Výsledky výstavy: Klubová výstava se zadáváním titulu CAC, bez zadávání titulu Klubový vítěz, 15. 6. 2019, Praha - Horní Počernice

Rozhodčí: Tapio Eerola

 

PSI - třída štěňat

Jerry Seahawk

Rolex Royal Safe x Ebony Seahawk

VN1 Jerry Seahawk - Klubová výstava Praha, 15. 6. 2019 [nové okno]
Jaguar Seahawk

Rolex Royal Safe x Ebony Seahawk

VN2 Jaguar Seahawk - Klubová výstava Praha, 15. 6. 2019 [nové okno]

FENY - třída štěňat

Abris Insanus Gaudium

Arnie Čerchovské hvozdy x Brucie od Plátěné hory

VN1 Abris Insanus Gaudium - Klubová výstava Praha, 15. 6. 2019 [nové okno]
Akira Valley of darkness

Atai Debbie-Ann x Ariana Divine Destiny

VN2 Akira Valley of darkness - Klubová výstava Praha, 15. 6. 2019 [nové okno]
Asie Insanus Gaudium

Arnie Čerchovské hvozdy x Brucie od Plátěné hory

N3 Asie Insanus Gaudium - Klubová výstava Praha, 15. 6. 2019 [nové okno]
 

PSI - třída mladých

Almond Wonder Sambuca

Brit Coras Garden x Aim Elderberry from Black Meadow

V1
CAJC, BOJ Almond Wonder Sambuca - Klubová výstava Praha, 15. 6. 2019 [nové okno]
Elvis z Nerudovky

Bustter Awedante x Catherine z Nerudovky

V2 Elvis z Nerudovky - Klubová výstava Praha, 15. 6. 2019 [nové okno]
Yrwin z Budské samoty

Leroy v.d. Hofreite x Victory z Budské samoty

V3 Yrwin z Budské samoty - Klubová výstava Praha, 15. 6. 2019 [nové okno]
Arrow Wonder Sambuca

Brit Coras Garden x Aim Elderberry from Black Meadow

VD4 Arrow Wonder Sambuca - Klubová výstava Praha, 15. 6. 2019 [nové okno]
Aladár z domu na Hvezdárni

Dario vom Muhledamm x Abigale z Velbeku

VD
Avalon Wonder Sambuca

Brit Coras Garden x Aim Elderberry from Black Meadow

VD

FENY - třída mladých

Jasmine Katveri

Arne Cordis Paladin x Ginger Katveri

V1
CAJC Jasmine Katveri - Klubová výstava Praha, 15. 6. 2019 [nové okno]
Imposant Sideric Miks.

Jacobi Gasko Prim x Famous Sideric Miks.

V2 Imposant Sideric Miks - Klubová výstava Praha, 15. 6. 2019 [nové okno]
Enigma Ebidix

Aika Carpathia Heart x Ginny Hovi-raj

V3 Enigma Ebidix - Klubová výstava Praha, 15. 6. 2019 [nové okno]
Beatrice Akrimis Drslavice

Baghir Scorteus Mons x Gaira Moravia Diamond

VD4 Beatrice Akrimis Drslavice - Klubová výstava Praha, 15. 6. 2019 [nové okno]
Eiwa z Hrabovských stájí

Baghir Scorteus Mons x Corry z Hrabovských stájí

VD
Afra Bola Preta

Big Ben Villa Rivvis x Brita Stín lesa

D
 

PSI - mezitřída

Sam Šlovický vrch

Arne Cordis Paladin x Denny Amijon Star

V1
CAC Sam Šlovický vrch - Klubová výstava Praha, 15. 6. 2019 [nové okno]
Bardo Lobetanz

Benji z Ondrova dvora x Fresie Sideric Miks.

VD2 Bardo Lobetanz - Klubová výstava Praha, 15. 6. 2019 [nové okno]
Arcalimo Eldunarya

Black Beryl Kesidy x Éowyn Debbie-Ann

VD3 Arcalimo Eldunarya - Klubová výstava Praha, 15. 6. 2019 [nové okno]
Xerxes z Budské samoty

Leroy v.d. Hofreite x Ruby z Budské samoty

D

FENY - mezitřída

Chanel Aki Černý vítr

Leonard od Červené skály x FeeBee Černý vítr

V1
CAC Chanel Aki Černý vítr - Klubová výstava Praha, 15. 6. 2019 [nové okno]
Impreza Seahawk

Leroy v.d. Hofreite x Ebony-Fay Sideric Miks.

V2
R.CAC Impreza Seahawk - Klubová výstava Praha, 15. 6. 2019 [nové okno]
Chalka Oddany Tobie

Endriew Westbohemia Star x A´Costa Rica Krolewska Kraina

VD3 Chalka Oddany Tobie - Klubová výstava Praha, 15. 6. 2019 [nové okno]
Ennie z Nerudovky

Bustter Awedante x Catherine z Nerudovky

VD4 Ennie z Nerudovky - Klubová výstava Praha, 15. 6. 2019 [nové okno]
 

PSI - třída otevřená

Adaxi Akrimis Drslavice

Hanibal Gora Monte x Gaira Moravia Diamond

V1
CAC Adaxi Akrimis Drslavice - Klubová výstava Praha, 15. 6. 2019 [nové okno]
Cairo Hali Gali

Adiant Moravia Lamara x Baghira Hali Gali

V2
R.CAC Cairo Hali Gali - Klubová výstava Praha, 15. 6. 2019 [nové okno]
Haron Lexova smečka

Argo Lady Marion x Daya Lexova smečka

V3 Haron Lexova smečka - Klubová výstava Praha, 15. 6. 2019 [nové okno]
Chain Sideric Miks.

Amigo Ebritte x Famous Sideric Miks.

V4 Chain Sideric Miks - Klubová výstava Praha, 15. 6. 2019 [nové okno]
Adaro Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

V
Arcas Cordis Paladin

Aristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů

V
Barney z Vysokého lesa

Amor Carnovia Silesia x Aisa z Býtišských bažin

V
Cid z Podještědské zahrady

Guseppe Snow Meadow x Betty z Hroznějovické hájovny

V
Harri Finn Eldorádo Lipí

Upas Hovarian x Ayrin Cicesbeo

V
Hulk Černý vítr

Jacobi Gasko Prim x Freddie Černý vítr

V
Rolex Royal Safe

Leonard od Červené skály x Latoya Royal Safe

V
Barney Wicca Gabreta

Brennus Nova Merigo x Finlandia Šédedab

VD
Bayen Kasurgis

Arsis Ave Fortunae x Rennie z Budské samoty

VD
Gauner Eldorádo Lipí

Conty Lexova smečka x Ayrin Cicesbeo

VD
Ikaros Katveri

Leroy v.d. Hofreite x Ginger Katveri

VD

FENY - třída otevřená

Artemis Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

V1
CAC Artemis Micailve - Klubová výstava Praha, 15. 6. 2019 [nové okno]
Hunaja Suu Eldorádo Lipí

Upas Hovarian x Ayrin Cicesbeo

V2
R.CAC Hunaja Suu Eldorádo Lipí - Klubová výstava Praha, 15. 6. 2019 [nové okno]
Brixie Arcana dei

Bray-Bo Sideric Miks. x Yris Gasko Prim

V3 Brixie Arcana dei - Klubová výstava Praha, 15. 6. 2019 [nové okno]
Ginny Černý vítr

Beatle z Nerudovky x Boogie Černý vítr

V4 Ginny Černý vítr - Klubová výstava Praha, 15. 6. 2019 [nové okno]
Cassie z Radyňského podhradí

Barney Seahawk x Babu Hali Gali

VD
Cecilia Huad´Dib

Black Beryl Kesidy x Aki Huad´Dib

VD
Disaster Ebidix

Barney Seahawk x Ginny Hovi-raj

VD
Grenadina Eldorádo Lipí

Conty Lexova smečka x Ayrin Cicesbeo

VD
Porta z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

VD
 

PSI - třída pracovní

Boreas Regis Moravia

Jacobi Gasko Prim x Andorra Regis Moravia

V1
CAC Boreas Regis Moravia - Klubová výstava Praha, 15. 6. 2019 [nové okno]
Borrego z Podhořanských kopců

Docent v.Philippsdorf x Eramie Gasko Prim

V2
R.CAC Borrego z Podhořanských kopců - Klubová výstava Praha, 15. 6. 2019 [nové okno]
Benji z Ondrova dvora

Assan Teresie Bohemia x Elvíra od Hrnčířského kruhu

VD3 Benji z Ondrova dvora - Klubová výstava Praha, 15. 6. 2019 [nové okno]

FENY - třída pracovní

Jais des Leus Altiers

Harley Sun des Leus Altiers x Dao des Leus Altiers

V1
CAC Jais des Leus Altiers - Klubová výstava Praha, 15. 6. 2019 [nové okno]
 

PSI - třída šampionů

Flynn Seahawk

Heineken Šédedab x Baxi Seahawk

V1
CAC, Nejlepší pes výstavy, BOS Flynn Seahawk - Klubová výstava Praha, 15. 6. 2019 [nové okno]
Upas Hovarian

Sammer Hovarian x Radinka Hovarian

V2
R.CAC Upas Hovarian - Klubová výstava Praha, 15. 6. 2019 [nové okno]
Jagger Krolewska Kraina

Jago v.Hundsbuhl x Carla vom Schondratal

V3 Jagger Krolewska Kraina - Klubová výstava Praha, 15. 6. 2019 [nové okno]
Ford od Královského rybníka

Anzi-Bady Kesidy x Clarion od Královského rybníka

V4 Ford od Královského rybníka - Klubová výstava Praha, 15. 6. 2019 [nové okno]

FENY - třída šampionů

Corry z Hrabovských stájí

Berwil Hali Gali x Dalarna vom Wildweibchenstein

V1
CAC, Nejlepší fena výstavy, BOB Corry z Hrabovských stájí - Klubová výstava Praha, 15. 6. 2019 [nové okno]
Energy Debbie-Ann

Arigo v.d. Kurpfalzjagern x Debbie Katveri

V2
R.CAC Energy Debbie-Ann - Klubová výstava Praha, 15. 6. 2019 [nové okno]
Karou z Krainy Zabek

Lupus vom Holter Berg x Caete vom Riedemoor

V3 Karou z Krainy Zabek - Klubová výstava Praha, 15. 6. 2019 [nové okno]
Anttara Black Awedante

Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy

V4 Anttara Black Awedante - Klubová výstava Praha, 15. 6. 2019 [nové okno]
Beky von Bobble

Adiant Moravia Lamara x Ambra Hali Gali

V
 

FENY - třída veteránů

Cailin Sun Kesidy

Dantes Gora Monte x Awe Kesidy

V1
BOV Cailin Sun Kesidy - Klubová výstava Praha, 15. 6. 2019 [nové okno]
 

Soutěže

Nejhezčí pár psů

Nejhezčí pár psů 1. místo - Upas Hovarian a Grenadina Eldorádo Lipí - Klubová výstava Praha, 15.6.2019 [nové okno]
 
  1. Upas Hovarian a Grenadina Eldorádo Lipí

Nejlepší chovatelská skupina

Nejlepší chovatelská skupina 1. místo - Eldorádo Lipí - Klubová výstava Praha, 15.6.2019 [nové okno]
 
  1. Eldorádo Lipí

Junior Handling 13-17 let

Junior handling - 1. místo Broďák Max a Arcalimo Eldunarya - Klubová výstava Praha, 15.6.2019 [nové okno]
 
  1. Broďák Max a Arcalimo Eldunarya

Výsledky výstav »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2019 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus