Výsledky výstavy: Speciální výstava se zadáváním titulů Vítěz Speciální výstavy a CAC, 11. 5. 2019, Knížecí rybník u Tábora

Rozhodčí: Gabriela Höllbacher, Beatrice Holder

 

PSI - třída štěňat

Antony Insanus Gaudium

Arnie Čerchovské hvozdy x Brucie od Plátěné hory

VN1 Antony Insanus Gaudium - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Jeff Debbie-Ann

Gerry Debbie-Ann x Aleesha Debbie-Ann

N2 Jeff Debbie-Ann - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]

FENY - třída štěňat

Reiwa ex Horto Albo

Blue Pinus Alpinia x Enormous Ocean Breeze

VN1 Reiwa ex Horto Albo - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Ariana Insanus Gaudium

Arnie Čerchovské hvozdy x Brucie od Plátěné hory

VN2 Ariana Insanus Gaudium - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Jessie Debbie-Ann

Gerry Debbie-Ann x Aleesha Debbie-Ann

VN3 Jessie Debbie-Ann - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
 

FENY - třída dorostu

Chica z Julinčina údolí

Upas Hovarian x Fáma z Julinčina údolí

N1 Chica z Julinčina údolí - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
 

PSI - třída mladých

Yrwin z Budské samoty

Leroy v.d. Hofreite x Victory z Budské samoty

V1
CAJC, BOJ Yrwin z Budské samoty - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Elvis z Nerudovky

Bustter Awedante x Catherine z Nerudovky

V2 Elvis z Nerudovky - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Agreed Wonder Sambuca

Brit Coras Garden x Aim Elderberry from Black Meadow

V3 Agreed Wonder Sambuca - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Coffey Gránická smečka

Afareus Channe Line x Beggie Gránická smečka

V4 Coffey Gránická smečka - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Artorius Bohemia Sun

Baghir Scorteus Mons x Bessy Amijon Star

V
Archibald Bohemia Sun

Baghir Scorteus Mons x Bessy Amijon Star

VD
Caesar Gránická smečka

Afareus Channe Line x Beggie Gránická smečka

VD
Almond Wonder Sambuca

Brit Coras Garden x Aim Elderberry from Black Meadow

D
Callisto Gránická smečka

Afareus Channe Line x Beggie Gránická smečka

D

FENY - třída mladých

Azira Amarelo Arcum

Aik Carpathia Heart x Amare Awedante

V1
CAJC Azira Amarelo Arcum - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Erin z Nerudovky

Bustter Awedante x Catherine z Nerudovky

V2 Erin z Nerudovky - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Imposant Sideric Miks.

Jacobi Gasko Prim x Famous Sideric Miks.

V3 Imposant Sideric Miks. - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Brisie Micailve

Bond v. Gut Grone x Calantha Teresie Bohemia

V4 Brisie Micailve - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Jasmine Katveri

Arne Cordis Paladin x Ginger Katveri

V
Beily Micailve

Bond v. Gut Grone x Calantha Teresie Bohemia

VD
Cayla Gránická smečka

Afareus Channe Line x Beggie Gránická smečka

VD
Cranberry Gránická smečka

Afareus Channe Line x Beggie Gránická smečka

VD
Ennie z Nerudovky

Bustter Awedante x Catherine z Nerudovky

VD
Erotika Ebidix

Aik Carpathia Heart x Ginny Hovi-Raj

VD
Chardone Gora Monte

Arnie Čerchovské hvozdy x Breeze Plattensee-Wart

VD
Identity Sideric Miks.

Jacobi Gasko Prim x Famous Sideric Miks.

VD
Imagi Sideric Miks.

Jacobi Gasko Prim x Famous Sideric Miks.

VD
Amy Bohemia Sun

Baghir Scorteus Mons x Bessy Amijon Star

D
Jackie Katveri

Arne Cordis Paladin x Ginger Katveri

Diskvalifikace
Namira Aldeon

Aik Carpathia Heart x Djamila Aldeon

Diskvalifikace
 

PSI - mezitřída

Endy Black Prim

Leonard od Červené skály x Apis Black Prim

V1
CAC Endy Black Prim - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Elroy Black Prim

Leonard od Červené skály x Apis Black Prim

V2
Res. CAC Elroy Black Prim - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Arcalimo Eldunarya

Black Beryl Kesidy x Éowyn Debbie-Ann

V3 Arcalimo Eldunarya - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Tino v.d. Jagsthöhe

Echnaton Ereon Eilleen x Qwendy v.d. Jagsthöhe

V4 Tino v.d. Jagsthöhe - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Bardo Lobetanz

Benji z Ondrova dvora x Fresie Sideric Miks.

V
Cargo Sněhová závěj

Colja Teresie Bohemia x Akira Sněhová závěj

V
Imp Seahawk

Leroy v.d. Hofreite x Ebony-Fay Sideric Miks.

V
Chandler Debbie-Ann

Leroy v.d.Hofreite x Derrin Debbie-Ann

VD
Sam Šlovický vrch

Arne Cordis Paladin x Denny Amijon Star

D
Xerxes z Budské samoty

Leroy v.d. Hofreite x Ruby z Budské samoty

Nenastoupil

FENY - mezitřída

Chia Debbie-Ann

Leroy v.d. Hofreite x Derrin Debbie-Ann

V1
CAC Chia Debbie-Ann - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Xirra z Budské samoty

Leroy v.d. Hofreite x Ruby z Budské samoty

V2
Res.CAC Xirra z Budské samoty - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Cloé Connie Cicesbeo

Aik Carpathia Heart x Ashley Cicesbeo

V3 Cloé Connie Cicesbeo - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Connie von Bobble

Bernie Black Prim x Atisha von Bobble

V4 Connie von Bobble - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Chelsea Debbie-Ann

Leroy v.d. Hofreite x Derrin Debbie-Ann

VD
Orsi v. Gülsteiner Tor

Gambo v. Haselrieder Wald x Jule v. Julienhof

VD
Celine Sněhová závěj

Colja Teresie Bohemia x Akira Sněhová závěj

D
Dolma Edazri loci

Guseppe Snow Meadow x Arnika Edazri loci

D
 

PSI - třída otevřená

Harri Finn Eldorádo Lipí

Upas Hovarian x Ayrin Cicesbeo

V1
CAC, VSV, BOS, čekatel CH. IHF Harri Finn Eldorádo Lipí - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Chain Sideric Miks.

Amigo Ebritte x Famous Sideric Miks.

V2
Res. CAC Chain Sideric Miks. - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Haron Lexova smečka

Argo Lady Marion x Daya Lexova smečka

V3 Haron Lexova smečka - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Damian Amijon Star

Barny Seahawk x Blackie Amijon Star

V4 Damian Amijon Star - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Adaro Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

V
Arsan Lafarr Star

Bandit v. Kesseltal x Farrah Mista Jaswin

V
Bernie Black Prim

Iron Chatka Zielarki x Yennie Gasko Prim

V
Cairo Hali Gali

Adiant Moravia Lamara x Baghira Hali Gali

V
Castor Plattensee-Wart

Totus Tuus Hovki Lusi x Aphrodita Plattensee-Wart

V
Prim z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

V
Rolex Royal Safe

Leonard od Červené skály x Latoya Royal Safe

V
Tiberius Gasko Prim

Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller

V
Archie z Vysokého lesa

Black Beryl Kesidy x Aida z Bítýšských bažin

VD
Baltazar z Ondrova dvora

Assan Teresie Bohemia x Elvíra od Hrnčířského kruhu

VD
Bustter Awedante

Arsis Ave Fortunae x Cailin Sun Kesidy

VD
Crosby Sněhová závěj

Colja Teresie Bohemia x Akira Sněhová závěj

VD
Ikaros Katveri

Leroy v.d. Hofreite x Ginger Katveri

VD
Uran Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

VD
Targus Gasko Prim

Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller

D
Uriel Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

D
Diesel Villa Rivvis

Dagsy Takavorakan x Bond Girl Villa Rivvis

Nenastoupil

FENY - třída otevřená

Artemis Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

V1
CAC Artemis Micailve - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Alya Gamma Leonis

Barney Seahawk x Algieba Gamma Leonis z Arkova souhvězdí

V2
Res.CAC Alya Gamma Leonis - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Harissa Moravia Diamond

Baghir Scorteus Mons x Galaxy Moravia Diamond

V3 Harissa Moravia Diamond - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Cassiopeia Felicity Bohemia

Imperiál Gasko Prim x Genesis Gasko Prim

V4 Cassiopeia Felicity Bohemia - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Banya od Hlubokého parku

Amor Carnovia Silesia x Akira Debbie-Ann

V
Dark Beauty z Rajského kopce

Amaro Carpathia Heart x Berry z Císařského údolí

V
Dina z Hrabovských stájí

Leonard od Červené skály x Carmenita z Hrabovských stájí

V
Annabella Soluma

Jacobi Gasko Prim x Amber Adely z Kraje bílé pěny

VD
Ariana Divine Destiny

Benji z Ondrova dvora x Aida ze Švestkového sadu

VD
Ember Amijon Star

Aik Carpathia Heart x Blackie Amijon Star

VD
Ginny Hovi-Raj

Marlon v. Illtal x Engie Hovi-Raj

VD
Grenadina Eldorádo Lipí

Conty Lexova smečka x Ayrin Cicesbeo

VD
Maya Aldeon

Endriew Westbohemia star x Charlotte Aldeon

VD
Thellis Gasko Prim

Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller

VD
Annie Chlupaté srdce

Alfréd ze Světlovských luk x Perla Gasko Prim

Nenastoupila
Baffi Black Amber Rose

Baghir Scorteus Mons x Amy Čerchovské hvozdy

Nenastoupila
Bessi Black Amber Rose

Baghir Scorteus Mons x Amy Čerchovské hvozdy

Neposouzena
Brixie Goodrich

Aran Zmizelá Vltava x Aischa Stín lesa

Neposouzena
Charisma Seahawk

Leroy v.d. Hofreite x Ebony Seahawk

Nenastoupila
 

PSI - třída pracovní

Boreas Regis Moravia

Jacobi Gasko Prim x Andorra Regis Moravia

V1
CAC Boreas Regis Moravia - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Hogar z Julinčina údolí

Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí

V2
Res.CAC Hogar z Julinčina údolí - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Afareus Channe Line

Darcius Gasko Prim x Channelaine Gasko Prim

V3 Afareus Channe Line - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Hanibal Gora Monte

Bjarni v. Almodis x Drew Marry Gora Monte

V4 Hanibal Gora Monte - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Army Pom pette

Caraibo Moravia Diamond x Ariana Kessie z Kraje bílé pěny

V
BillyRoy Awedante

Arsis Ave Fortunae x Cailin Sun Kesidy

V
Falcon Gora Monte

Cyrol Bukový háj x Drew Marry Gora Monte

V
Hick Sideric Miks.

Imperiál Gasko Prim x Famous Sideric Miks.

V
Simba Gasko Prim

Cyr Tara Guarda x Jasia Gasko Prim

V

FENY - třída pracovní

Anttara Black Awedante

Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy

V1
CAC Anttara Black Awedante - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Crux Ebidix Navare Prim

Ulsan Gasko Prim x Ammy Černý vítr

VD2 Crux Ebidix Navare Prim - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Aim Elderberry from Black Meadow

Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty

VD3 Aim Elderberry from Black Meadow - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Blueberry Na3

Adiant Moravia Lamara x Blackberry ze Starého Rejvízu

D
 

PSI - třída vítězů

Cooper Debbie-Ann

Ammon v.d. Leipziger Schwaben x Debbie Katveri

V1
CAC Cooper Debbie-Ann - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Amaro Carpathia Heart

Ecco v. Tyrolsberg x Aimie Sagbariam

V2
Res.CAC Amaro Carpathia Heart - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Benji z Ondrova dvora

Assan Teresie Bohemia x Elvíra od Hrnčířského kruhu

V3 Benji z Ondrova dvora - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Ardal Cordis Paladin

Aristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů

V4 Ardal Cordis Paladin - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Apollo from Black Meadow

Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty

V
Arnie von Bobble

Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali

V
Flynn Seahawk

Heineken Šédedab x Baxi Seahawk

V
Upas Hovarian

Sammer Hovarian x Radinka Hovarian

V

FENY - třída vítězů

Breeze Plattensee-Wart

Et Hovi-Raj x Notus Gina Anonymus

V1
CAC, VSV, BOB, čekatel Ch. IHF Breeze Plattensee-Wart - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Against all odds Ghipinaldo

Joker v. Hundsbühl x Garish Ghada Enormous

V2
Res.CAC Against all odds Ghipinaldo - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Éowyn Debbie-Ann

Arigo v.d. Kurpfalzjägern x Debbie Katveri

V3 Éowyn Debbie-Ann - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Atisha von Bobble

Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali

V4 Atisha von Bobble - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Bekky von Bobble

Adiant Moravia Lamara x Ambra Hali Gali

V
Althea Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

VD
 

PSI - třída veteránů

Gino des Trois Petits Diables

Cyrol Bukový háj x Kashi a.d. Emsland

V1 Gino des Trois Petits Diables - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Arnie Čerchovské hvozdy

Daniels Jack Šédedab x Bystrouška Katčina smečka

V2 Arnie Čerchovské hvozdy - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]

FENY - třída veteránů

Fáma z Julinčina údolí

Aram z Kraje pestrého kamení x Unie Gasko Prim

V1
BOV Fáma z Julinčina údolí - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Cailin Sun Kesidy

Dantes Gora Monte x Awe Kesidy

V2 Cailin Sun Kesidy - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Freny Lea Magické oko

Keston Plavý vítr x Atesa Magické oko

V3 Freny Lea Magické oko - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Fantasie z Julinčina údolí

Aram z Kraje pestrého kamení x Unie Gasko Prim

V4 Fantasie z Julinčina údolí - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
Grecy Bukový háj

Ulsan Gasko Prim x Balda Bukový háj

V
Akira Sněhová závěj

Ethien Kris-Ve-Mar x Brillantina z Duhového kopce

VD
Debbie Katveri

Coddys Gora Monte x Andra z Duhového kopce

Nenastoupila
 

FENY - třída čestná

Derrin Debbie-Ann

Berwill Hali Gali x Annie Black Prim

V1 Derrin Debbie-Ann - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
 

Soutěže

Nejlepší pár psů
Benji z Ondrova Dvora + Ariana Divine Destiny - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno] Arnie von Bobble + Connie von Bobble - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno] Amaro Carpathia Heart + Reiwa ex Horto Albo - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
 
  1. Benji z Ondrova dvora + Ariana Divine Destiny - majitel Martina Vršecká
  2. Arnie von Bobble + Connie von Bobble - majitel Dagmar Kozlíková
  3. Amaro Carpathia Heart + Reiwa ex Horto Albo - majitel Nicola Wendelinová
 
Nejlepší chovatelská skupina
Micailve, chovatel Veronika Benešová - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno] Sideric Miks., chovatel Gabriela Miksová - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno] Gasko Prim, chovatel Lenka Svobodová - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
 
  1. Micailve - chovatel Veronika Benešová
  2. Sideric Miks. - chovatel Gabriela Miksová
  3. Gasko Prim - chovatel Lenka Svobodová
 
Nejlepší plemeník
Afareus Channe Line - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 11.5.2019 [nové okno]
 
  1. Afareus Channe Line
 

Výsledky výstav »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2019 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus