Výsledky výstavy: Mezinárodní výstava v Českých Budějovicích, 6. 10. 2018 - 7. 10. 2018, České Budějovice

Rozhodčí: Anna Kochan, PL

FENY - třída štěňat

Jackie Katveri

Arne Cordis Paladin x Ginger Katveri

VN1
 

FENY - třída dorostu

Erin z Nerudovky

Bustter Awedante x Catherine z Nerudovky

VN1
Ennie z Nerudovky

Bustter Awedante x Catherine z Nerudovky

VN2
Cyzarine Gránická smečka

Afareus Channe Line x Beggie Gránická smečka

VN3
Evee z Nerudovky

Bustter Awedante x Catherine z Nerudovky

VN4
Quira z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

N
 

PSI - třída mladých

Bardo Lobetanz

Benji z Ondrova dvora x Fresie Sideric Miks

V1
CAJC, Cruft's kvalifikace, BOJ

FENY - třída mladých

Xirra z Budské samoty

Leroy v.d.Hofreite x Ruby z Budské samoty

V1
CAJC, Cruft's kvalifikace
 

FENY - mezitřída

Celeste od Hlubokého parku

Amor Carnovia Silesia x Akira Debbie-Ann

V1
CAC
Charisma Seahawk

Leroy v.d.Hofreite x Ebony Seahawk

V2
res.CAC
Engie Amijon Star

Aik Carpathia Heart x Blackie Amijon Star

V3
Ariadna z Tlustovous

Arnie Čerchovské hvozdy x Elora Seahawk

VD4
Harissa Moravia Diamond

Baghir Scorteus Mons x Galaxy Moravia Diamond

VD
 

PSI - třída otevřená

Bustter Awedante

Arsis Ave Fortunae x Cailin Sun Kesidy

V1
CAC, res.CACIB

FENY - třída otevřená

Ginny Černý vítr

Beatle z Nerudovky x Boogie Černý vítr

V1
CAC, res.CACIB
Althea Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

V2
res.CAC
Banya od Hlubokého parku

Amor Carnovia Silesia x Akira Debbie-Ann

V3
Hardie Debbie-Ann

Heineken Šédedab x Aleesha Debbie-Ann

VD4
Utima Gasko Prim

Idalgo v.Julienhof x Maureen Gasko Prim

VD
 

PSI - třída pracovní

Arne Cordis Paladin

Aristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů

V1
CAC
Hick Sideric Miks

Imperiál Gasko Prim x Famous Sideric Miks

VD2
 

PSI - třída šampionů

Afareus Channe Line

Darcius Gasko Prim x Channelaine Gasko Prim

V1
CAC, CAC ČMKU, CACIB, Cruft's kvalifikace, BOB

FENY - třída šampionů

Bekky von Bobble

Adiant Moravia Lamara x Ambra Hali Gali

V1
CAC, CAC ČMKU, CACIB, Cruft's kvalifikace, BOS
Anttara Black Awedante

Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy

V2
res.CAC
Shanti Gasko Prim

Cyr Tara Guarda x Jasia Gasko Prim

V3
 

Výsledky zaslala paní Markéta Wortnerová.

Výsledky výstav »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2018 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus