Výsledky výstavy: Klubová výstava se zadáváním titulů Klubový vítěz a CAC, 5. 10. 2019, Horka nad Moravou

Rozhodčí: Martina Kučerová, Ingrid Mikulášová

 

PSI - třída štěňat

Galileo z Kraje vlka

Brit Coras Garden x Elza z Kraje vlka

VN1 Galileo z Kraje vlka - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Don't stop me now Ghipinaldo

Falko des Trois Petits Diables x Garish Ghada Enormous

Nenastoupil

FENY - třída štěňat

Coney from Black Meadow

Arnie Čerchovské hvozdy x Alice Lee Cooper from Black Meadow

VN1 Coney from Black Meadow - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Arya z Dolní leče

Rolex Royal Safe x Angie z Vysokého lesa

VN2 Arya z Dolní leče - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Xalanta Kráľovská stráž

Leroy Aldeon x Niagara Královská stráž

VN3 Xalanta Kráľovská stráž - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Chantira Moravia Diamond

Echnaton Ereon Eilleen x Galaxy Moravia Diamond

VN4 Chantira Moravia Diamond - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Geela z Kraje vlka

Brit Coras Garden x Elza z Kraje vlka

VN
Daylight Iormino Grande

Cyr Tara Guarda x Caysha-Lee Iormino Grande

Nenastoupila
 

PSI - třída dorostu

Keks Debbie-Ann

Atai Debbie-Ann x Debbie Debbie-Ann

VN1 Keks Debbie-Ann - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]

FENY - třída dorostu

Isabell Bukový háj

Becrux B Crucis z Arkova souhvězdí x Beckie Elibuky

VN1 Isabell Bukový háj - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Amelita Angelus Timoni

Leroy Aldeon x Paloma Královská stráž

VN2 Amelita Angelus Timoni - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Kelly Debbie-Ann

Atai Debbie-Ann x Debbie Debbie-Ann

N3 Kelly Debbie-Ann - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Zira z Budské samoty

Bono z Nerudovky x Ruby z Budské samoty

N4 Zira z Budské samoty - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Kate Debbie-Ann

Atai Debbie-Ann x Debbie Debbie-Ann

N
 

PSI - třída mladých

Aniseed Wonder Sambuca

Brit Coras Garden x Aim Elderberry from Black Meadow

V1
CAJC, BOJ Aniseed Wonder Sambuca - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Aston Amarelo Arcum

Aik Carpathia Heart x Amare Awedante

VD2 Aston Amarelo Arcum - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Antony Insanus Gaudium

Arnie Čerchovské hvozdy x Brucie od Plátěné hory

Nenastoupil

FENY - třída mladých

Identity Sideric Miks.

Jacobi Gasko Prim x Famous Sideric Miks.

V1
CAJC, BOS Identity Sideric Miks. - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Neri Aldeon

Aik Carpathia Heart x Djamila Aldeon

V2 Neri Aldeon - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Reiwa ex Horto Albo

Blue Pinus Alpinia x Ocean Breeze Enormous

V3 Reiwa ex Horto Albo - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Azira Amarelo Arcum

Aik Carpathia Heart x Amare Awedante

V4 Azira Amarelo Arcum - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Aida Hope's Hunter

Aik Carpathia Heart x Czara Stín lesa

VD
Arete Amarelo Arcum

Aik Carpathia Heart x Amare Awedante

VD
Eiwa z Hrabovských stájí

Baghir Scorteus Mons x Corry z Hrabovských stájí

VD
Afrodité z Dračích hor

Ed-Dhor Seahawk x Angie Com-Belvedér

Neposouzena
 

PSI - mezitřída

Amax ze Zadarova

Aik Carpathia Heart x Aspera Jabofi Star

V1
CAC Amax ze Zadarova - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Ceron van Laag Laren

Baghir Scorteus Mons x Anvie van Laag Laren

V2
Res.CAC Ceron van Laag Laren - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Quinc z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

VD3 Quinc z Páralovy zahrady - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]

FENY - mezitřída

Amy Bohemia Sun

Baghir Scorteus Mons x Bessy Amijon Star

V1
CAC Amy Bohemia Sun - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Brisie Micailve

Bond v. Gut Grone x Calantha Teresie Bohemia

V2
Res.CAC Brisie Micailve - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Querries z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

V3 Querries z Páralovy zahrady - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Quinny z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

V4 Quinny z Páralovy zahrady - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Arwen Victory ze Zadarova

Aik Carpathia Heart x Aspera Jabofi Star

VD
Carolla Abonito

Baghir Scorteus Mons x Desiree Snow Meadow

VD
Cranberry Gránická smečka

Afareus Channe Line x Beggie Gránická smečka

VD
 

PSI - třída otevřená

Endy Black Prim

Leonard od Červené skály x Apis Black Prim

V1
CAC, Klubový vítěz Endy Black Prim - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Ares Gigi Haf

Caraibo Moravia Diamond x Areta Černý sen

V2
Res.CAC Ares Gigi Haf - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Casper z Vltavského kraje

Barny Seahawk x Agila z Vltavského kraje

V3 Casper z Vltavského kraje - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Archie z Prajzské Lihotky

Leonard od Červené skály x Angela Moravia Lamara

VD4 Archie z Prajzské Lihotky - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Rolex Royal Safe

Leonard od Červené skály x Latoya Royal Safe

VD
Archie ze Stříbrného srdce

Andy Debbie-Ann x Brandy Carpathia Heart

Nenastoupil
Borg Darwy Abonito

Amaro Carpathia Heart x Desiree Snow Meadow

Diskvalifikace
Castor Plattensee-Wart

Totus Tuus Hovki Lusi x Aphrodita Plattensee-Wart

Nenastoupil

FENY - třída otevřená

Emestine Black Prim

Leonard od Červené skály x Apis Black Prim

V1
CAC Emestine Black Prim - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Betti Black Amber Rose

Baghir Scorteus Mons x Amy Čerchovské hvozdy

V2
Res CAC Betti Black Amber Rose - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Cloé Connie Cicesbeo

Aik Carpathia Heart x Ashley Cicesbeo

V3 Cloé Connie Cicesbeo - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Bonita Ebritte

Leroy v.d. Hofreite x Brittany Nova Moravia

V4 Bonita Ebritte - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Annie Chlupaté srdce

Alfréd ze Světlovských luk x Perla Gasko Prim

V
Boogie Lobetanz

Benji z Ondrova dvora x Fresie Sideric Miks.

V
Diana z Rajského kopce

Amaro Carpathia Heart x Berry z Císařského údolí

V
Beauty od Studánky Vojtěšky

Barny Seahawk x Abby od Studánky Vojtěšky

VD
Engie Amijon Star

Aik Carpathia Heart x Blackie Amijon Star

VD
Uschi Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

VD
Althea Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

Nenastoupila
Anika z Prajzské Lihotky

Leonard od Červené skály x Angela Moravia Lamara

Diskvalifikace
Chalva Oddany Tobie

Endriew Westbohemia star x A'Costa Rica Królewska Kraina

Nenastoupila
 

PSI - třída pracovní

Afareus Channe Line

Darcius Gasko Prim x Channelaine Gasko Prim

V1
CAC Afareus Channe Line - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Army Pom pette

Caraibo Moravia Diamond x Ariana Kessie z Kraje bílé pěny

V2
Res.CAC Army Pom pette - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Hogar z Julinčina údolí

Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí

V3 Hogar z Julinčina údolí - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Boreas Regis Moravia

Jacobi Gasko Prim x Andorra Regis Moravia

V4 Boreas Regis Moravia - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Echnaton Ereon Eilleen

Calderon Moravia Hovacor x Esira v. Pfarrhof

VD
Tiberius Gasko Prim

Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller

VD
Baghir Scorteus Mons

Jekyll Royal Safe x Alize Aldeon

D

FENY - třída pracovní

Corry z Hrabovských stájí

Berwill Hali Gali x Dalarna v. Wildweibchenstein

V1
CAC, Klubová vítězka, Čekatel Ch.IHF Corry z Hrabovských stájí - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
 

PSI - třída vítězů

Amaro Carpathia Heart

Ecco v. Tyrolsberg x Aimie Sagbariam

V1
CAC Amaro Carpathia Heart - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Ardal Cordis Paladin

Aristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů

V2
Res.CAC Ardal Cordis Paladin - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Royal Royal Safe

Leonard od Červené skály x Latoya Royal Safe

V3 Royal Royal Safe - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Barney Wicca Gabreta

Brennus Nova Merigo x Finlandia Šédedab

V4 Barney Wicca Gabreta - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Erny z Kraje vlka

Colja Teresie Bohemia x Anima Bensi Lady Marion

Nenastoupil
Perry z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

Nenastoupil

FENY - třída vítězů

Coco Elli Cicesbeo

Aik Carpathia Heart x Ashley Cicesbeo

V1
CAC Coco Elli Cicesbeo - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Amare Awedante

Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy

V2
Res.CAC Amare Awedante - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Abrielle Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

V3 Abrielle Micailve - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Éowyn Debbie-Ann

Arigo v.d. Kurpfalzjägern x Debbie Katveri

V4 Éowyn Debbie-Ann - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Against all odds Ghipinaldo

Joker v. Hundsbühl x Garish Ghada Enormous

VD
Happy z Julinčina údolí

Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí

Nenastoupila
 

PSI - třída veteránů

Al-Dick Betta Moravia

Artur z Duhového kopce x Aranka ze Slezské Hořiny

V1
BOV, BOB Al-Dick Betta Moravia - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]

FENY - třída veteránů

Berry z Císařského údolí

Jeff Barte Prim x Ces Bukový háj

V1 Berry z Císařského údolí - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Meggie z Páralovy zahrady

Chivas z Budské samoty x Lady z Páralovy zahrady

V2 Meggie z Páralovy zahrady - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Fáma z Julinčina údolí

Aram z Kraje pestrého kamení x Unie Gasko Prim

V3 Fáma z Julinčina údolí - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
 

PSI - třída čestná

Aik Carpathia Heart

Ecco v. Tyrolsberg x Aimie Sagbariam

V1 Aik Carpathia Heart - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]
Largo Kráľovská stráž

Ajax Szőke Tiszaparti x Fidži Kráľovská stráž

VD2 Largo Kráľovská stráž - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5. 10. 2019 [nové okno]

FENY - třída čestná

Brannan Elibuky

Artex z Lašské brány x Eliška Bukový háj

Nenastoupila
 

Soutěže

Nejhezčí pár psů

Nejhezčí pár psů 1. místo - Aik Carpathia Heart + Coco Ellie Cicesbeo - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5.10.2019 [nové okno] Nejhezčí pár psů 2. místo - Amaro Carpathia Heart + Reiwa ex Horto Albo - Klubová výstava Horka nad Moravou, 5.10.2019 [nové okno]
 
  • 1. místo: Aik Carpathia Heart + Coco Ellie Cicesbeo, majitel. Ing. Lenka Řačáková
  • 2. místo: Amaro Carpathia Heart + Reiwa ex Horto Albo, majitel Bc. Nicola Wendelinová
 

Výsledky výstav »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2019 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus