Výsledky výstavy: Moravskoslezská národní výstava psů, 7. 9. 2019 - 8. 9. 2019, Olomouc
Rozhodčí: Šimon Oliver
FENY - třída štěňat
Arya z Dolní léčeRolex Royal Safe x Angie z Vysokého lesa |
VN1 |
---|
PSI - třída mladých
Archive Wonder SambucaBrit Coras Garden x Aim Elderberry from Black Meadow |
V1 CAJC |
---|---|
Almond Wonder SambucaBrit Coras Garden x Aim Elderberry from Black Meadow |
V2 |
FENY - třída mladých
Annie od Vísecké studánkyArty Black Prim x Rina Šlovický vrch |
V1 CAJC, BOJ |
---|---|
Azira Amarelo ArcumAik Carpathia Heart x Amare Awedante |
V2 |
Reiwa ex Horto AlboBlue Pinus Alpinia x Ocean Breeze Enormous |
V3 |
Fler z Kraje vlkaAik Carpathia Heart x Anima Bensi Lady Marion |
V4 |
Arete Amarelo ArcumAik Carpathia Heart x Amare Awedante |
VD |
Cranberry Gránická smečkaAfareus Channe Line x Beggie Gránická smečka |
VD |
PSI - mezitřída
Ceron Van Laag LarenBaghir Scorteus Mons x Anvie van Laag Laren |
V1 CAC |
---|
FENY - mezitřída
Arwen Victory ze ZadarovaAik Carpathia Heart x Aspera Jabofi Star |
V1 CAC |
---|---|
Afra Bola PretaBig Ben Villa Rivvis x Brita Stín lesa |
V2 Res.CAC |
PSI - třída otevřená
Archie z Prajzské LihotkyLeonard od Červené skály x Angela Moravia Lamara |
V1 CAC |
---|---|
Clifford SagbariamAtila Alisante x Aerin Sagbariam |
V2 Res.CAC |
Borg Darwy AbonitoAmaro Carpathia Heart x Desiree Snow Meadow |
V3 |
El'Quattro Z PosoniaEldorádo Katčina smečka x Dajana z Posonia |
V4 |
FENY - třída otevřená
Cloé Connie CicesbeoAik Carpathia Heart x Ashley Cicesbeo |
V1 CAC |
---|---|
Cassiopeia Felicity BohemiaImperiál Gasko Prim x Genesis Gasko Prim |
V2 Res.CAC |
Adelheid z Lhoteckého gruntuHeineken Šédedab x Najra Gasko Prim |
V3 |
Carolla AbonitoBaghir Scorteus Mons x Desiree Snow Meadow |
V4 |
Aggi Olza HafAmaro Carpathia Heart x Elis z Lašské brány |
V |
Bessie z Malé roklinkyAtila Alisante x Noreen Kris-Ve-Mar |
V |
PSI - třída pracovní
Army Pom petteCaraibo Moravia Diamond x Ariana Kessie z Kraje bílé pěny |
V1 CAC |
---|
FENY - třída pracovní
Alexis Gold MaximumArtuš z Eliotova dvora x Aura Corraki Moravia |
V1 CAC |
---|
PSI - třída šampionů
Aik Carpathia HeartEcco v. Tyrolsberg x Aimie Sagbariam |
V1 CAC, NV, BOS |
---|---|
Perry z Páralovy zahradyImperiál Gasko Prim x Meggie z Parálovy zahrady |
V2 Res.CAC |
FENY - třída šampionů
Coco Elli CicesbeoAik Carpathia Heart x Ashley Cicesbeo |
V1 CAC, NV, BOB |
---|---|
Corry z Hrabovských stájíBerwill Hali Gali x Dalarna v. Wildweibchenstein |
V2 Res.CAC |
FENY - třída veteránů
Meggie z Páralovy zahradyChivas z Budské samoty x Lady z Parálovy zahrady |
V1 BOV |
---|
Výsledky zaslala paní Monika Harvalíková.