Výsledky výstavy: Moravskoslezská národní výstava psů, 1. 9. 2018 - 2. 9. 2018, Olomouc

Rozhodčí: Okkola Tuire

PSI - třída štěňat

Amax ze Zadarova

Aik Carpathia Heart x Asper Jabofi star

VN1

FENY - třída štěňat

Akkira Bola preta

Big Ben Villa Rivvis x Brita Stín lesa

VN1
Afra Bola preta

Big Ben Villa Rivvis x Brita Stín lesa

VN2
 

FENY - třída dorostu

Brisie Micailve

Bond vom Gut Grone x Calantha Tersie Bohemia

VN1
 

PSI - třída mladých

Harri Finn Eldorádo Lipí

Upas Hovarian x Ayryn Cicesbeo

V1
El Cid Amijon Star

Aik Carpathia Heart x Blackie Amijon star

VD

FENY - třída mladých

Cloe Connie Cicesbeo

Aik Carpathia Heart x Ashley Cicesbeo

V1
CAJC,BOJ
Coco Elli Cicesbeo

Aik Carpathia Heart x Ashley Cicesbeo

V2
Engie Amijon Star

Aik Carpathia Heart x Blackie Amijon star

V3
Bohemian Rhapsody Ghipinaldo

Miro von der Jagsthohe x Enormous Gharish Ghada

V4
 

PSI - mezitřída

Hagar Moravia Diamond

Baghir Scorteus Mons x Galaxy Moravia Diamond

VD1
Borg Darwy Abonito

Amaro Carpathia Heart x Desiree Snow Meadow

D

FENY - mezitřída

Hunaja Suu Eldorádo Lipí

Upas Hovarian x Ayryn Cicesbeo

V1
CAC
 

PSI - třída otevřená

Army Pom pette

Caraibo Moravia Diamond x Ariana Kessie z Kraje bílé pěny

VD1
Big Ben Villa Rivvis

Bajaja Katčina smečka x Catherine Kraje kalicha

VD2
Prim z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

VD3
Assan Abonito

Argo Lady Marion x Desiree Snow Meadow

VD4
Archie z Prajzské Lihotky

Leonard od Červené skály x Angela Moravia Lamara

D

FENY - třída otevřená

Adelheid z Lhoteckého gruntu

Heineken Šédedab x Najra Gasko Prim

V1
V1, CAC, NV, BOB
Happy z Julinčina údolí

Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí

V2
res.CAC
Orrie z Páralovy zahrady

Lakeland Královská stráž x Lady z Páralovy zahrady

V3
Ofelia z Páralovy zahrady

Lakeland Královská stráž x Lady z Páralovy zahrady

V4
Astra z Lhoteckého gruntu

Heineken Šédebab x Najra Gasko Prim

V
Bessie z Malé roklinky

Atila Alisante x Noreen Kris-Ve-Mar

V
Briarda Cordis Paladin

Falcon Gora Monte x Czakira Černý vítr

V
Daisy z Rajského kopce

Amaro Carpathia Heart x Berry z Císařského údolí

V
 

PSI - třída šampionů

Royal Royal Safe

Leonard od Červené skály x Latoya Royal Safe

V1
CAC, NV, BOS
Upas Hovarian

Hovarian Sammer x Hovarian Radinka

V2
res.CAC
Ardal Cordis Paladin

Aristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů

V3
Amaro Carpathia Heart

Ecco vom Tyrolsberg x Aimie Sagbariam

V4

FENY - třída šampionů

Eowyn Debbie-Ann

Arigo v.d. Kurpfalzjagern x Debbie Katveri

V1
CAC
 

Výsledky zaslal pan Marián Drózd.

Výsledky výstav »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2018 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus