Výsledky výstavy: 3x Medzinárodní výstava psov - 3x CACIB FCI, 25. 10. 2019 - 27. 10. 2019, Bratislava

Pátek 25.10.2019

Rozhodčí: Miroslav Václavík

FENY - třída štěňat

Xalanta Královská stráž

Leroy Aldeon x Niagara Královská stráž

VN1
 

PSI - třída mladých

Edmont Carpathia Heart

Amigo Ebritte x Aimie Carpathia Heart

V1
CAJC, BOJ

FENY - třída mladých

Tilly vom Hause Luka

Arko von der Spreeaue x Runa vom Hause Luka

V1
CAJC
Reiwa Ex Horto Albo

Blue Pinus Alpina x Enormus Ocean Breeze

VD2
Arete Amarelo Arcum

Aik Carpathia Heart x Amare Awedante

VD3
 

FENY - mezitřída

Candy Asiguarda

Amigo Ebritte x Bria Asiguarda

V1
 

PSI - třída pracovní

Ford od Královského rybníka

Anzi-Bady Kesidy x Clarion od Královského rybníka

VD1
 

PSI - třída šampionů

Tiberius Gasko Prim

Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller

V1
CAC, CACIB, BOB

FENY - třída šampionů

Luna Aldeon

Flocky Eilleen x Djamila Aldeon

V1
CAC, CACIB, BOS
 

Sobota 26.10.2019

Rozhodčí: Tibor Havelka

FENY - třída štěňat

Xamina Kráľovská stráž

Leroy Aldeon x Niagara Kráľovská stráž

VN1
Xalanta Kráľovská stráž

Leroy Aldeon x Niagara Kráľovská stráž

VN2
 

FENY - třída dorostu

Wronka Kráľovská stráž

Aik Carpathia Heart x Jamaica Kráľovská stráž

VN1
 

PSI - třída mladých

Edmont Carpathia Heart

Amigo Ebritte x Aimie Carpathia Heart

V1
CAJC, BOJ, BOB

FENY - třída mladých

Ebbie Carpathia Heart

Amigo Ebritte x Aimie Carpathia Heart

VD1
Arete Amarelo Arcum

Aik Carpathia Heart x Amare Awedante

VD2
Reiwa Ex Horto Albo

Blue Pinus Alpina x Enormus Ocean Breeze

VD3
 

PSI - mezitřída

Atyr Karpatská hliadka

Dakar Janowická dolina x Fabianka Eldorado Lipí

V1
CAC, CACIB

FENY - mezitřída

Naia Aldeon

Aik Carpathia Heart x Djamila Aldeon

V1
CAC, CACIB, BOS
Candy Asiguarda

Amigo Ebritte x Bria Asiguarda

VD2
 

PSI - třída otevřená

Cari Elibuky

Endriew Westbohemia star x Arwen Elibuky

V1
CAC
Mefisto Aldeon

Endriew Westbohemia star x Charlotte Aldeon

V2
RES. CAC

FENY - třída otevřená

Virginia Kráľovská stráž

Leroy von der Hofreite x Jamaica Kráľovská stráž

V1
CAC
 

PSI - třída pracovní

Ford od Královského rybníka

Anzi-Bady Kesidy x Clarion od Královského rybníka

V1
CAC
 

PSI - třída šampionů

Corben Tralfazz

Amigo Ebritte x Amálie Tralfazz

V1
CAC, RES. CACIB
Royal Royal Safe

Leonard od Červené řeky x Latoya Royal Safe

V2
Tiberius Gasko Prim

Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller

V3

FENY - třída šampionů

Luna Aldeon

Flocky Eilleen x Djamila Aldeon

V1
CAC, RES. CACIB
 

Neděle 27.10.2019

Rozhodčí: Lidija Okleščen (SI)

PSI - třída štěňat

Damien Tralfazz

Blue Pinus Alpina x Belaya Shae Tralfazz

VN1

FENY - třída štěňat

Xalanta Kráľovská stráž

Leroy Aldeon x Niagara Kráľovská stráž

VN1
Xamina Kráľovská stráž

Leroy Aldeon x Niagara Kráľovská stráž

VN2
 

FENY - třída dorostu

Wronka Kráľovská stráž

Aik Carpathia Heart x Jamaica Kráľovská stráž

VN1
 

PSI - třída mladých

Edmont Carpathia Heart

Amigo Ebritte x Aimie Carpathia Heart

V1
CAJC, BOJ

FENY - třída mladých

Arete Amarelo Arcum

Aik Carpathia Heart x Amare Awedante

V1
CAJC
Reiwa Ex Horto Albo

Blue Pinus Alpina x Enormus Ocean Breeze

V2
 

FENY - mezitřída

Candy Asiguarda

Amigo Ebritte x Bria Asiguarda

VD1
 

FENY - třída otevřená

Virginia Kráľovská stráž

Leroy von der Hofreite x Jamaica Kráľovská stráž

V1
CAC, CACIB, BOS
 

PSI - třída pracovní

Ford od Královského rybníka

Anzi-Bady Kesidy x Clarion od Královského rybníka

V1
CAC, CACIB, BOB
 

PSI - třída šampionů

Tiberius Gasko Prim

Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller

V1
CAC, RES. CACIB
Royal Royal Safe

Leonard od Červené řeky x Latoya Royal Safe

V2
RES. CAC
 

Výsledky zaslala paní Lenka Kunšteková.

Výsledky výstav »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2019 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus