Výsledky výstavy: Národní výstava psů Klatovy, 20. 6. 2015 - 21. 6. 2015, Klatovy

Rozhodčí: Uschi Eisner (A)

FENY - třída dorostu

Angel Channe Line

Darcius Gasko Prim x Channeline Gasko Prim

VN1
 

PSI - třída mladých

Arne Cordis Paladin

Aristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů

V1
CAJC
Ektor Debbie-Ann

Arigo v.d.Kurpfalzjägern x Debbie Katveri

VD2
Dray Eldorádo Lipí

Falcon Gora Monte x Cappy z Kejvalky

VD3

FENY - třída mladých

Carmenita z Hrabovských stájí

Berwill Hali Gali x Dalarna von Wildweibchenstein

V1
CAJC, BOJ
Belissa Sagbariam

Berzit Moravia Diamond x Aerin Sagbariam

V2
Ginny Hovi-Raj

Marlon vom Illtal x Engie Hovi-Raj

V3
Caya z Hrabovských stájí

Berwill Hali Gali x Dalarna von Wildweibchenstein

VD4
Ginger Katveri

Amor Carnovia Silesia x Vendy z Hovgartu

VD
Oradea Král'ovská stráž

Iron Chatka Zielarki x Cortina Král'ovská Stráž

VD
 

PSI - mezitřída

Corny Black Prim

Conty Lexova smečka x Apis Black Black Prim

V1
CAC

FENY - mezitřída

Anttara Black Awedante

Cyrol Bukový Háj x Cailin Sun Kesidy

V1
CAC
Berry Čerchovské hvozdy

Conty Lexova smečka x Angie Čerchovské hvozdy

V2
Res.CAC
 

PSI - třída otevřená

Falco Katveri

Cyrol Bukový Háj x Vendy z Hovgartu

V1
CAC
Barney Wicca Gabreta

Brennus Nova Merigo x Finlandia Šédedab

V2
Res.CAC
Axel Bohemia Lischin

Black Beryl Kesidy x Grecy Bukový Háj

V3
Adam Regis Moravia

Adam Haf Raf x Angie Coras Garden

V4
Jantar Gasko Prim

Csandro v.Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim

V
Arnie Čerchovské hvozdy

Daniels Jack Šédedab x Bystrouška Katčina smečka

VD
Atos Goodrich

Aran Zmizelá Vltava x Aischa Stín lesa

VD

FENY - třída otevřená

Odena Šlovický vrch

Darcy z Kraje kalicha x Fatima Šlovický vrch

V1
CAC
Angie Čerchovské hvozdy

Daniels Jack Šédedab x Bystrouška Katčina smečka

VD2
Calantha Teresie Bohemia

Axel Vom Wilden Jäger x Pyper Vom der Taubenbrücke

VD3
 

PSI - třída pracovní

Hanibal Gora Monte

Bjarni v. Almodis x Drew Marry Gora Monte

V1
CAC

FENY - třída pracovní

Crux Ebidix Navare Prim

Ulsan Gasko Prim x Ammy Černý vítr

V1
CAC
 

PSI - třída vítězů

Apollón Sarasany

Bendji od Královského rybníka x Xena Gasko Prim

V1
CAC, NV, BOB, BIG 1
Bags z Kraje bílé pěny

Aslan z Kraje pestrého kamení x Aila Sobí dvůr

V2
Res.CAC
Benji z Ondrova dvora

Assan Teresie Bohemia x Elvíra od Hrnčířského kruhu

V3

FENY - třída vítězů

Cayenne Černý vítr

Ivanhoe Royal Safe x Kira Plavý vítr

V1
CAC, NV, BOS
 

PSI - třída veteránů

Black Jack Queen Elsa

Carleon Gold Mondeo x Adalaide Bohemia Choc

V1
BOV
 

Výsledky zaslala paní Hana Hanigerová.

Výsledky výstav 2015 »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2019 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus