
Neri Aldeon

Aik Carpathia Heart x Djamila Aldeon

V
Afra Bola preta

Big Ben Villa Rivvis x Brita Stín lesa

VD
Arian Eldunarya

Black Beryl Kesidy x Éowyn Debbie-Ann

VD
Arwen Victory ze Zadarova

Aik Carpathia Heart x Aspera Jabofi Star

VD
Behind the mask Ghipinaldo

Miro v.d. Jagsthöhe x Garish Ghada Enormous

VD
Cranberry Gránická smečka

Afareus Channe Line x Beggie Gránická smečka

VD
Emily z Rajského kopce

Aik Carpathia Heart x Berry z Císařského údolí

VD
Erotika Ebidix

Aik Carpathia Heart x Ginny Hovi-Raj

VD
Chryzantéma Bukový háj

Falcon Gora Monte x Beckie Elibuky

VD
Irra Černý vítr

Echnaton Ereon Eilleen x Freddie Černý vítr

VD
Querries z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

VD
Quira z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

VD
Rooney Royal Safe

Leonard od Červené skály x Latoya Royal Safe

VD
Batarra Fillův dvůr

Cairo Hali Gali x Energy Debbie-Ann

Nenastoupil
 

PSI - třída pracovní

Aik Carpathia Heart

Ecco v. Tyrolsberg x Aimie Sagbariam

V1
CAC, Klub. vítěz, BOB, ček. CH IHF Aik Carpathia Heart - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Boreas Regis Moravia

Jacobi Gasko Prim x Andorra Regis Moravia

V2
RES.CAC Boreas Regis Moravia - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Army Pom pette

Caraibo Moravia Diamond x Ariana Kessie z Kraje bílé pěny

V3 Army Pom pette - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Afareus Channe Line

Darcius Gasko Prim x Channelaine Gasko Prim

Nenastoupil

FENY - třída pracovní

Corry z Hrabovských stájí

Berwill Hali Gali x Dalarna v. Wildweibchenstein

V1
CAC Corry z Hrabovských stájí - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Anttara Black Awedante

Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy

V2
RES.CAC Anttara Black Awedante - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Ranja v.d. Jagsthöhe

Jago v. Hundsbühl x Kajla v.d. Jagsthöhe

VD3 Ranja v.d. Jagsthöhe - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Brannan Elibuky

Artex z Lašské brány x Eliška Bukový háj

Nenastoupil
 

PSI - třída vítězů

Mister Boss Enormous

King vom Scheunenweg x Enormous Just One Look

V1
CAC Mister Boss Enormous - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Ardal Cordis Paladin

Aristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů

V2
RES.CAC Ardal Cordis Paladin - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Royal Royal Safe

Leonard od Červené skály x Latoya Royal Safe

V3 Royal Royal Safe - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Amaro Carpathia Heart

Ecco v. Tyrolsberg x Aimie Sagbariam

V4 Amaro Carpathia Heart - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Perry z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

VD

FENY - třída vítězů

Brisie Micailve

Bond v. Gut Grone x Calantha Teresie Bohemia

V1
CAC Brisie Micailve - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Over the moon Enormous

Steinroller Odd-Leif x Enormous Brilliant Vega

V2
RES.CAC Over the moon Enormous - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Aphrodite Plattensee-Wart

Eddi Hovi-Raj x Notus Gina Anonymus

V3 Aphrodite Plattensee-Wart - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Althea Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

V4 Althea Micailve - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
 

PSI - třída veteránů

Gino des Trois Petits Diables

Cyrol Bukový háj x Kashi a.d. Emsland

V1
BOV Gino des Trois Petits Diables - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Al-Dick Betta Moravia

Artur z Duhového kopce x Aranka ze Slezské Hořiny

V2 Al-Dick Betta Moravia - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Brit Coras Garden

Artur z Duhového kopce x Cora v. Philippsdorf

V3 Brit Coras Garden - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Druid z Kraje vlka

Artur z Duhového kopce x Apolenka z Kraje vlka

V4 Druid z Kraje vlka - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Argus Canewart

Artur z Duhového kopce x Atrea Královské srdce

V

FENY - třída veteránů

Pyper v.d. Taubenbrücke

Elcid v. Burggrafenhain x Orca v.d. Elbperle

V1 Pyper v.d. Taubenbrücke - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Calantha Teresie Bohemia

Axel v. Wilden Jäger x Pyper v.d. Taubenbrücke

V2 Calantha Teresie Bohemia - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Anima Bensi Lady Marion

Bentley Mílas Moravia x Bensi z Kraje vlka

V3 Anima Bensi Lady Marion - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Meggie z Páralovy zahrady

Chivas z Budské samoty x Lady z Páralovy zahrady

V4 Meggie z Páralovy zahrady - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
Crux Ebidix Navare Prim

Ulsan Gasko Prim x Ammy Černý vítr

V
 

Soutěže

Nejlepší pár psů
Corry z Hrabovských stájí + Baxter Olza Haf - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno] Aik Carpathia Heart + Addy Ash od Merunky - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno] Amaro Carpathia Heart + Reiwa ex Horto Albo - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno] Perry z Páralovy zahrady + Meggie z Páralovy zahrady - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
 
  1. Corry z Hrabovských stájí + Baxter Olza Haf - majitel Jindřiška Ondroušková
  2. Aik Carpathia Heart + Addy Ash od Merunky - majitel Lenka Řačáková
  3. Amaro Carpathia Heart + Reiwa ex Horto Albo - majitel Nicola Wendelinová
  4. Perry z Páralovy zahrady + Meggie z Páralovy zahrady - majitel Hana Nalevajková
 
Nejlepší chovatelská skupina
z Kraje vlka, chovatel Filip Procházka - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
 
  1. z Kraje vlka - chovatel Filip Procházka
 
Nejlepší plemeník
Brit Coras Garden - Klubová výstava Horka nad Moravou, 28. 6. 2020 [nové okno]
 
  1. Brit Coras Garden s potomky vrhu G z Kraje vlka a vrhu A Wonder Sambuca, majitel Petra Bischof Tomešová
 

Výsledky výstav »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2020 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus