Výsledky výstavy: 2x Medzinárodná výstava psov - 2x CACIB FCI, 9. 12. 2017 - 10. 12. 2017, Nitra

Neděle 10.12.2017

Rozhodčí: Belkis Ozan, TR

FENY - třída štěňat

Venezuela Královská stráž

Leroy von der Hofreite x Jamaica Královská stráž

VN1
Verona Královská stráž

Leroy von der Hofreite x Jamaica Královská stráž

VN2
Virginia Královská stráž

Leroy von der Hofreite x Jamaica Královská stráž

VN3
 

PSI - třída dorostu

Black Max Ebritte

Leroy von der Hofreite x Brittany Nova Moravia

VN1

FENY - třída dorostu

Cora z Narcisovej

Amarok Saint Barbarons x Fju Folcrum

VN1
 

PSI - třída mladých

Corben Tralfazz

Amigo Ebritte x Amalie Tralfazz

V1
CAJC
Taiwan Královská stráž

Alfréd ze Světlovských luk x Imola Královská stráž

V2
Cortez Plattensee-Wart

Totus Tuus Hovki Lusi x Plattensee-Wart Aphrodite

V3
Cruz Saint Barbarons

Plattensee-Wart Argos x Chile Královská stráž

V4

FENY - třída mladých

Catalina Saint Barbarons

Plattensee-Wart Argos x Chile Královská stráž

neposou
zena
 

PSI - mezitřída

Cartouche Elibuky

Endriew Westbohemia star x Arwen Elibuky

V1
CAC, CACIB, BOS
Brix Junior Cicesbeo

Jacobi Gasko Prim x Ayrin Takavorakan

V2
res.CAC
Konny Aldeon

Atila Alisante x Bina Aldeon

V3

FENY - mezitřída

Uschi Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

V1
CAC
Haja Hovi-Raj

Isger vm Schwedenstein x Engie Hovi-Raj

V 2
res.CAC
Luna Aldeon

Flocky Eilleen x Djamila Aldeon

V3
Britanny Bria Cicesbeo

Jacobi Gasko Prim x Ayrin Takavorakan

V4
 

FENY - třída otevřená

Breeze Plattensee-Wart

Et Hovi-Raj x Anonymus Notus Gina

V1
CAC
Deborah z Posonia

Bastien Aldeon x Dorotka z Julinčina údolí

V2
res.CAC
Maureen Gasko Prim

Dayton Sun z Brzáneckých vinohradů x Eset Gasko Prim

V3
Amalie Tralfazz

Aslan z Kraje pestrého kamení x Eli Folcrum

VD4
 

PSI - třída pracovní

Gino des Trois Petits Diables

Cyrol Bukový háj x Kashi aus dm Emsland

V1
CAC, res.CACIB
Jantar Královská stráž

Csandro v. Wackerbarth x Cortina Královská stráž

D

FENY - třída pracovní

Addicted to you Ghipinaldo

Joker v. Hundsbuhl x Enormous Garish Ghada

V1
CAC
Abbie Ebritte

Hobo vom Schondratal x Brittany Nova Moravia

V2
res.CAC
 

PSI - třída šampionů

Afareus Channe Line

Darcius Gasko Prim x Channelaine Gasko Prim

V1
CAC
Amigo Ebritte

Hobo vom Schondratal x Brittany Nova Moravia

D

FENY - třída šampionů

Aphrodite Plattensee-Wart

Eddie Hovi-Raj x Anonymus Notus Gina

V1
CAC, CACIB, BOB
Ashely Cicesbeo

Darcius Gasko Prim x Ayrin Takavorakan

V2
res.CAC
Brannan Elibuky

Artex z Lašské brány x Eliška Bukový háj

V3
Shanti Gasko Prim

Cyr Tara Guarda x Jasia Gasko Prim

V4
 

FENY - třída veteránů

Fidži Královská stráž

Ashley Vidovický kříž x Cortina Královská stráž

V1
 

Výsledky výstav 2017 »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2018 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus