Výsledky výstavy: Mezinárodní výstava psů DUO CACIB Brno, 3. 2. 2018 - 4. 2. 2018, Brno

Sobota 3.2.2018

Rozhodčí: Cronander Ake

FENY - třída dorostu

Coco Elli Cicesbeo

Aik Carpathia Heart x Ashley Cicesbeo

VN1
Venezuela Kráľovská stráž

Leroy v.d. Hofreite x Jamaica Kráľovská stráž

VN2
Emestine Black Prim

Leonard od Červené skály x Apis Black Prim

VN3
 

PSI - třída mladých

Canny Carpathia Heart

Totus Tuus Hovki Lusi x Aisy Carpathia Heart

V1
CAJC, Cruft's kvalifikace
Taiwan Královská stráž

Alfréd ze Světlovských luk x Imola Kráľovská stráž

VD2
El Cid Amijon Star

Aik Carpathia Heart x Blackie Amijon Star

VD3

FENY - třída mladých

Ariana Divine Destiny

Benji z Ondrova dvora x Aida ze Švestkového sadu

V1
CAJC, BOJ, Cruft's kvalifikace
Charisma Seahawk

Leroy v.d. Hofreite x Ebony Seahawk

V2
Ariadna z Tlustovous

Arnie Čerchovské hvozdy x Elora Seahawk

VD3
Engie Amijon Star

Aik Carpathia Heart x Blackie Amijon Star

VD4
 

PSI - mezitřída

Erny z Kraje vlka

Colja Teresie Bohemia x Anima Bensi Lady Marion

V1
CAC
Castor Plattensee-Wart

Totus Tuus Hovki Lusi x Aphrodite Plattensee-Wart

V2
res.CAC
Royal Royal Safe

Leonard od Červené skály x Latoya Royal Safe

V3
Uriel Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

V4
Cartouche Elibuky

Endriew Westbohemia Star x Arwen Elibuky

VD
Perry z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

VD

FENY - mezitřída

Elza z Kraje vlka

Colja Teresie Bohemia x Anima Bensi Lady Marion

V1
CAC, CACIB, BOB, Cruft's kvalifikace
 

PSI - třída otevřená

Army Pom Pette

Caraibo Moravia Diamond x Ariana Kessie z Kraje bílé pěny

V1
CAC, res.CACIB
Cairo Hali Gali

Adiant Moravia Lamara x Baghira Hali Gali

V2
Flynn Seahawk

Heineken Šédedab x Baxi Seahawk

V3
Uran Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

V4

FENY - třída otevřená

Ginny Černý vítr

Beatle z Nerudovky x Boogie Černý vítr

V1
CAC, res.CACIB
Bekky von Bobble

Adiant Moravia Lamara x Ambra Hali Gali

V2
res.CAC
Alice Lee Cooper from Black Meadow

Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty

V3
Brixia Saint Barbarons

Arancio vom Rheinorange x Chile Kráľovská stráž

V4
Best Choice Regis Moravia

Jacobi Gasko Prim x Andorra Regis Moravia

VD
Brea Kasurgis

Arsis Ave Fortunae x Rennie z Budské samoty

VD
Carry Felicity Bohemia

Imperiál Gasko Prim x Genesis Gasko Prim

VD
Orrie z Páralovy zahrady

Lakeland Kráľovská stráž x Lady z Páralovy zahrady

VD
 

PSI - třída pracovní

Hogar z Julinčina údolí

Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí

V1
CAC
Gino des Trois Petits Diables

Cyrol Bukový háj x Kashi aus dem Emsland

VD2
Ford od Královského rybníka

Anzi-Bady Kesidy x Clarion od Královského rybníka

VD3

FENY - třída pracovní

Addicted to you Ghipinaldo

Joker v. Hundsbühl x Garish Ghada Enormous

V1
CAC
 

PSI - třída šampionů

Afareus Channe Line

Darcius Gasko Prim x Channelaine Gasko Prim

V1
CAC, CACIB, BOS, Cruft's kvalifikace
Apollo from Black Meadow

Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty

V2
Arnie von Bobble

Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali

V3

FENY - třída šampionů

Rennie z Budské samoty

Cyrol Bukový háj x Deriin Sideric Miks.

V1
CAC
Shanti Gasko Prim

Cyr Tara Guarda x Jasia Gasko Prim

V2
res.CAC
 

Výsledky zaslala paní Vendula Husáková.

Neděle 4.2.2018

Rozhodčí: Roberto Schill (RO)

PSI - třída dorostu

Edgar z Rajského kopce

Aik Carpathia Heart x Berry z Císařského údolí

VN1

FENY - třída dorostu

Venezuela Kráľovská stráž

Leroy v.d. Hofreite x Jamaica Kráľovská stráž

VN1
Coco Elli Cicesbeo

Aik Carpathia Heart x Ashley Cicesbeo

VN2
Emestine Black Prim

Leonard od Červené skály x Apis Black Prim

VN3
 

PSI - třída mladých

Canny Carpathia Heart

Totus Tuus Hovki Lusi x Aisy Carpathia Heart

V1
CAJC
Taiwan Kráľovská stráž

Alfréd ze Světlovských luk x Imola Kráľovská stráž

V2

FENY - třída mladých

Ariadna z Tlustovous

Arnie Čerchovské hvozdy x Elora Seahawk

V1
CAJC, BOJ
Ariana Divine Destiny

Benji z Ondrova dvora x Aida ze Švestkového sadu

V2
Charisma Seahawk

Leroy v.d. Hofreite x Ebony Seahawk

V3
Hillary Černý vítr

Jacobi Gasko Prim x Freddie Černý vítr

V4
Engie Amijon Star

Aik Carpathia Heart x Blackie Amijon Star

VD
 

PSI - mezitřída

Erny z Kraje vlka

Colja Teresie Bohemia x Anima Bensi Lady Marion

V1
CAC, CACIB, BOB
Castor Plattensee-Wart

Totus Tuus Hovki Lusi x Aphrodite Plattensee-Wart

V2
res.CAC
Perry z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

V3
Cartouche Elibuky

Endriew Westbohemia Star x Arwen Elibuky

V4
Alfréd z Lhoteckého gruntu

Heineken Šédedab x Najra Gasko Prim

V
Uriel Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

V

FENY - mezitřída

Elza z Kraje vlka

Colja Teresie Bohemia x Anima Bensi Lady Marion

V1
CAC
Adelheid z Lhoteckého gruntu

Heineken Šédedab x Najra Gasko Prim

V2
res.CAC
Diana z Rajského kopce

Amaro Carpathia Heart x Berry z Císařského údolí

V3
 

PSI - třída otevřená

Flynn Seahawk

Heineken Šédedab x Baxi Seahawk

V1
CAC
Army Pom Pette

Caraibo Moravia Diamond x Ariana Kessie z Kraje bílé pěny

V2
res.CAC
Uran Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

V3

FENY - třída otevřená

Connie Debbie-Ann

Ammon v.d. Leipziger Schwaben x Debbie Katveri

V1
CAC, res.CACIB
Brixia Saint Barbarons

Arancio vom Rheinorange x Chile Kráľovská stráž

V2
res.CAC
Bekky von Bobble

Adiant Moravia Lamara x Ambra Hali Gali

V3
Orrie z Páralovy zahrady

Lakeland Kráľovská stráž x Lady z Páralovy zahrady

V4
Brea Kasurgis

Arsis Ave Fortunae x Rennie z Budské samoty

V
Carry Felicity Bohemia

Imperiál Gasko Prim x Genesis Gasko Prim

V
Ginny Černý vítr

Beatle z Nerudovky x Boogie Černý vítr

V
Alice Lee Cooper from Black Meadow

Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty

VD
Annie Moravia Nobilis

Darcius Gasko Prim x Alexis Gold Maximum

D
 

PSI - třída pracovní

Gino des Trois Petits Diables

Cyrol Bukový háj x Kashi aus dem Emsland

V1
CAC
Ford od Královského rybníka

Anzi-Bady Kesidy x Clarion od Královského rybníka

V2
res.CAC
Hogar z Julinčina údolí

Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí

VD3
Borrego z Podhořanských kopců

Docent von Philippsdorf x Eramie Gasko Prim

VD4

FENY - třída pracovní

Genesis Seahawk

Angel Seahawk x Bauli Seahawk

V1
CAC
 

PSI - třída šampionů

Apollo from Black Meadow

Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty

V1
CAC, res.CACIB
Baghir Scorteus Mons

Jekyll Royal Safe x Alize Aldeon Scorteus Mons

V2
res.CAC
Arnie von Bobble

Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali

V3

FENY - třída šampionů

Energy Debbie-Ann

Argo v.d. Kurpfalzjagern x Debbie Katveri

V1
CAC, CACIB, BOS
 

Výsledky zaslala paní Hana Hanigerová.

Výsledky výstav »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2018 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus