Výsledky výstavy: Klubová výstava se zadáváním titulu CAC, bez zadávání titulu Klubový vítěz, 16. 6. 2018, Praha Horní Počernice

Rozhodčí: G. Stastny (feny), S. Kerschner (psi)

 

FENY - třída dorostu

Chalka Oddany Tobie

Endriew Westbohemia Star x A´Costa Rica Krolewska Kraina

N1 Chalka Oddany Tobie - Klubová výstava Praha, 16. 6. 2018 [nové okno]
 

PSI - třída mladých

Harri Finn Eldorádo Lipí

Upas Hovarian Hovarian x Ayrin Cicesbeo

V 1
CAJC, BOJ Harri Finn Eldorádo Lipí - Klubová výstava Praha, 16. 6. 2018 [nové okno]
Chain Sideric Miks.

Amigo Ebritte x Famous Sideric Miks.

V2 Chain Sideric Miks. - Klubová výstava Praha, 16. 6. 2018 [nové okno]
Daggosh Hali Gali

Loki od Červené skály x Baghira Hali gali

VD3 Daggosh Hali Gali - Klubová výstava Praha, 16. 6. 2018 [nové okno]

FENY - třída mladých

Disaster Ebidix

Barney Seahawk x Ginny Hovi-raj

V1
CAJC Disaster Ebidix - Klubová výstava Praha, 16. 6. 2018 [nové okno]
Coco Elli Cicesbeo

Aik Carpathia Heart x Ashley Cicesbeo

V2 Coco Elli Cicesbeo - Klubová výstava Praha, 16. 6. 2018 [nové okno]
Orsi vom Gultsteiner Tor

Gambo vom Haselrieder Wald x Jule vom Julienhof

V3 Orsi vom Gultsteiner Tor - Klubová výstava Praha, 16. 6. 2018 [nové okno]
Dina z Hrabovských stájí

Leonard od Červené skály x Carmenita z Hrabovských stájí

VD4 Dina z Hrabovských stájí - Klubová výstava Praha, 16. 6. 2018 [nové okno]
Bohemian Rhapsody Ghipinaldo

Miro von der Jagsthohe x Gharish Ghada Enormous

VD
Dessie Edazri loci

Guseppe Snow Meadow x Arnika Edazri loci

D
 

PSI - mezitřída

Haron Lexova smečka

Argo Lady Marion x Daya Lexova smečka

V1
CAC Haron Lexova smečka - Klubová výstava Praha, 16. 6. 2018 [nové okno]
Cesar z Vltavského kraje

Barny Seahawk x Agila z Vltavského kraje

D
Alfréd z Lhoteckého Gruntu

Heineken Šédedab x Najra Gasko Prim

diskvalif.

FENY - mezitřída

Ariana Divine Destiny

Benji z Ondrova dvora x Aida ze Švestkového sadu

V1
CAC Ariana Divine Destiny - Klubová výstava Praha, 16. 6. 2018 [nové okno]
Dixi Ebidix

Barney Seahawk x Ginny Hovi-Raj

V2
R.CAC Dixi Ebidix - Klubová výstava Praha, 16. 6. 2018 [nové okno]
Black Night from Black Meadow

Cooper Debbie-Ann x Pepper z Budské samoty

VD3 Black Night from Black Meadow - Klubová výstava Praha, 16. 6. 2018 [nové okno]
Azabela Aisha z Julinčina kopce

Alfréd ze Světlovských luk x Aretha ze Švestkového sadu

VD4 Azabela Aisha z Julinčina kopce - Klubová výstava Praha, 16. 6. 2018 [nové okno]
Honeycherry Černý vítr

Jakobi Gasko Prim x Freddie Černý vítr

D
 

PSI - třída otevřená

Grim z Julinčina údolí

Heineken Šédedab x Fáma z Julinčina údolí

V1
CAC Grim z Julinčina údolí - Klubová výstava Praha, 16. 6. 2018 [nové okno]
Benerro Kasurgis

Arsis Ave Fortunae x Rennie z Budské samoty

V2
R.CAC Benerro Kasurgis - Klubová výstava Praha, 16. 6. 2018 [nové okno]
Vango z Budské samoty

Imperiál Gasko Prim x Ruby z Budské samoty

V3 Vango z Budské samoty - Klubová výstava Praha, 16. 6. 2018 [nové okno]
Aston Martin from Black Meadow

Falcon Gora Monte x Pepper Budské samoty

V4 Aston Martin from Black Meadow - Klubová výstava Praha, 16. 6. 2018 [nové okno]
Barney Wicca Gabreta

Brennus Nova Merigo x Finlandia Šédedab

V
Rolex Royal Safe

Leonard od Červené skály x Latoya Royal Safe

V
Benedikt Tesil z Podještědské zahrady

Cyr Tara Guarda x Bety z Hroznějovické hájovny

VD
Benyen Kasurgis

Arsis Ave Fortunae x Rennie Z Budské samoty

VD
Guseppe Snow Meadow

Ben z Albrechtické samoty x Cascade od Královského rybníka

VD
Coinneach Na3

Bard Debbie-Ann x Blackberry ze Starého Rejvízu

D
Houston Snow Meadow

Ben z Albrechtické samoty x Cascade od Královského rybníka

D
Affric Lafarr Star

Bandit v. Kesseltal x Farrah Mista Jaswin

diskvalif.

FENY - třída otevřená

Artemis Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

V1
CAC Artemis Micailve - Klubová výstava Praha, 16. 6. 2018 [nové okno]
Ginny Černý vítr

Beatle z Nerudovky x Boogie Černý vítr

V2
R.CAC Ginny Černý vítr - Klubová výstava Praha, 16. 6. 2018 [nové okno]
Daryn Seahawk

ICH., CH. Ulsan Gasko Prim x CH. Anitun z Valdeckého lesa

V3 Daryn Seahawk - Klubová výstava Praha, 16. 6. 2018 [nové okno]
Daisy Amijon Star

Barny Seahawk x Blackie Amijon Star

V4 Daisy Amijon Star - Klubová výstava Praha, 16. 6. 2018 [nové okno]
Brittany od Hlubokého parku

Amor Carnovia Silesia x Akira Debbie-Ann

V
Cathy Amijon Star

Barny Seahawk x Bessy Amijon Star

V
Catuschka Hali Gali

Adiant Moravia Lamara x Baghira Hali Gali

V
Doreen Amijon Star

Barny Seahawk x Blackie Amijon Star

V
Lotte vom Voegele Hof

Flocky Eilleen x HeyHey vom Voegele Hof

V
Usuri Gasko Prim

Idalgo von Julienhof x Maureen Gasko Prim

V
Airla z Divoké Třešňovky

Chadwick Královská stráž x Casandra Gasko Prim

VD
Aiwa z Údolí Opavice

Mefist Černá tečka x Megy Kris-Ve-Mar

VD
Amalthea Gamma Leonis

Barney Seahawk x Algieba Gamma Leonis

VD
Calzedonia Gold Lobivia

Donatello von Philippsdorf x Apogee Lobivia

VD
Cassie Stín Lesa

Black Beryl Kesidy x Asta Pektorův statek

VD
Dynamika Villa Rivvis

Dagsy Takavorakan x Bond Girl Villa Rivvis

VD
 

PSI - třída pracovní

Aik Carpathia Heart

Ecco vom Tyrolsberg x Aimie Sagbariam

V1
CAC Aik Carpathia Heart - Klubová výstava Praha, 16. 6. 2018 [nové okno]
Gino des Trois Petits Diables

Cyrol Bukový háj x Kashi aus dem Emsland

V2
R.CAC Gino des Trois Petits Diables - Klubová výstava Praha, 16. 6. 2018 [nové okno]
Borrego z Podhořanských kopců

Docent von Philippsdorf x Eramie Gasko Prim

VD3 Borrego z Podhořanských kopců - Klubová výstava Praha, 16. 6. 2018 [nové okno]
Bono z Nerudovky

Charlie Šlovický vrch x Vanilka Gasko Prim

VD4 Bono z Nerudovky - Klubová výstava Praha, 16. 6. 2018 [nové okno]

FENY - třída pracovní

Anttara Black Awedante

Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy

V1
CAC, Nej.fena Anttara Black Awedante - Klubová výstava Praha, 16. 6. 2018 [nové okno]
Shanti Gasko Prim

Cyr Tara Guarda x Jasia Gasko Prim

V2
R.CAC Shanti Gasko Prim - Klubová výstava Praha, 16. 6. 2018 [nové okno]
Rennie z Budské samoty

Cyrol Bukový háj x Deriin Sideric Miks.

VD3 Rennie z Budské samoty - Klubová výstava Praha, 16. 6. 2018 [nové okno]
Genesis Seahawk

Angel Seahawk x Bauli Seahawk

VD4 Genesis Seahawk - Klubová výstava Praha, 16. 6. 2018 [nové okno]
 

PSI - třída šampionů

Baghir Scorteus Mons

Jekyll Royal Safe x Alize Aldeon

V1
CAC, Nej.pes, BOS Baghir Scorteus Mons - Klubová výstava Praha, 16. 6. 2018 [nové okno]
Benji z Ondrova dvora

Assan Teresie Bohemia x Elvíra od Hrnčířského kruhu

V2
R.CAC Benji z Ondrova dvora - Klubová výstava Praha, 16. 6. 2018 [nové okno]
Apollo from Black Meadow

Falcon Gora Monte x Pepper Budské samoty

V3 Apollo from Black Meadow - Klubová výstava Praha, 16. 6. 2018 [nové okno]
Upas Hovarian

Sammer Hovarian x Radinka Hovarian

VD4 Upas Hovarian - Klubová výstava Praha, 16. 6. 2018 [nové okno]
Largo Král'ovská stráž

Ajax Szőke Tiszaparti x Fidži Král'ovská stráž

neposouzen

FENY - třída šampionů

Alice Lee Cooper from Black Meadow

Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty

V1
CAC Alice Lee Cooper from Black Meadow - Klubová výstava Praha, 16. 6. 2018 [nové okno]
Ebony Seahawk

Dhor Mista Jaswin x Ebony-Fay Sideric Miks.

V2
R.CAC Ebony Seahawk - Klubová výstava Praha, 16. 6. 2018 [nové okno]
Althea Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

V3 Althea Micailve - Klubová výstava Praha, 16. 6. 2018 [nové okno]
Brannan Elibuky

Artex z Lašské brány x Eliška Bukový háj

VD4 Brannan Elibuky - Klubová výstava Praha, 16. 6. 2018 [nové okno]
 

FENY - třída veteránů

Baghira Hali Gali

Ch. Isungur von der Haardt x Ch. Halka Barte Prim

V1
BOV, BOB Baghira Hali Gali - Klubová výstava Praha, 16. 6. 2018 [nové okno]
Pyper v.d. Taubenbrücke

Elcid v.Burggrafenhain x Orca v.d.Elbperle

VD2 Pyper v.d. Taubenbrücke - Klubová výstava Praha, 16. 6. 2018 [nové okno]
Cailin Sun Kesidy

Dantes Gora Monte x Awe Kesidy

VD3 Cailin Sun Kesidy - Klubová výstava Praha, 16. 6. 2018 [nové okno]
 

Soutěže

Nejhezčí pár psů

Nejhezčí pár psů 1. místo - Aik Carpathia Heart a Coco Elli Cicesbeo - Klubová výstava Praha, 16.6.2018 [nové okno] Nejhezčí pár psů 2. místo - Upas Hovarian	a Bohemian Rhapsody Ghipinaldo - Klubová výstava Praha, 16.6.2018 [nové okno] Nejhezčí pár psů 3. místo - Benji z Ondrova dvora	a Brittany od Hlubokého parku - Klubová výstava Praha, 16.6.2018 [nové okno]
 
  1. Aik Carpathia Heart a Coco Elli Cicesbeo - maj. Ing. Řačáková Lenka
  2. Upas Hovarian a Bohemian Rhapsody Ghipinaldo - maj. Gruntová Michaela
  3. Benji z Ondrova dvora a Brittany od Hlubokého parku - maj. Vršecká Martina

Nejlepší chovatelská skupina

Nejlepší chovatelská skupina 1. místo - Hali Gali - Klubová výstava Praha, 16.6.2018 [nové okno]
 
  1. Hali Gali - maj. Ing. Mulačová Tereza

Výsledky výstav »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2018 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus