Výsledky výstavy: Mezinárodní výstava psů Praha, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016, Praha
Sobota 29.10.2016
Rozhodčí: Höllbacher Gabriela (A)
PSI - třída štěňat
Ursam Gasko PrimIdalgo vom Julienhof x Maureen Gasko Prim |
N1 |
---|
FENY - třída štěňat
Utima Gasko PrimIdalgo vom Julienhof x Maureen Gasko Prim |
VN1 |
---|---|
Unut Gasko PrimIdalgo vom Julienhof x Maureen Gasko Prim |
VN2 |
Usuri Gasko PrimIdalgo vom Julienhof x Maureen Gasko Prim |
VN3 |
Ulrika Gasko PrimIdalgo vom Julienhof x Maureen Gasko Prim |
N4 |
PSI - třída dorostu
Balrog od Hlubokého parkuAmor Carnovia Silesia x Akira Debbie-Ann |
VN1 |
---|---|
Gerry Debbie-AnnArigo v.d. Kurpfalzjägern x Annie Black Prim |
VN2 |
Cid ElibukyEndriew Westbohemia star x Arwen Elibuky |
VN3 |
PSI - třída mladých
Hogar z Julinčina údolíImperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí |
V1 CAJC, BOJ |
---|
FENY - třída mladých
Carry Felicity BohemiaImperiál Gasko Prim x Genesis Gasko Prim |
V1 CAJC |
---|---|
Africa Alti BenesAngel Seahawk x Fleur Sideric Miks. |
D |
Gira Černý vítrBeatle z Nerudovky x Boogie Černý vítr |
D |
FENY - mezitřída
Bekky von BobbleAdiant Moravia Lamara x Ambra Hali Gali |
V1 CAC, CACIB |
---|---|
Amica Jabofi StarBlack Beryl Kesidy x Caramba Teresie Bohemia |
V2 Res. CAC |
Vanda z Budské samotyImperiál Gasko Prim x Ruby z Budské samoty |
V3 |
PSI - třída otevřená
Fredy Černý vítrEddi Hovi-Raj x Boogie Černý vítr |
V1 CAC, CACIB, BOB |
---|---|
Largo Král´ovská strážAjax Szöke Tiszaparti x Fidži Král´ovská stráž |
VD2 |
FENY - třída otevřená
Corry z Hrabovských stájíBerwill Hali Gali x Dalarna v. Wildweibchenstein |
V1 CAC, Res. CACIB |
---|---|
Anttara Black AwedanteCyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy |
V2 Res. CAC |
Alice Lee Cooper from Black MeadowFalcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty |
V3 |
Maureen Gasko PrimDayton Sun z Brzáneckých vinohradů x Eset Gasko Prim |
VD4 |
Vicky z Budské samotyImperiál Gasko Prim x Ruby z Budské samoty |
VD |
PSI - třída pracovní
Afareus Channe LineDarcius Gasko Prim x Channelaine Gasko Prim |
V1 CAC |
---|
FENY - třída pracovní
Brannan ElibukyArtex z Lašské brány x Eliška Bukový háj |
VD1 |
---|---|
Blueberry Na3Adiant Moravia Lamara x Blackberry ze Starého Rejvízu |
VD2 |
PSI - třída šampionů
Aik Carpathia HeartEcco v. Tyrolsberg x Aimie Sagbariam |
V1 CAC, Res. CACIB |
---|---|
Cyr Tara GuardaArtur z Duhového kopce x Ava Tara Guarda |
V2 Res. CAC |
Arnie Čerchovské hvozdyDaniels Jack Šédedab x Bystrouška Katčina smečka |
V3 |
FENY - třída šampionů
Cailin Sun KesidyDantes Gora Monte x Awe Kesidy |
V1 CAC |
---|---|
Santana AnimagusJagos Tu Pilnuje x Noris Animagus |
V2 Res. CAC |
PSI - třída veteránů
Darcius Gasko PrimAlbi Katveri x Prima Gasko Prim |
V1 |
---|---|
Diossos z Kraje kalichaBanani B.v. Ranzi´s Räubern x Acro Bohemia Dragonlance |
V2 |
Argo Amijon starUlsan Gasko Prim x Cindy von Philippsdorf |
V3 |
FENY - třída veteránů
Boogie Černý vítrFuchs v.d. Haardt x Kira Plavý vítr |
V1 BOV, BOS |
---|
Neděle 30.10.2016
Rozhodčí: Van Den Bosch Gustaaf (Belgie)
PSI - třída štěňat
Uriel Gasko PrimIdalgo vom Julienhof x Maureen Gasko Prim |
VN1 |
---|
FENY - třída štěňat
Usuri Gasko PrimIdalgo vom Julienhof x Maureen Gasko Prim |
VN1 |
---|---|
Uschi Gasko PrimIdalgo vom Julienhof x Maureen Gasko Prim |
VN2 |
Utima Gasko PrimIdalgo vom Julienhof x Maureen Gasko Prim |
N3 |
PSI - třída dorostu
Cid ElibukyEndriew Westbohemia star x Arwen Elibuky |
VN1 |
---|---|
Adaro MicailveAristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia |
VN2 |
Gerry Debbie-AnnArigo v.d. Kurpfalzjägern x Annie Black Prim |
VN3 |
FENY - třída dorostu
Terttu Gasko PrimDarcius Gasko Prim x Steinroller Sthella Gasko Prim |
VN1 |
---|---|
Taru Gasko PrimDarcius Gasko Prim x Steinroller Sthella Gasko Prim |
VN2 |
Abrielle MicailveAristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia |
VN3 |
Althea MicailveAristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia |
VN4 |
PSI - třída mladých
Hogar z Julinčina údolíImperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí |
V1 CAJC, BOJ |
---|
FENY - třída mladých
Africa Alti BenesAngel Seahawk x Fleur Sideric Miks. |
V1 CAJC |
---|---|
Carry Felicity BohemiaImperiál Gasko Prim x Genesis Gasko Prim |
V2 |
FENY - mezitřída
Amica Jabofi StarBlack Beryl Kesidy x Caramba Teresie Bohemia |
V1 CAC |
---|---|
Bekky von BobbleAdiant Moravia Lamara x Ambra Hali Gali |
V2 Res. CAC |
Breeze Plattensee-WartEt Hovi-Raj x Gina Anonymus Notus |
V3 |
PSI - třída otevřená
Fredy Černý vítrEddi Hovi-Raj x Boogie Černý vítr |
V1 CAC,Res. CACIB |
---|---|
Largo Král´ovská strážAjax Szöke Tiszaparti x Fidži Král´ovská stráž |
V2 Res. CAC |
FENY - třída otevřená
Corry z Hrabovských stájíBerwill Hali Gali x Dalarna v. Wildweibchenstein |
V1 CAC |
---|---|
Alice Lee Cooper from Black MeadowFalcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty |
V2 Res. CAC |
Anttara Black AwedanteCyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy |
V3 |
Maureen Gasko PrimDayton Sun z Brzáneckých vinohradů x Eset Gasko Prim |
V4 |
PSI - třída pracovní
Adam Regis MoraviaAdam Haf Raf x Angie Coras Garden |
V1 CAC |
---|
FENY - třída pracovní
Brannan ElibukyArtex z Lašské brány x Eliška Bukový háj |
V1 CAC |
---|
PSI - třída šampionů
Aik Carpathia HeartEcco v. Tyrolsberg x Aimie Sagbariam |
V1 CAC, CACIB, BOB |
---|---|
Arnie Čerchovské hvozdyDaniels Jack Šédedab x Bystrouška Katčina smečka |
V2 Res. CAC |
FENY - třída šampionů
Cailin Sun KesidyDantes Gora Monte x Awe Kesidy |
V1 CAC, CACIB, BOS |
---|---|
Rennie z Budské samotyCyrol Bukový háj x Deriin Sideric Miks. |
V2 Res. CAC, Res. CACIB |
Santana AnimagusJagos Tu Pilnuje x Noris Animagus |
V3 |
PSI - třída veteránů
Diossos z Kraje kalichaBanani B.v. Ranzi´s Räubern x Acro Bohemia Dragonlance |
V1 BOV |
---|---|
Darcius Gasko PrimAlbi Katveri x Prima Gasko Prim |
V2 |
Argo Amijon starUlsan Gasko Prim x Cindy von Philippsdorf |
V3 |
Výsledky zaslala paní Hana Vendlerová.