Výsledky výstavy: Mezinárodní výstava psů Praha, 30. 11. 2019 - 1. 12. 2019, Praha
Sobota 30.11.2019
Rozhodčí: MVDr. Gabriela Ridarčiková
PSI - třída štěňat
Adventurous Scamp Dilectio CanisMerlin vom Hause Luka x Genesis Seahawk |
VN1 |
---|---|
Absolute Number One Dilectio CanisMerlin vom Hause Luka x Genesis Seahawk |
VN2 |
FENY - třída štěňat
Awaited Hope Dilectio CanisMerlin vom Hause Luka x Genesis Seahawk |
VN1 |
---|---|
FeeBee Amijon StarArne Cordis Paladin x Blackie Amijon Star |
VN2 |
Frederica Amijon StarArne Cordis Paladin x Blackie Amijon Star |
VN3 |
PSI - třída dorostu
Clapton from Black MeadowArnie Čerchovské Hvozdy x Alice Lee Cooper from Black Meadow |
VN1 |
---|---|
Akim Ebbi-BlairCyr Tara Guarda x Blair Ave Fortunae |
VN2 |
FENY - třída dorostu
Ambra Ebbi-BlairCyr Tara Guarda x Blair Ave Fortunae |
VN1 |
---|---|
Biyaha Alti BenesBrit Coras Garden x Africa Alti Benes |
VN2 |
Xalanta Královská strážLeroy Aldeon x Niagara Královská stráž |
VN3 |
Cerridwen KasurgisLeroy v.d. Hofreite x Rennie z Budské samoty |
VN4 |
PSI - třída mladých
Gerbert Garts BergFrey Hof Garc x Elmira Hof Garc |
V1 CAJC |
---|---|
Jeff Debbie-AnnGerry Debbie-Ann x Aleesha Debbie Ann |
V2 |
Jerry SeahawkRolex Royal Safe x Ebony Seahawk |
V3 |
Antony Insanus GaudiumArnie Čerchovské Hvozdy x Brucie od Plátěné hory |
V4 |
Jaguar Seahawkrolex Royal Safe x ebony Seahawk |
VD |
Jonah vom WiegensteinHaakon vom Wildweibschenstein x Ghana vom Wiegenstein |
VD |
FENY - třída mladých
Abris Insanus GaudiumArnie Čerchovské Hvozdy x Brucie od Plátěné hory |
V1 CAJC, BOJ |
---|---|
Arete Amarelo ArcumAik Carpathia Heart x Amare Awedante |
V2 |
Annie Valey of DarknessAtai Debbie-Ann x Ariana Divine Destiny |
V3 |
Chardone Gora MonteArnie Čerchovské Hvozdy x Plattensee Wart Breeze |
V4 |
PSI - mezitřída
Agreed Wonder SambucaBrit Coras Garden x Aim Eldberry from Black Meadow |
V1 CAC |
---|
FENY - mezitřída
Azira Amarelo ArcumAik Carpathia Heart x amare Awedante |
V1 CAC, r.CACIB |
---|---|
Annie od Vísecké StudánkyArty Black prim x Rina Šlovický vrch |
V2 r. CAC |
Beily MicailveBond v. Gut Grone x Calantha Teresie Bohemia |
V3 |
Enigma EbidixAik Carpathia Heart x Ginny Hovi-Raj |
V4 |
Afra Bola PretaBig Ben Villa Rivvis x Brita Stín lsa |
V |
Neri AldeonAik Carpathia Heart x Djamila Aldeon |
VD |
PSI - třída otevřená
Berry od Květnické studánkyCooper Debbie Ann x Abigail od Květnické studánky |
V1 CAC, r.CACIB |
---|---|
Ikaros KatveriLeroy v.d. Hofreite x Ginger Katveri |
V2 r. CAC |
Castor Plattensee-WartTotus Tuus Hovki Lusi x Aphrodite Plattensee-Wart |
V3 |
Adaro MicailveAristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia |
V4 |
Borg Darwy AbonitoAmaro Carpathia Heart x Desiree Snow Meadow |
VD |
FENY - třída otevřená
Engie Amijon StarAik Carpathia Heart x Blackie Amijon Star |
V1 CAC |
---|---|
Xelima z Budské samotyLeroy v.d. Hofreite x Ruby z Budské samoty |
V2 r. CAC |
Blair Ave FortunaeRoy v. Wiener Stadtrand x Diggy Takavorakan |
V3 |
Artemis MicailveAristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia |
V4 |
Harissa Moravia DiamondBaghir Scorteus Mons x Galaxy Moravia Diamond |
V |
FENY - třída pracovní
Chelsea Debbie-AnnLeroy v.d. Hofreite x Derrin Debbie-Ann |
VD1 |
---|
PSI - třída šampionů
Flynn SeahawkHeinekenb Šédedab x Baxi Seahawk |
V1 CAC, CACIB, BOB |
---|---|
Barney Wicca GabretaBrennus Nova Merigo x Finlandia Šédedab |
V2 r.CAC |
Fredy Černý vítrEddi Hovi-Raj x Boogie Černý vítr |
V3 |
Ford od Královského rybníkaAnzi-Bady Kesidy x Clarion od Královského rybníka |
V4 |
FENY - třída šampionů
Abrielle Micailvearisto Teresie Bohemia x calantha Teresie Bohemia |
V1 CAC, CACIB, BOS |
---|---|
Bekky von BobbleAdiant Moravia Lamara x Ambra Hali Gali |
V2 r. CAC |
Alice Lee Cooper from Black MeadowFalcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty |
V3 |
Výsledky zaslala paní Michaela Jandová.
Neděle 1.12.2019
Rozhodčí: Özkamal Ümit
PSI - třída dorostu
Clapton from Black MeadowArnie Čerchovskovske Hvozdy x Alice Lee Cooper from Black Meadow |
VN1 |
---|
FENY - třída dorostu
Cerridwen KasurgisLeroy v.d. Hofreite x Rennie z Budské samoty |
VN1 |
---|
PSI - třída mladých
Atair z Mikova dvoraGino Trois Petits Diables x Oradea Královská stráž |
V1 CAJC |
---|---|
Jonah vom WiegensteinHaakon vom Wildweibchenstein x Ghana vom Wiegenstein |
VD2 |
Gerbert Garts BergFrey Hof Garc x Elmira Hof Garc |
VD3 |
Jaguar SeahawkRolex Royal Safe x Ebony Seahawk |
VD4 |
Jerry SeahawkRolex Royal Safe x Ebony Seahawk |
VD |
FENY - třída mladých
Identity Sideric Miks.Jacobi Gasko Prim x Famous Sideric Miks. |
V1 CAJC |
---|---|
Adelade Wonder SambucaBrit Coras Garden x Aim Elderberry from Black Meadow |
V2 |
Arete Amarelo ArcumCarpathia Heart x Amare Awedante |
V3 |
Abris Insanus GaudiumArnie Čerchovské hvozdy x Brucie od Plátěné hory |
V4 |
Andromeda Valley of darknessAtai Debbie-Ann x Ariana Divine Destiny |
VD |
PSI - mezitřída
Agreed Wonder SambucaBrit Coras Garden x Aim Elderberry from Black Meadow |
V1 CAC |
---|---|
Archive Wonder SambucaBrit Coras Garden x Aim Elderberry from Black Meadow |
V2 r.CAC |
Bond MicailveBond v. Gut Grone x Calantha Teresie Bohemia |
VD3 |
FENY - mezitřída
Azira Amarelo ArcumAik Carpathia Heart x Amare Awedante |
V1 CAC |
---|---|
Afra Bola PretaBig Ben Villa Rivvis x Brita Stín lesa |
V2 r.CAC |
Jackie KatveriArne Cordis Paladin x Ginger Katveri |
VD3 |
Annie od Vísecké studánkyArty Black Prim x Rina Šlovický vrch |
VD4 |
PSI - třída otevřená
Berry od Květinové studánkyCooper Debbie- Ann x Abigail od Květinové studánky |
V1 CAC |
---|---|
Bardo LobetanzBenji z Ondrova dvora x Fresie Sideric Miks. |
V2 r.CAC |
Castor Plattensee-WartTotus Hovki Lusi x Aphrodite Plattensee-Wart |
V3 |
Adaro MicailveAristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia |
VD4 |
Ikaros KatveriLeroy v.d. Hofreite x Ginger Katveri |
VD |
FENY - třída otevřená
Beatrice Akrimis DrslaviceBaghir Scorteus Mons x Gaira Moravia Diamond |
V1 CAC, CACIB |
---|---|
Artemis MicailveAristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia |
V2 r.CAC |
Xelima z Budské samotyLeroy v.d. Hofreite x Ruby z Budské samoty |
V3 |
Arian EldunaryaBlack Beryl Kesidy x Eowyn Debbie-Ann |
V4 |
Engie Amijon StarAik Carpathia Heart x Blackie Amijon Star |
VD |
FENY - třída pracovní
Chelsea Debbie-AnnLeroy v.d. Hofreite x Derrin Debbie-Ann |
VD1 |
---|
PSI - třída šampionů
Fredy Černý vítrEddi Hovi-Raj x Boogie Černý vítr |
V1 CAC, CACIB |
---|---|
Hogar z Julinčina údolíImperial Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí |
V2 r.CAC, r.CACIB |
Barney Wicca GabretaBrennus Nova Merigo x Finlandia Šédedab |
VD3 |
Ford od Královského rybníkaAnzi-Baddy Kesidy x Clarion od Královského rybníka |
VD4 |
FENY - třída šampionů
Abrielle MicailveAristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia |
V1 |
---|---|
Bekky von BobbleAdiant Moravia Lamara x Ambra Hali Gali |
VD2 |
Alice Lee Cooper from Black MeadowFalcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty |
VD3 |
FENY - třída veteránů
Meggie z Páralovy zahradyChivas z Budské samoty x Lady z Páralovy zahrady |
V1 BOV |
---|
Výsledky zaslala paní Miroslava Nedělková.