Výsledky výstavy: Mezinárodní výstava psů Praha, 30. 11. 2019 - 1. 12. 2019, Praha

Sobota 30.11.2019

Rozhodčí: MVDr. Gabriela Ridarčiková

PSI - třída štěňat

Adventurous Scamp Dilectio Canis

Merlin vom Hause Luka x Genesis Seahawk

VN1
Absolute Number One Dilectio Canis

Merlin vom Hause Luka x Genesis Seahawk

VN2

FENY - třída štěňat

Awaited Hope Dilectio Canis

Merlin vom Hause Luka x Genesis Seahawk

VN1
FeeBee Amijon Star

Arne Cordis Paladin x Blackie Amijon Star

VN2
Frederica Amijon Star

Arne Cordis Paladin x Blackie Amijon Star

VN3
 

PSI - třída dorostu

Clapton from Black Meadow

Arnie Čerchovské Hvozdy x Alice Lee Cooper from Black Meadow

VN1
Akim Ebbi-Blair

Cyr Tara Guarda x Blair Ave Fortunae

VN2

FENY - třída dorostu

Ambra Ebbi-Blair

Cyr Tara Guarda x Blair Ave Fortunae

VN1
Biyaha Alti Benes

Brit Coras Garden x Africa Alti Benes

VN2
Xalanta Královská stráž

Leroy Aldeon x Niagara Královská stráž

VN3
Cerridwen Kasurgis

Leroy v.d. Hofreite x Rennie z Budské samoty

VN4
 

PSI - třída mladých

Gerbert Garts Berg

Frey Hof Garc x Elmira Hof Garc

V1
CAJC
Jeff Debbie-Ann

Gerry Debbie-Ann x Aleesha Debbie Ann

V2
Jerry Seahawk

Rolex Royal Safe x Ebony Seahawk

V3
Antony Insanus Gaudium

Arnie Čerchovské Hvozdy x Brucie od Plátěné hory

V4
Jaguar Seahawk

rolex Royal Safe x ebony Seahawk

VD
Jonah vom Wiegenstein

Haakon vom Wildweibschenstein x Ghana vom Wiegenstein

VD

FENY - třída mladých

Abris Insanus Gaudium

Arnie Čerchovské Hvozdy x Brucie od Plátěné hory

V1
CAJC, BOJ
Arete Amarelo Arcum

Aik Carpathia Heart x Amare Awedante

V2
Annie Valey of Darkness

Atai Debbie-Ann x Ariana Divine Destiny

V3
Chardone Gora Monte

Arnie Čerchovské Hvozdy x Plattensee Wart Breeze

V4
 

PSI - mezitřída

Agreed Wonder Sambuca

Brit Coras Garden x Aim Eldberry from Black Meadow

V1
CAC

FENY - mezitřída

Azira Amarelo Arcum

Aik Carpathia Heart x amare Awedante

V1
CAC, r.CACIB
Annie od Vísecké Studánky

Arty Black prim x Rina Šlovický vrch

V2
r. CAC
Beily Micailve

Bond v. Gut Grone x Calantha Teresie Bohemia

V3
Enigma Ebidix

Aik Carpathia Heart x Ginny Hovi-Raj

V4
Afra Bola Preta

Big Ben Villa Rivvis x Brita Stín lsa

V
Neri Aldeon

Aik Carpathia Heart x Djamila Aldeon

VD
 

PSI - třída otevřená

Berry od Květnické studánky

Cooper Debbie Ann x Abigail od Květnické studánky

V1
CAC, r.CACIB
Ikaros Katveri

Leroy v.d. Hofreite x Ginger Katveri

V2
r. CAC
Castor Plattensee-Wart

Totus Tuus Hovki Lusi x Aphrodite Plattensee-Wart

V3
Adaro Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

V4
Borg Darwy Abonito

Amaro Carpathia Heart x Desiree Snow Meadow

VD

FENY - třída otevřená

Engie Amijon Star

Aik Carpathia Heart x Blackie Amijon Star

V1
CAC
Xelima z Budské samoty

Leroy v.d. Hofreite x Ruby z Budské samoty

V2
r. CAC
Blair Ave Fortunae

Roy v. Wiener Stadtrand x Diggy Takavorakan

V3
Artemis Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

V4
Harissa Moravia Diamond

Baghir Scorteus Mons x Galaxy Moravia Diamond

V
 

FENY - třída pracovní

Chelsea Debbie-Ann

Leroy v.d. Hofreite x Derrin Debbie-Ann

VD1
 

PSI - třída šampionů

Flynn Seahawk

Heinekenb Šédedab x Baxi Seahawk

V1
CAC, CACIB, BOB
Barney Wicca Gabreta

Brennus Nova Merigo x Finlandia Šédedab

V2
r.CAC
Fredy Černý vítr

Eddi Hovi-Raj x Boogie Černý vítr

V3
Ford od Královského rybníka

Anzi-Bady Kesidy x Clarion od Královského rybníka

V4

FENY - třída šampionů

Abrielle Micailve

aristo Teresie Bohemia x calantha Teresie Bohemia

V1
CAC, CACIB, BOS
Bekky von Bobble

Adiant Moravia Lamara x Ambra Hali Gali

V2
r. CAC
Alice Lee Cooper from Black Meadow

Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty

V3
 

Výsledky zaslala paní Michaela Jandová.

Neděle 1.12.2019

Rozhodčí: Özkamal Ümit

PSI - třída dorostu

Clapton from Black Meadow

Arnie Čerchovskovske Hvozdy x Alice Lee Cooper from Black Meadow

VN1

FENY - třída dorostu

Cerridwen Kasurgis

Leroy v.d. Hofreite x Rennie z Budské samoty

VN1
 

PSI - třída mladých

Atair z Mikova dvora

Gino Trois Petits Diables x Oradea Královská stráž

V1
CAJC
Jonah vom Wiegenstein

Haakon vom Wildweibchenstein x Ghana vom Wiegenstein

VD2
Gerbert Garts Berg

Frey Hof Garc x Elmira Hof Garc

VD3
Jaguar Seahawk

Rolex Royal Safe x Ebony Seahawk

VD4
Jerry Seahawk

Rolex Royal Safe x Ebony Seahawk

VD

FENY - třída mladých

Identity Sideric Miks.

Jacobi Gasko Prim x Famous Sideric Miks.

V1
CAJC
Adelade Wonder Sambuca

Brit Coras Garden x Aim Elderberry from Black Meadow

V2
Arete Amarelo Arcum

Carpathia Heart x Amare Awedante

V3
Abris Insanus Gaudium

Arnie Čerchovské hvozdy x Brucie od Plátěné hory

V4
Andromeda Valley of darkness

Atai Debbie-Ann x Ariana Divine Destiny

VD
 

PSI - mezitřída

Agreed Wonder Sambuca

Brit Coras Garden x Aim Elderberry from Black Meadow

V1
CAC
Archive Wonder Sambuca

Brit Coras Garden x Aim Elderberry from Black Meadow

V2
r.CAC
Bond Micailve

Bond v. Gut Grone x Calantha Teresie Bohemia

VD3

FENY - mezitřída

Azira Amarelo Arcum

Aik Carpathia Heart x Amare Awedante

V1
CAC
Afra Bola Preta

Big Ben Villa Rivvis x Brita Stín lesa

V2
r.CAC
Jackie Katveri

Arne Cordis Paladin x Ginger Katveri

VD3
Annie od Vísecké studánky

Arty Black Prim x Rina Šlovický vrch

VD4
 

PSI - třída otevřená

Berry od Květinové studánky

Cooper Debbie- Ann x Abigail od Květinové studánky

V1
CAC
Bardo Lobetanz

Benji z Ondrova dvora x Fresie Sideric Miks.

V2
r.CAC
Castor Plattensee-Wart

Totus Hovki Lusi x Aphrodite Plattensee-Wart

V3
Adaro Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

VD4
Ikaros Katveri

Leroy v.d. Hofreite x Ginger Katveri

VD

FENY - třída otevřená

Beatrice Akrimis Drslavice

Baghir Scorteus Mons x Gaira Moravia Diamond

V1
CAC, CACIB
Artemis Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

V2
r.CAC
Xelima z Budské samoty

Leroy v.d. Hofreite x Ruby z Budské samoty

V3
Arian Eldunarya

Black Beryl Kesidy x Eowyn Debbie-Ann

V4
Engie Amijon Star

Aik Carpathia Heart x Blackie Amijon Star

VD
 

FENY - třída pracovní

Chelsea Debbie-Ann

Leroy v.d. Hofreite x Derrin Debbie-Ann

VD1
 

PSI - třída šampionů

Fredy Černý vítr

Eddi Hovi-Raj x Boogie Černý vítr

V1
CAC, CACIB
Hogar z Julinčina údolí

Imperial Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí

V2
r.CAC, r.CACIB
Barney Wicca Gabreta

Brennus Nova Merigo x Finlandia Šédedab

VD3
Ford od Královského rybníka

Anzi-Baddy Kesidy x Clarion od Královského rybníka

VD4

FENY - třída šampionů

Abrielle Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

V1
Bekky von Bobble

Adiant Moravia Lamara x Ambra Hali Gali

VD2
Alice Lee Cooper from Black Meadow

Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty

VD3
 

FENY - třída veteránů

Meggie z Páralovy zahrady

Chivas z Budské samoty x Lady z Páralovy zahrady

V1
BOV
 

Výsledky zaslala paní Miroslava Nedělková.

Výsledky výstav »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2019 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus