Výsledky výstavy: Mezinárodná výstava psov - 2x CACIB, 7. 4. 2018 - 8. 4. 2018, Nitra

Sobota 7. 4. 2018

Rozhodčí: Pehar Tino (HR)

PSI - třída mladých

Casper Saint Barbarons

Plattensee Wart Argos x Chile Kráľovská stráž

V1
CAJC, BOS
Cass Buddy Tralfazz

Amigo Ebritte x Amalie Tralfazz

V2
Canny Carpathia Heart

Totus Tuus Hovki Lusi x Aisy Carpathia Heart

V3
Cruz Saint Barbarons

Plattensee Wart Argos x Chile Kráľovská stráž

V4

FENY - třída mladých

Catalina Saint Barbarons

Plattensee Wart Argos x Chile Kráľovská stráž

V1
CAJC
Venezuela Kráľovská stráž

Leroy von der Hofreite x Jamaica Kráľovská stráž

V2
 

FENY - mezitřída

Chucky Seahawk

Leroy von der Hofreite x Ebony Seahawk

V1
CAC
Bria Anjelská stráž

Arnie Čechovské hvozdy x Jasmine Kráľovská stráž

V2
Res.CAC
 

PSI - třída otevřená

Denver Janowicka dolina

Aslan Tesoro Mio x Fidži Kráľovská stráž

V1
CAC
Balue Cicesbeo

Jacobi Gasko Prim x Ayrin Takavorakan

V2
Res.CAC
Bolt Regis Moravia

Jacobi Gasko Prim x Andorra Regis Moravia

V3
Bairoko Saint Barbarons

Arancio vom Rheinorange x Chile Kráľovská stráž

V4

FENY - třída otevřená

Britanny Bria Cicesbeo

Jacobi Gasko Prim x Ayrin Takavorakan

V1
CAC, CACIB, BOB
 

PSI - třída pracovní

Gino des Trois Pettis Diables

Cyrol Bukový háj x Kashi aus dem Emsland

V1
CAC, CACIB

FENY - třída pracovní

Corry z Hrabovských stájí

Berwil Hali Gali x Dalarna vom Wildweibchenstein

V1
CAC
 

PSI - třída šampionů

Brix Junior Cicesbeo

Jacobi Gasko Prim x Jacobi Gasko Prim

V1
CAC, Res.CACIB

FENY - třída šampionů

Bjori Carpathia Heart

Hobo vom Schondratal x Aimie Sagbariam

V1
CAC, Res.CACIB
Ashley Cicesbeo

Darcius Gasko Prim x Ayrin Takavorakan

V2
Res.CAC
 

FENY - třída veteránů

Aimie Sagbariam

Brennus Nova Merigo x Ambra Attractive Nuisance

V1
 

Neděle 8. 4. 2018

Rozhodčí: Vanzha Sergej (SK)

PSI - třída mladých

Canny Carpathia Heart

Totus Tuus Hovki Lusi x Aisy Carpathia Heart

V1
CAJC
Casper Saint Barbarons

Plattensee Wart Argos x Chile Kráľovská stráž

V2
Cruz Saint Barbarons

Plattensee Wart Argos x Chile Kráľovská stráž

V3
Cass Buddy Tralfazz

Amigo Ebritte x Amalie Tralfazz

VD4

FENY - třída mladých

Catalina Saint Barbarons

Plattensee Wart Argos x Chile Kráľovská stráž

V1
CAJC, BOS
Venezuela Kráľovská stráž

Leroy von der Hofreite x Jamaica Kráľovská stráž

V2
Uppsala Kráľovská stráž

Monty z Paralovy zahrady x Niagara Kráľovská stráž

V3
 

PSI - mezitřída

Leroy Aldeon

Flocky Eilleen x Djamila Aldeon

V1
CAC

FENY - mezitřída

Bria Anjelská stráž

Arnie Čechovské hvozdy x Jasmine Kráľovská stráž

V1
CAC
Chucky Seahawk

Leroy von der Hofreite x Ebony Seahawk

V2
 

PSI - třída otevřená

Singapur Kráľovská stráž

Et Hovi-Raj x Jamaica Kráľovská stráž

V1
CAC, Res.CACIB
Bairoko Saint Barbarons

Arancio vom Rheinorange x Chile Kráľovská stráž

V2
Res.CAC
Denver Janowicka dolina

Aslan Tesoro Mio x Fidži Kráľovská stráž

V3
Balue Cicesbeo

Jacobi Gasko Prim x Ayrin Takavorakan

V4

FENY - třída otevřená

Britanny Bria Cicesbeo

Jacobi Gasko Prim x Ayrin Takavorakan

V1
CAC
 

PSI - třída pracovní

Boreas Regis Moravia

Jacobi Gasko Prim x Andorra Regis Moravia

V1
CAC
 

PSI - třída šampionů

Gino des Trois Pettis Diables

Cyrol Bukový háj x Kashi aus dem Emsland

V1
CAC, CACIB, BOB
Brix Junior Cicesbeo

Jacobi Gasko Prim x Jacobi Gasko Prim

V2
Res.CAC

FENY - třída šampionů

Jamaica Kráľovská stráž

Csandro vom Wackerbarth x Cortina Kráľovská stráž

V1
CAC, CACIB
Ashley Cicesbeo

Darcius Gasko Prim x Ayrin Takavorakan

V2
Res.CAC, Res.CACIB
Corry z Hrabovských stájí

Berwil Hali Gali x Dalarna vom Wildweibchenstein

V3
 

Výsledky zaslala paní Jindřiška Ondroušková.

Výsledky výstav »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2018 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus