Výsledky výstavy: Národní výstava psů, 14. 4. 2007 - 15. 4. 2007, Ostrava

Rozhodčí: Tibor Havelka /SK/

PSI - třída dorostu

Korby Royal Safe

Pokolbéli - Rosszcsont Balu Captain x Ayrin z Pomezí

VN 1

FENY - třída dorostu

Kiwi Royal Safe

Pokolbéli - Rosszcsont Balu Captain x Ayrin z Pomezí

VN 1
Daisy Gold Premio

Georg v. Völkerschlachtdenkmal x Shakira Gasko Prim

VN
Kalina Royal Safe

Pokolbéli - Rosszcsont Balu Captain x Ayrin z Pomezí

N

PSI - třída mladých

Argo Nové sady

Artur z Duhového kopce x Felon Kris-Ve-Mar

V 1 CAJC
Alex ze Stříbrných kaskád

Akym z Malého Rohozce x Brenda Bohemia Choc

V 2
Dustyn z Julinčina údolí

Atos ze Starého dvora x Jenny Plavý vítr

V 3
Berzit Moravia Diamond

Urco Chatka Zielarki x Baxia Moravia Hovacor

V 4
Admir Lumakuto

Adam Astra Moldavia x Cayetana Moravia Hovacor

V
Akim Zelená záře

Keston Plavý vítr x Assi z Příhonu

V
Anzi - Bady Kesidy

Iberto v.d. Spreewehmühle x Kesidy Plavý vítr

V
Bart ze Slezské Hořiny

Arnold z Kejvalky x Cora Šédedab

VD

FENY - třída mladých

Barchetta Mílas Moravia

Bellfast v.d. Haselhöhe x Cosmah v. Balmfluhköpfliblick

V 1 CAJC
Berrie Lara z Úpatí Ondřejníku

Barley Moravia Hovacor x Arty ze Starého dvora

V 2
Baxy Zašovský květ

Avram Gutta Fortunae x Ariella z Faustova domu

V 3
Bella Zašovský květ

Avram Gutta Fortunae x Ariella z Faustova domu

V 4
Arwen Zelená záře

Keston Plavý vítr x Assi z Příhonu

V
Barleta Moravia Diamond

Urco Chatka Zielarki x Baxia Moravia Hovacor

V
Bennie Vidovický kříž

Persano Gasko Prim x China Royal Safe

V
Agira Lumakuto

Adam Astra Moldavia x Cayetana Moravia Hovacor

VD
Barbie Bára z Úpatí Ondřejníku

Barley Moravia Hovacor x Arty ze Starého dvora

VD
Evička od Hrnčířského kruhu

Carl v.d. Rabauken x Barborka od Hrnčířského kruhu

VD

PSI - mezitřída

Atti z Hrabovských stájí

Attila v. Wildweibchenstein x Gatia Kris-Ve-Mar

V 1 CAC
Ares z Hrabovských stájí

Attila v. Wildweibchenstein x Gatia Kris-Ve-Mar

V 2
Halley Šlovický vrch

Akym z Malého Rohozce x Ambra z Brdské samoty

V 3
Eros Indiánska maska

Argo Rosad x Arien Indiánska maska

V 4
Cuba z Pískových dolů

Achab v. Philippsdorf x Happy Gasko Prim

V

FENY - mezitřída

Bella Ostravské hvozdy

Bary ze Zámrsku x Hery Černá tečka

V 1 CAC
Bona Ostravské hvozdy

Bary ze Zámrsku x Hery Černá tečka

V 2
Anja z Hrabovských stájí

Attila v. Wildweibchenstein x Gatia Kris-Ve-Mar

V 3

PSI - třída otevřená

Jack z Páralovy zahrady

Persano Gasko Prim x Hella z Páralovy zahrady

V 1 CAC, NÁRODNÍ VÍTĚZ
Brahamik z Julinčina údolí

Persano Gasko Prim x Jenny Plavý vítr

V 2 res. CAC
Acer z Porub

Ozi Las Ksiezniczek x Naomi Gasko Prim

V 3
Ulsan Gasko Prim

Fieder v. Georgenberg x Oriflame Gasko Prim

V 4
Akim Nova Merigo

Hasko Gasko Prim x Arisha v. Philippsdorf

V
Arcan z Eliotova dvora

Damián Adamův hrádek x Brita z Mrázové kotliny

V
Barry z Pomezí

Carleon Gold Mondeo x Fuji Royal Safe

V
Irvin z Páralovy zahrady

All z Královské stezky x Hella z Páralovy zahrady

V
Agnus Alamo Negro

Persano Gasko Prim x Africa zo Šarfie

VD
Benji z Pomezí

Carleon Gold Mondeo x Fuji Royal Safe

VD
Cid Zlaté oko

Canny z Horské pastviny x Askia Zlaté oko

VD

FENY - třída otevřená

Unie Gasko Prim

Fieder v. Georgenberg x Oriflame Gasko Prim

V 1 CAC, NÁRODNÍ VÍTĚZ, BOB
Agata Rose Wind

Artur z Duhového kopce x Boney Džarmakala

V 2
Beckie Priatelský dotyk

Alan Bovema x Daisy od Červené skály

V 3
Alrisha z Úpatí Ondřejníku

Artur z Duhového kopce x Arty ze Starého dvora

V 4
Adélka z Kraje vlka

Persano Gasko Prim x Bensi Moravia Hovacor

V
Adira z Eliotova dvora

Damián Adamův hrádek x Brita z Mrázové kotliny

V
Alissa ze Slezské Hořiny

Lumen Bixa x Cora Šédedab

V
Axis Alamo Negro

Persano Gasko Prim x Africa zo Šarfie

V
Avensis Mílas Moravia

Persano Gasko Prim x Cosmah v. Balmfluhköpfliblick

VD
Corry v. Philippsdorf

Capron v. Brahmetal x Azazela v. Philippsdorf

VD

PSI - třída pracovní

Kody Plavý vítr

Condor v. Inselparadies x Hetty Plavý vítr

V 1 CAC

PSI - třída vítězů

Bray - Bo Sideric Miks

Hasko Gasko Prim x Adaly Biely démon

V 1 CAC
Archibald z Rajského kopce

Hasko Gasko Prim x Bianka Adamův Hrádek

V 2 res. CAC

FENY - třída vítězů

Ariella z Faustova domu

All Tiger Black Mondeo x Aška Zlaté oko

V 1 CAC
Dafneé Indiánska maska

Charon z Hlohovníka x Aura Šťastná hviezda

V 2 res. CAC

Výsledky výstav 2007 »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2021 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus