Výsledky výstavy: Klubová výstava Hovawartů 2017 bez zadávání titulu Klubový vítěz, 17. 6. 2017, Praha - Horní Počernice
Rozhodčí: J. Janda (dorost, mladí, veteráni), S. Darting-Entemann
Haron
Lexova smečka
V1 CAJC, BOJ |
Flynn
Seahawk
V1 CAC, Nej. pes, BOB |
Breeze
Plattensee-Wart
V1 CAC, Nej. fena, BOS |
Boogie
Černý vítr
V1, BOV |
PSI - třída dorostu
Castor Plattensee-Wart
Totus Tuus Hovki Lusi x Aphrodite Plattensee-Wart
|
VN1 |
FENY - třída dorostu
Charisma Seahawk
Leroy v.d.Hofreite x Ebony Seahawk
|
VN1 |
PSI - třída mladých
Haron Lexova smečka
Argo Lady Marion x Daya Lexova smečka
|
V1
CAJC, BOJ |
Caesar Edazri Loci
Atila Alisante x Eddie-Enn Sideric Miks
|
V2 |
Caesar Felicity Bohemia
Imperiál Gasko Prim x Genesis Gasko prim
|
V3 |
Athrey Micailve
Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia
|
V4 |
Cesar z Vltavského Kraje
Barny Seahawk x Agila z Vltavského kraje
|
VD |
Coinneach Na3
Bard Debbie-Ann x Blackberry ze Starého rejvízu
|
VD |
Gerry Debbie Ann
Arigo v.d.Kurpfalzjagern x Annie Black prim
|
VD |
Uran Gasko prim
Idalgo d.Julienhof x Maureen Gasko prim
|
VD |
Uriel Gasko prim
Idalgo d.Julienhof x Maureen Gasko prim
|
VD |
Ursam Gasko prim
Idalgo d.Julienhof x Maureen Gasko prim
|
VD |
FENY - třída mladých
Artemis Micailve
Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia
|
V1
CAJC |
Ariana Divine Destiny
Benji z Ondrova dvora x Aida ze Švestkového sadu
|
V2 |
Althea Micailve
Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia
|
V3 |
Cassie Bohemia Lischin
Bono z Nerudovky x Grecy Bukový háj
|
V4 |
Usuri Gasko prim
idalgo d.Julienhof x Maureen Gasko prim
|
V |
Casiopea Huad'Dib
Black Beryl Kesidy x Aki Huad'Dib
|
VD |
Grenadina Eldorádo Lipí
Conty Lexova smečka x Ayrin Cicesbeo
|
VD |
Ursi Gasko prim
Idalgo d.Julienhof x Maureen Gasko prim
|
VD |
Uschi Gasko prim
Idalgo d.Julienhof x Maureen Gasko prim
|
VD |
Utima Gasko prim
Idalgo d.Julienhof x Maureen Gasko prim
|
VD |
PSI - mezitřída
Benyen Kasurgis
Arsis Ave Fortunae x Rennie z Budské samoty
|
V1
CAC |
Boreas Regis Moravia
Jacobi Gasko Prim x Andorra Regis Moravia
|
V2
R.CAC |
Hogar z Julinčina údolí
Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí
|
V3 |
Aboki Akrimis Drslavice
Hanibal Gora Monte x Gaira Moravia Diamond
|
V4 |
Gordon Černý vítr
Beatle z Nerudovky x Boogie Černý vítr
|
V |
Cid Elibuky
Endriew Westbohemia star x Arwen Elibuky
|
VD |
Benerro Kasurgis
Arsis Ave Fortunae x Rennie z Budské samoty
|
VD |
Brocky Briant Cordis Paladin
Falcon Gora Monte x Czakira Černý vítr
|
D |
FENY - mezitřída
Ginny Černý vítr
Beatle z Nerudovky x Boogie Černý vítr
|
V1
CAC |
Happy z Jůlinčina údolí
Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí
|
V2
R. CAC |
Beony Kasurgis
Arsis Ave Fortunae x Rennie z Budské samoty
|
VD3 |
Cita Felicity Bohemia
Imperiál Gasko Prim x Genesis Gasko prim
|
VD4 |
PSI - třída otevřená
Flynn Seahawk
Heineken Šédedab x Baxi Seahawk
|
V1
CAC, Nej. pes, BOB |
Guseppe Snow Meadow
Ben z Albrechtické samoty x Cascade od Královského rybníka
|
V2
R. CAC |
Hick Sideric Miks
Imperiál Gasko Prim x Famous Sideric Miks
|
V3 |
Bilbo Huad'Dib
Black Beryl Kesidy x Afrodita Huad'Dib
|
V4 |
Arcas Cordis Paladin
Aristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů
|
V |
Becrux B Crucis z Arkova souhvězdí
Luk v.Volkerschlachtdenkmal x Desire to Win z Brzáneckých vinohradů
|
V |
Neron Gasko prim
Dayton Sun z Brzáneckých vinohradů x Tosari Gasko prim
|
V |
Almus Jabofi Star
Black Beryl Kesidy x Caramba Teresie Bohemia
|
VD |
Antony Černý sen
Chester Barte prim x Ascona Bohemia Calvados
|
VD |
Aron Pom pette
Caraibo Moravia Diamond x Ariana Kessie z Kraje bílé pěny
|
VD |
Aston Martin from Black Meadow
Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty
|
VD |
Barney Wicca Gabreta
Brennus Nova Merigo x Finlandia Šédedab
|
VD |
BillyRoy Awedante
Arsis Ave Fortunae x Cailin Sun Kesidy
|
VD |
Eddy Seahawk
Dhor Mista Jaswin x Eboy-Fay Sideric Miks
|
VD |
Largo Královská stráž
Ajax Szoke Tiszaparti x Fidži Královská stráž
|
VD |
Vango z Budské samoty
Imperiál Gasko Prim x Ruby z Budské samoty
|
VD |
FENY - třída otevřená
Breeze Plattensee-Wart
Et Hovi-Raj x Gina Anonymus Notus
|
V1
CAC, Nej. fena, BOS |
Grays Eilleen
Caramel Pusztai Pandur x Esira Vom Pfarrhof
|
V2
R. CAC |
Freddie Černý vítr
Eddi Hovi- Raj x Boogie Černý vítr
|
V3 |
Daryn Seahawk
Ulsan Gasko prim x Anitun z Valdeckého lesa
|
V4 |
Blair Ave Fortunae
Roy v.Wiener Stadtrand x Diggy Takavorakan
|
V |
Brixie Arcana Dei
Bray-Bo Sideric Miks x Yris Gasko prim
|
V |
Denny Amijon Star
Barny Seahawk x Blackie Amijon Star
|
V |
Elexis Černý vítr
Ulsan Gasko prim x Boogie Černý vítr
|
V |
Maureen Gasko prim
Dayton Sun z Brzáneckých vinohradů x Eset Gasko prim
|
V |
Alice Lee Cooper from Black Meadow
Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty
|
V |
Amira Com-Belvedér
Achilles Hovi Dream x Bonnie Kessada
|
VD |
Beauty Zola z Podbuchlovských hor
Heineken Šédedab x Boogie-Woogie Kesidy
|
VD |
Borgia Bohemia Lischin
Arnie Čerchovské hvozdy x Grecy Bukový háj
|
VD |
Cassie Stín lesa
Black Beryl Kesidy x Asta Pektorův statek
|
VD |
Graffiti Seahawk
Angel Seahawk x Bauli Seahawk
|
VD |
PSI - třída pracovní
Baghir Scorteus Mons
Jekyll Royal Safe x Alize Aldeon
|
V1
CAC |
Borrego z Podhořanských kopců
Docent v. Philippsdorf x Eramie Gasko prim
|
V2
R. CAC |
Afareus Channe Line
Darcius Gasko prim x Channelaine Gasko prim
|
V3 |
FENY - třída pracovní
Cailin Sun Kesidy
Dantes Gora Monte x Awe Kesidy
|
V1
CAC |
Genesis Seahawk
Angel Seahawk x Bauli Seahawk
|
VD2 |
Brannan Elibuky
Artex z Lašské brány x Eliška Bukový háj
|
VD3 |
Debbie Katveri
Coddys Gora Monte x Andra z Duhového kopce
|
VD4 |
PSI - třída šampionů
Arnie Čerchovské hvozdy
Daniel Jack Šédedab x Bystrouška Katčina smečka
|
V1
CAC |
Gino des Trois Petits Diables
Cyrol Bukový háj x Kashi aus dem Emsland
|
V2
R. CAC |
Bady Čerchovské hvozdy
Conty Lexova smečka x Angie Čerchovské hvozdy
|
V3 |
Apollo from Black Meadow
Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty
|
V4 |
Benji z Ondrova dvora
Assan Teresie Bohemia x Elvíra od Hrnčířského kruhu
|
V |
Upas Hovarian
Sammer Hovarian x Radinka Hovarian
|
VD |
FENY - třída šampionů
Rennie z Budské samoty
Cyrol Bukový háj x Deriin Sideric Miks
|
V1
CAC |
Derrin Debbie Ann
Berwill Hali Gali x Annie Black prim
|
V2
R. CAC |
Shanti Gasko prim
Cyr Tara Guarda x Jasia Gasko prim
|
V3 |
Ebony Seahawk
Dhor Mista Jaswin x Eboy-Fay Sideric Miks
|
V4 |
PSI - třída veteránů
Aššur Siderecan
Hasko Gasko prim x Axa z Divišovských sadů
|
V1 |
FENY - třída veteránů
Boogie Černý vítr
Fuchs v.d.Haardt x Kira Plavý vítr
|
V1
BOV |
Abora Lumakuto
Adam Astra Moldavia x Cayetana Moravia Hovacor
|
V2 |
FENY - třída čestná
Anitun z Valdeckého lesa
Kody Plavý vítr x Ariana Sideric Miks
|
V1 |
Soutěže
Nejhezčí pár psů
- 1. místo - Benji z Ondrova dvora + Ariana Divine Destiny, maj. Martina Vršecká
- 2. místo - Largo Královská stráž + Usuri Gasko prim, maj. Bc. Iva Simková
Nejlepší chovatelská skupina
- Černý vítr, maj. Bc. Martina Balonová
- Gasko Prim, maj. Lenka Svobodová
Výsledky zaslala paní Anna Brázdová.
Výsledky výstav 2017 »