Výsledky výstavy: Mezinárodná výstava psov - 2x CACIB, 7. 4. 2018 - 8. 4. 2018, Nitra
Sobota 7. 4. 2018
Rozhodčí: Pehar Tino (HR)
PSI - třída mladých
Casper Saint BarbaronsPlattensee Wart Argos x Chile Kráľovská stráž |
V1 CAJC, BOS |
---|---|
Cass Buddy TralfazzAmigo Ebritte x Amalie Tralfazz |
V2 |
Canny Carpathia HeartTotus Tuus Hovki Lusi x Aisy Carpathia Heart |
V3 |
Cruz Saint BarbaronsPlattensee Wart Argos x Chile Kráľovská stráž |
V4 |
FENY - třída mladých
Catalina Saint BarbaronsPlattensee Wart Argos x Chile Kráľovská stráž |
V1 CAJC |
---|---|
Venezuela Kráľovská strážLeroy von der Hofreite x Jamaica Kráľovská stráž |
V2 |
FENY - mezitřída
Chucky SeahawkLeroy von der Hofreite x Ebony Seahawk |
V1 CAC |
---|---|
Bria Anjelská strážArnie Čechovské hvozdy x Jasmine Kráľovská stráž |
V2 Res.CAC |
PSI - třída otevřená
Denver Janowicka dolinaAslan Tesoro Mio x Fidži Kráľovská stráž |
V1 CAC |
---|---|
Balue CicesbeoJacobi Gasko Prim x Ayrin Takavorakan |
V2 Res.CAC |
Bolt Regis MoraviaJacobi Gasko Prim x Andorra Regis Moravia |
V3 |
Bairoko Saint BarbaronsArancio vom Rheinorange x Chile Kráľovská stráž |
V4 |
FENY - třída otevřená
Britanny Bria CicesbeoJacobi Gasko Prim x Ayrin Takavorakan |
V1 CAC, CACIB, BOB |
---|
PSI - třída pracovní
Gino des Trois Pettis DiablesCyrol Bukový háj x Kashi aus dem Emsland |
V1 CAC, CACIB |
---|
FENY - třída pracovní
Corry z Hrabovských stájíBerwil Hali Gali x Dalarna vom Wildweibchenstein |
V1 CAC |
---|
PSI - třída šampionů
Brix Junior CicesbeoJacobi Gasko Prim x Jacobi Gasko Prim |
V1 CAC, Res.CACIB |
---|
FENY - třída šampionů
Bjori Carpathia HeartHobo vom Schondratal x Aimie Sagbariam |
V1 CAC, Res.CACIB |
---|---|
Ashley CicesbeoDarcius Gasko Prim x Ayrin Takavorakan |
V2 Res.CAC |
FENY - třída veteránů
Aimie SagbariamBrennus Nova Merigo x Ambra Attractive Nuisance |
V1 |
---|
Neděle 8. 4. 2018
Rozhodčí: Vanzha Sergej (SK)
PSI - třída mladých
Canny Carpathia HeartTotus Tuus Hovki Lusi x Aisy Carpathia Heart |
V1 CAJC |
---|---|
Casper Saint BarbaronsPlattensee Wart Argos x Chile Kráľovská stráž |
V2 |
Cruz Saint BarbaronsPlattensee Wart Argos x Chile Kráľovská stráž |
V3 |
Cass Buddy TralfazzAmigo Ebritte x Amalie Tralfazz |
VD4 |
FENY - třída mladých
Catalina Saint BarbaronsPlattensee Wart Argos x Chile Kráľovská stráž |
V1 CAJC, BOS |
---|---|
Venezuela Kráľovská strážLeroy von der Hofreite x Jamaica Kráľovská stráž |
V2 |
Uppsala Kráľovská strážMonty z Paralovy zahrady x Niagara Kráľovská stráž |
V3 |
PSI - mezitřída
Leroy AldeonFlocky Eilleen x Djamila Aldeon |
V1 CAC |
---|
FENY - mezitřída
Bria Anjelská strážArnie Čechovské hvozdy x Jasmine Kráľovská stráž |
V1 CAC |
---|---|
Chucky SeahawkLeroy von der Hofreite x Ebony Seahawk |
V2 |
PSI - třída otevřená
Singapur Kráľovská strážEt Hovi-Raj x Jamaica Kráľovská stráž |
V1 CAC, Res.CACIB |
---|---|
Bairoko Saint BarbaronsArancio vom Rheinorange x Chile Kráľovská stráž |
V2 Res.CAC |
Denver Janowicka dolinaAslan Tesoro Mio x Fidži Kráľovská stráž |
V3 |
Balue CicesbeoJacobi Gasko Prim x Ayrin Takavorakan |
V4 |
FENY - třída otevřená
Britanny Bria CicesbeoJacobi Gasko Prim x Ayrin Takavorakan |
V1 CAC |
---|
PSI - třída pracovní
Boreas Regis MoraviaJacobi Gasko Prim x Andorra Regis Moravia |
V1 CAC |
---|
PSI - třída šampionů
Gino des Trois Pettis DiablesCyrol Bukový háj x Kashi aus dem Emsland |
V1 CAC, CACIB, BOB |
---|---|
Brix Junior CicesbeoJacobi Gasko Prim x Jacobi Gasko Prim |
V2 Res.CAC |
FENY - třída šampionů
Jamaica Kráľovská strážCsandro vom Wackerbarth x Cortina Kráľovská stráž |
V1 CAC, CACIB |
---|---|
Ashley CicesbeoDarcius Gasko Prim x Ayrin Takavorakan |
V2 Res.CAC, Res.CACIB |
Corry z Hrabovských stájíBerwil Hali Gali x Dalarna vom Wildweibchenstein |
V3 |
Výsledky zaslala paní Jindřiška Ondroušková.