Výsledky výstavy: Speciální výstava se zadáváním titulů Vítěz spec. výstavy a CAC, 15. 9. 2018, Kroměříž

Rozhodčí: Martin Slezák, Stefan Damer

 

PSI - třída štěňat

Ceron Van Laag Laren

Baghir Scorteus Mons x Anvie Van Laag Laren

VN1 Ceron Van Laag Laren - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Ainesso ze Zadarova

Aik Carpathia Heart x Aspera Jabofi Star

VN2 Ainesso ze Zadarova - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Caesar Gránická smečka

Afareus Channe Line x Beggie Gránická smečka

VN3 Caesar Gránická smečka - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Artorius Bohemia Sun

Baghir Scorteus Mons x Bessy Amijon Star

N4 Artorius Bohemia Sun - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]

FENY - třída štěňat

Arwen Victory ze Zadarova

Aik Carpathia Heart x Aspera Jabofi Star

VN1 Arwen Victory ze Zadarova - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Angie z domu na Hvezdárni

Dario vom Mühlendamm x Agigale z Velbeku

VN2 Angie z domu na Hvezdárni - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Cranberry Gránická smečka

Afareus Channe Line x Beggie Gránická smečka

VN3 Cranberry Gránická smečka - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Auressel ze Zadarova

Aik Carpathia Heart x Aspera Jabofi Star

Neposouzena
 

PSI - třída dorostu

Quinc z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

VN1 Quinc z Páralovy zahrady - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Quido z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

N2 Quido z Páralovy zahrady - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]

FENY - třída dorostu

Querries z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

VN1 Querries z Páralovy zahrady - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Berenica Micailve

Bond v. Gut Grone x Calantha Teresie Bohemia

VN2 Berenica Micailve - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Brisie Micailve

Bond v. Gut Grone x Calantha Teresie Bohemia

VN3 Brisie Micailve - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Quessi z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

VN4 Quessi z Páralovy zahrady - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
 

PSI - třída mladých

Caspian Sněhová závěj

Colja Teresie Bohemia x Akira Sněhová závěj

V1
CAJC Caspian Sněhová závěj - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Elroy Black Prim

Leonard od Červené skály x Apis Black Prim

V2 Elroy Black Prim - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Endy Black Prim

Leonard od Červené skály x Apis Black Prim

VD3 Endy Black Prim - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Bahamy Ebritte

Leroy v.d. Hofreite x Brittany Nova Moravia

VD4 Bahamy Ebritte - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]

FENY - třída mladých

Cloé Connie Cicesbeo

Aik Carpathia Heart x Ashley Cicesbeo

V1
CAJC, BOJ Cloé Connie Cicesbeo - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Emestine Black Prim

Leonard od Červené skály x Apis Black Prim

VD2 Emestine Black Prim - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Chalva Oddany Tobie

Endriew Westbohemia star x A'Costa Rica Królewska Kraina

VD3 Chalva Oddany Tobie - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
 

PSI - mezitřída

Horty Moravia Diamond

Baghir Scorteus Mons x Galaxy Moravia Diamond

V1
titul CAC nezadán Horty Moravia Diamond - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Bueno Oddany Tobie

Leroy v.d. Hofreite x A’Costa Rica Królewska Kraina

VD2 Bueno Oddany Tobie - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Hagar Moravia Diamond

Baghir Scorteus Mons x Galaxy Moravia Diamond

VD3 Hagar Moravia Diamond - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]

FENY - mezitřída

Hessy Moravia Diamond

Baghir Scorteus Mons x Galaxy Moravia Diamond

V1
CAC Hessy Moravia Diamond - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Carly od Hlubokého parku

Amor Carnovia Silesia x Akira Debbie-Ann

V2
res. CAC Carly od Hlubokého parku - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Bonita Ebritte

Leroy v.d. Hofreite x Brittany Nova Moravia

V3 Bonita Ebritte - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Bellatrix Gamma Leonis

Barney Seahawk x Algieba Gamma Leonis z Arkova souhvězdí

VD4 Bellatrix Gamma Leonis - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Annie Chlupaté srdce

Alfréd ze Světlovských luk x Perla Gasko Prim

VD
Betti Black Amber Rose

Baghir Scorteus Mons x Amy Čerchovské hvozdy

VD
Dolma Edazri loci

Guseppe Snow Meadow x Arnika Edazri loci

VD
Ariadna z Tlustovous

Arnie Čerchovské hvozdy x Elora Seahawk

Neposouzena
 

PSI - třída otevřená

Felix Aldeon

Lord Leroy v.d. Spreewehrmühle x Bleys Folcrum

V1
CAC Felix Aldeon - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Clifford Sagbariam

Atila Alisante x Aerin Sagbariam

V2
res.CAC Clifford Sagbariam - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Grim z Julinčina údolí

Heineken Šédedab x Fáma z Julinčina údolí

V3 Grim z Julinčina údolí - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Army Pom pette

Caraibo Moravia Diamond x Ariana Kessie z Kraje bílé pěny

V4 Army Pom pette - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Ares Gigi Haf

Caraibo Moravia Diamond x Areta Černý sen

V
Balue Cicesbeo

Jacobi Gasko Prim x Ayrin Takavorakan

VD
Bolt Regis Moravia

Jacobi Gasko Prim x Andorra Regis Moravia

VD
Prim z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

VD
Uriel Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

VD
Barney Wicca Gabreta

Brennus Nova Merigo x Finlandia Šédedab

Nenastoupil
Colja Teresie Bohemia

Axel v. Wilden Jäger x Pyper v.d. Taubenbrücke

Diskvalifikace

FENY - třída otevřená

Debora z Rajského kopce

Amaro Carpathia Heart x Berry z Císařského údolí

V1
CAC Debora z Rajského kopce - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Ariana Divine Destiny

