Výsledky výstavy: Danube duo CACIB, 5. 11. 2016 - 6. 11. 2016, Bratislava
Sobota 5.11.2016
Rozhodčí: Rogowska Anna (PL)
PSI - třída dorostu
Brix Junior CicesbeoJacobi Gasko Prim x Ayrin Takavorakan |
VN1 |
---|
PSI - třída mladých
Hogar z Julinčina údolíImperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí |
V1 CAJC |
---|
FENY - třída mladých
Happy z Julinčina údolíImperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí |
V1 CAJC |
---|
PSI - mezitřída
Dakar Janowicka DolinaAslan Tesoro Mio x Fidži Král'ovská stráž |
V1 CAC |
---|---|
Bravo Plattensee-WartEt Hovi-Raj x Anonymus Notus Gina |
V2 res.CAC |
FENY - mezitřída
Breeze Plattensee-WartEt Hovi-Raj x Anonymus Notus Gina |
V1 CAC |
---|---|
Danubia Janowicka DolinaAslan Tesoro Mio x Fidži Král'ovská stráž |
VD2 |
PSI - třída otevřená
Bard Debbie-AnnDantes Gora Monte x Annie Black Prim |
V1 CAC, res. CACIB |
---|
FENY - třída otevřená
Bjori Carpathia HeartHobo von Schondratal x Aimie Sagbariam |
V1 CAC, res. CACIB |
---|---|
Derrin Debbie-AnnBerwill Hali Gali x Annie Black Prim |
V2 res.CAC |
Elis z Lašské brányAlex ze Stříbrných kaskád x Beggi z Lašské brány |
V3 |
Corry z Hrabovských stájíBerwill Hali Gali x Dalarna com Wildweibchenstein |
VD4 |
PSI - třída pracovní
Leroy von der HofreiteLeo vom Hause Luka x Josy von der Hofreite |
V1 CAC |
---|
PSI - třída šampionů
Amaro Carpathia HeartEcco vom Tyrolsberg x Aimie Sagbariam |
V1 CAC, CACIB, BOS |
---|---|
Zeus von der BildeicheCosta vom Haselrieder Wald x Undine von der Bildeiche |
V2 res.CAC |
Amarok Saint BarbaronsCosmo von Schondratal x Chile Král'ovská stráž |
V3 |
FENY - třída šampionů
Belaya Shae TralfazzBelay-Assam von Xamilou x Eli Folcrum |
V1 CAC, CACIB, BOB |
---|---|
Jamaica Král'ovská strážCsandra von Wackerbarth x Cortina Král'ovská stráž |
V2 res.CAC |
Ashley CicesbeoDarcius Gasko Prim x Ayrin Takavorakan |
V3 |
FENY - třída veteránů
Ayrin TakavorakanOzi Las Ksiezniczek x Corina zo Šarfie |
V1 |
---|
Neděle 6.11.2016
Rozhodčí: Daniele Poltri (IT)
PSI - třída dorostu
Brix Junior CicesbeoJacobi Gasko Prim x Ayrin Takavorakan |
VN1 |
---|
PSI - třída mladých
Hogar z Julinčina údolíImperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí |
V1 CAJC |
---|
FENY - třída mladých
Happy z Julinčina údolíImperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí |
V1 CAJC, BOS |
---|---|
Haja Hovi-RajIsger vom Schwedenstein x Engie Hovi-Raj |
V2 |
Aika Hovi-AlexuAlan Hovi Dream x Nesi Černá tečka |
VD3 |
PSI - mezitřída
Bravo Plattensee-WartEt Hovi-Raj x Anonymus Notus Gina |
V1 CAC |
---|---|
Dakar Janowicka DolinaAslan Tesoro Mio x Fidži Král'ovská stráž |
V2 res.CAC |
FENY - mezitřída
Breeze Plattensee-WartEt Hovi-Raj x Anonymus Notus Gina |
VD1 |
---|---|
Danubia Janowicka DolinaAslan Tesoro Mio x Fidži Král'ovská stráž |
Disk. |
PSI - třída otevřená
Bard Debbie-AnnDantes Gora Monte x Annie Black Prim |
V1 CAC, CACIB, Cruft's kvalifikace, BOB |
---|
FENY - třída otevřená
Bjori Carpathia HeartHobo von Schondratal x Aimie Sagbariam |
V1 CAC, CACIB, Cruft's kvalifikace |
---|---|
Shanti Gasko PrimCyr Tara Guarda x Jasia Gasko Prim |
V2 res.CAC |
Derrin Debbie-AnnBerwill Hali Gali x Annie Black Prim |
V3 |
Corry z Hrabovských stájíBerwill Hali Gali x Dalarna com Wildweibchenstein |
VD4 |
PSI - třída pracovní
Leroy von der HofreiteLeo vom Hause Luka x Josy von der Hofreite |
V1 CAC |
---|
PSI - třída šampionů
Amaro Carpathia HeartEcco vom Tyrolsberg x Aimie Sagbariam |
V1 CAC, res.CACIB |
---|---|
Amarok Saint BarbaronsCosmo von Schondratal x Chile Král'ovská stráž |
V2 res.CAC |
Zeus von der BildeicheCosta vom Haselrieder Wald x Undine von der Bildeiche |
V3 |
FENY - třída šampionů
Belaya Shae TralfazzBelay-Assam von Xamilou x Eli Folcrum |
V1 CAC, res.CACIB |
---|---|
Ashley CicesbeoDarcius Gasko Prim x Ayrin Takavorakan |
V2 res.CAC |
Jamaica Král'ovská strážCsandra von Wackerbarth x Cortina Král'ovská stráž |
V3 |
Brandie AsiguardaBond Černý vítr x Asia Vidovický kříž |
V4 |
FENY - třída veteránů
Ayrin TakavorakanOzi Las Ksiezniczek x Corina zo Šarfie |
V1 |
---|
Výsledky zaslala paní Nicola Wendelinová.