Výsledky výstavy: Mezinárodní výstava psů DUOCACIB Brno, 6. 2. 2016 - 7. 2. 2016, Brno
Sobota 6.2.2016
Rozhodčí: Jiřina Jandová
PSI - třída štěňat
Boreas Regis MoraviaJacobi Gasko Prim x Andorra Regis Moravia |
VN1 |
---|
FENY - třída štěňat
Bella Regis MoraviaJacobi Gasko Prim x Andorra Regis Moravia |
VN1 |
---|
PSI - třída mladých
Afareus Channe LineDarcius Gasko Prim x Channelaine Gasko Prim |
V1 CAJC |
---|---|
Bustter AwedanteArsis Ave Fortunae x Cailin Sun Kesidy |
V2 |
Chris DaimarHeineken Šédedab x Daisy Daimar |
VD3 |
Aston Martin from Black MeadowFalcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty |
VD4 |
FENY - třída mladých
Energy Debbie-AnnArigo v.d. Kurpfalzjägern x Debbie Katveri |
V1 CAJC, BOJ, BOS |
---|---|
Belissa SagbariamBerzit Moravia Diamond x Aerin Sagbariam |
V2 |
Orrie z Páralovy zahradyLakeland Královská stráž x Lady z Páralovy zahrady |
V3 |
Blueberry Na3Adiant Moravia Lamara x Blackberry ze Starého rejvízu |
V4 |
Aim Elderberry from Black MeadowFalcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty |
VD |
Bekky von BobbleAdiant Moravia Lamara x Ambra Hali Gali |
VD |
Blair Ave FortunaeRoy v.Wiener Stadtrand x Diggy Takavorakan |
VD |
Caysha-Lee Iormino GrandeBerwill Hali Gali x Carevna Katčina smečka |
VD |
PSI - mezitřída
Ardal Cordis PaladinAristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů |
V1 CAC, r.CACIB |
---|---|
Leroy von der HofreiteLeo vom Hause Luka x Josy von der Hofreite |
V2 r. CAC |
Bady Čerchovské hvozdyConty Lexova smečka x Angie Čerchovské hvozdy |
VD3 |
Argo ze Žďárské vrchovinyUlsan Gasko Prim x Megi z Budské samoty |
VD4 |
FENY - mezitřída
Shanti Gasko PrimCyr Tara Guarda x Jasia Gasko Prim |
V1 CAC, CACIB |
---|---|
Debbie Debbie-AnnBerwill Hali Gali x Annie Black Prim |
V2 r. CAC, r.CACIB |
Alice Lee Cooper from Black MeadowFalcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty |
V3 |
Aimy ze Žďárské vrchovinyUlsan Gasko Prim x Megi z Budské samoty |
V4 |
Iris AldeonTotus Tuus Hovki Lusi x Bina Aldeon |
V |
Aromína z Moravské vinné 5151AArtex z Lašské brány x Blue Ray z Ecolonu |
VD |
Bona ElibukyArtex z Lašské brány x Eliška Bukový háj |
VD |
Brannan ElibukyArtex z Lašské brány x Eliška Bukový háj |
VD |
PSI - třída otevřená
Argo Lady MarionBentley Milas Moravia x Bensi z Kraje vlka |
V1 CAC, CACIB, BOB |
---|---|
Archibald z NarcisovejBenji Neskrotná vášeň x Fju Folcrum |
V2 r. CAC |
Cooper Debbie-AnnAmmon v.d. Leipziger Schwaben x Debbie Katveri |
V3 |
Felix AldeonLord Leroy v.d. Spreewehrmühle x Bleys Folcrum |
VD4 |
Apollo from Black MeadowFalcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty |
VD |
Playboy Gasko PrimArmin Hali Gali x Casandra Gasko Prim |
VD |
FENY - třída otevřená
Connie Debbie-AnnAmmon v.d. Leipziger Schwaben x Debbie Katveri |
V1 CAC |
---|---|
Heidi AldeonBond vom Gut Grone x Bleys Folcrum |
V2 r. CAC |
Ambra von BobbleNasthus Animagus x Ambra Hali Gali |
V3 |
Pepper z Budské samotyAram z Kraje pestrého kamení x Ioky z Budské samoty |
VD4 |
PSI - třída pracovní
Arsis Ave FortunaeAdam Haf Raf x Carol Gutta Fortunae |
V1 CAC |
---|---|
Atai Debbie-AnnCyrol Bukový háj x Debbie Katveri |
V2 r. CAC |
FENY - třída pracovní
Jamaica Královská strážCsandro von Wackerbarth x Cortina Královská stráž |
V1 CAC |
---|---|
Diggy TakavorakanDe' Cochise v. Tullnerbach x Corina zo Šarfie |
V2 r. CAC |
PSI - třída šampionů
Aik Carpathia HeartEcco vom Tyrolsberg x Aimie Sagbariam |
V1 CAC |
---|---|
Atila AlisanteBond Černý vítr x Aisha Hali Gali |
V2 r. CAC |
Benji z Ondrova dvoraAssan Teresie Bohemia x Elvíra od Hrnčířského kruhu |
V3 |
FENY - třída šampionů
Perla Gasko PrimArmín Hali Gali x Casandra Gasko Prim |
V1 CAC |
---|---|
Santana AnimagusJagos tu Pilnuje x Noris Animagus |
V2 r. CAC |
Bria AsiguardaBond Černý vítr x Asia Vidovický kříž |
V3 |
Neděle 7.2.2016
Rozhodčí: Miroslav Václavík
PSI - třída dorostu
Amigo LobetanzCyr Tara Guarda x Fresie Sideric Miks |
VN1 |
---|
PSI - třída mladých
Apollo from Black MeadowFalcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty |
V1 CAJC |
---|---|
Bustter AwedanteArsis Ave Fortunae x Cailin Sun Kesidy |
VD2 |
Chris DaimarHeineken Šédedab x Daisy Daimar |
D |
FENY - třída mladých
Bekky von BobbleAdiant Moravia Lamara x Ambra Hali Gali |
V1 CAJC, BOJ, BOS |
---|---|
Orrie z Páralovy zahradyLakeland Královská stráž x Lady z Páralovy zahrady |
V2 |
Aim Elderberry from Black MeadowFalcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty |
V3 |
Caysha-Lee Iormino GrandeBerwill Hali Gali x Carevna Katčina smečka |
V4 |
Belissa SagbariamBerzit Moravia Diamond x Aerin Sagbariam |
VD |
Blair Ave FortunaeRoy v.Wiener Stadtrand x Diggy Takavorakan |
VD |
Blueberry Na3Adiant Moravia Lamara x Blackberry ze Starého Rejvízu |
VD |
PSI - mezitřída
Catango z Hrabovských stájíBerwill Hali Gali x Dalarna v. Wildweibchenstein |
V1 CAC, r.CACIB |
---|---|
Ardal Cordis PaladinAristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů |
V2 |
Arne Cordis PaladinAristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů |
V3 |
Bady Čerchovské hvozdyConty Lexova smečka x Angie Čerchovské hvozdy |
VD4 |
FENY - mezitřída
Alice Lee Cooper from Black MeadowFalcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty |
V1 CAC, CACIB |
---|---|
Debbie Debbie-AnnBerwill Hali Gali x Annie Black Prim |
V2 r. CAC |
Aimy ze Žďárské vrchovinyUlsan Gasko Prim x Megi z Budské samoty |
V3 |
Iris AldeonTotus Tuus Hovki Lusi x Bina Aldeon |
V4 |
Bona ElibukyArtex z Lašské brány x Eliška Bukový háj |
VD |
Brannan ElibukyArtex z Lašské brány x Eliška Bukový háj |
VD |
PSI - třída otevřená
Baghir Scorteus MonsJekyll Royal Safe x Alize Aldeon |
V1 CAC |
---|---|
Cooper Debbie-AnnAmmon v.d. Leipziger Schwaben x Debbie Katveri |
V2 r. CAC |
Playboy Gasko PrimArmín Hali Gali x Casandra Gasko Prim |
V3 |
Felix AldeonLord Leroy v.d. Spreewehrmühle x Bleys Folcrum |
V4 |
Aston Martin from Black MeadowFalcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty |
VD |
FENY - třída otevřená
Shanti Gasko PrimCyr Tara Guarda x Jasia Gasko Prim |
V1 CAC |
---|---|
Ambra von BobbleNasthus Animagus x Ambra Hali Gali |
V2 r. CAC |
Pepper z Budské samotyAram z Kraje pestrého kamení x Ioky z Budské samoty |
V3 |
Daira Debbie-AnnBerwill Hali Gali x Annie Black Prim |
V4 |
Annie Black Amber RoseWoody Gasko Prim x Amy Čerchovské hvozdy |
VD |
PSI - třída pracovní
Atai Debbie-AnnCyrol Bukový háj x Debbie Katveri |
V1 |
---|---|
Afareus Channe LineDarcius Gasko Prim x Channelaine Gasko Prim |
V2 |
FENY - třída pracovní
Rennie z Budské samotyCyrol Bukový háj x Deriin Sideric Miks |
V1 CAC |
---|
PSI - třída šampionů
Aik Carpathia HeartEcco vom Tyrolsberg x Aimie Sagbariam |
V1 CAC, CACIB, BOB, BIG II - 2. místo |
---|---|
Bris AsiguardaBond Černý vítr x Asia Vidovický kříž |
V2 r. CAC |
Benji z Ondrova dvoraAssan Teresie Bohemia x Elvíra od Hrnčířského kruhu |
V3 |
Atila AlisanteBond Černý vítr x Aisha Hali Gali |
V4 |
FENY - třída šampionů
Perla Gasko PrimArmín Hali Gali x Casandra Gasko Prim |
V1 CAC, r.CACIB |
---|---|
Bria AsiguardaBond Černý vítr x Asia Vidovický kříž |
VD2 |
Santana AnimagusJagos Tu Pilnuje x Noris Animagus |
VD3 |
Výsledky zaslala paní Veronika Skládalová.