Benji z Ondrova dvora x Aida ze Švestkového sadu

V2
res. CAC Ariana Divine Destiny - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Orrie z Páralovy zahrady

Lakeland Kráľovská stráž x Lady z Páralovy zahrady

V3 Orrie z Páralovy zahrady - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Brixia Saint Barbarons

Arancio v. Rheinorange x Chile Kráľovská stráž

V4 Brixia Saint Barbarons - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Annie Black Amber Rose

Woody Gasko Prim x Amy Čerchovské hvozdy

V
Aiwa z Údolí Opavice

Mefist Černá tečka x Megy Kris-Ve-Mar

VD
Anika z Prajzské Lihotky

Leonard od Červené skály x Angela Moravia Lamara

VD
Astra z Lhoteckého gruntu

Heineken Šédedab x Najra Gasko Prim

VD
Bonnie z Malé roklinky

Atila Alisante x Noreen Kris-Ve-Mar

VD
Doreen Amijon Star

Barny Seahawk x Blackie Amijon Star

VD
Porta z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

VD
Adelheid z Lhoteckého gruntu

Heineken Šédedab x Najra Gasko Prim

Nenastoupila
Rebecca Kris-Ve-Mar

Atila Alisante x Aireen z Nové loučky

Diskvalifikace
 

PSI - třída pracovní

Boreas Regis Moravia

Jacobi Gasko Prim x Andorra Regis Moravia

V1
CAC Boreas Regis Moravia - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Gino des Trois Petits Diables

Cyrol Bukový háj x Kashi a.d. Emsland

V2
res. CAC Gino des Trois Petits Diables - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Afareus Channe Line

Darcius Gasko Prim x Channelaine Gasko Prim

V3 Afareus Channe Line - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Cartouche Elibuky

Endriew Westbohemia star x Arwen Elibuky

V4 Cartouche Elibuky - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Benji z Ondrova dvora

Assan Teresie Bohemia x Elvíra od Hrnčířského kruhu

V

FENY - třída pracovní

Perla Gasko Prim

Armín Hali Gali x Casandra Gasko Prim

V1
CAC Perla Gasko Prim - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Arwen Elibuky

Achilles Hovi Dream x Eliška Bukový háj

V2
res. CAC Arwen Elibuky - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Jamaica Kráľovská stráž

Csandro v. Wackerbarth x Cortina Kráľovská stráž

VD3 Jamaica Kráľovská stráž - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Brannan Elibuky

Artex z Lašské brány x Eliška Bukový háj

VD4 Brannan Elibuky - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Genesis Seahawk

Angel Seahawk x Bauli Seahawk

Nenastoupila
 

PSI - třída vítězů

Baghir Scorteus Mons

Jekyll Royal Safe x Alize Aldeon

V1
CAC, VSV, BOB, ček.šampionátu IHF Baghir Scorteus Mons - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Royal Royal Safe

Leonard od Červené skály x Latoya Royal Safe

V2
res.CAC Royal Royal Safe - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Ardal Cordis Paladin

Aristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů

V3 Ardal Cordis Paladin - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Archibald z Narcisovej

Benji Neskrotná vášeň x Fju Folcrum

V4 Archibald z Narcisovej - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Largo Kráľovská stráž

Ajax Szőke Tiszaparti x Fidži Kráľovská stráž

Diskvalifikace

FENY - třída vítězů

Althea Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

V1
CAC, VSV, BOS, ček.šampionátu IHF Althea Micailve - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Bekky von Bobble

Adiant Moravia Lamara x Ambra Hali Gali

V2
res. CAC Bekky von Bobble - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Cora Bohemia Lischin

Bono z Nerudovky x Grecy Bukový háj

V3 Cora Bohemia Lischin - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Britanny Bria Cicesbeo

Jacobi Gasko Prim x Ayrin Takavorakan

V4 Britanny Bria Cicesbeo - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Éowyn Debbie-Ann

Arigo v.d. Kurpfalzjägern x Debbie Katveri

V
 

PSI - třída veteránů

Argus Canewart

Artur z Duhového kopce x Atrea Královské srdce

V1
BOV Argus Canewart - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]

FENY - třída veteránů

Grecy Bukový háj

Ulsan Gasko Prim x Balda Bukový háj

V1 Grecy Bukový háj - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
Fidži Kráľovská stráž

Ashley Vidovický kříž x Cortina Kráľovská stráž

V2 Fidži Kráľovská stráž - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
 

PSI - třída čestná

Amaro Carpathia Heart

Ecco v. Tyrolsberg x Aimie Sagbariam

V1 Amaro Carpathia Heart - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]

FENY - třída čestná

Aim Elderberry from Black Meadow

Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty

V1 Aim Elderberry from Black Meadow - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
 

Soutěže

Nejlepší pár psů
Benji z Ondrova Dvora + Ariana Divine Destiny - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
 
  1. Benji z Ondrova Dvora + Ariana Divine Destiny, maj. Martina Vršecká
 
Nejlepší chovatelská skupina
Královská stráž - černí, chovatel Martina Babíková - Speciální výstava Kroměříž, 15.9.2018 [nové okno]
 
  1. Královská stráž - černí, chovatel Martina Babíková
 

Výsledky výstav »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2018 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus