Výsledky výstavy: Interdog Bohemia Mladá Boleslav, 29. 8. 2015 - 30. 8. 2015, Mladá Boleslav
Rozhodčí: Vladimír Adlt
PSI - třída štěňat
Adiutor Jabofi StarBlack Beryl Kesidy x Caramba Teresie Bohemia |
VN1 |
---|
FENY - třída štěňat
Aspera Jabofi StarBlack Beryl Kesidy x Caramba Teresie Bohemia |
VN1 |
---|---|
Amica Jabofi StarBlack Beryl Kesidy x Caramba Teresie Bohemia |
VN2 |
PSI - třída mladých
Gaston z Julinčina údolíHeineken Šédedab x Fáma z Julinčina údolí |
V1 CAJC, BOJ, BOB |
---|---|
Guseppe Snow MeadowBen z Albrechtické samoty x Cascade od Královského rybníka |
V2 |
Arne Cordis PaladinAristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů |
V3 |
Arcas Cordis PaladinAristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů |
VD4 |
Cooper Maxmilian EbidixEt Hovi-Raj x Crux Ebidix Navare Prim |
VD |
FENY - třída mladých
Shanti Gasko PrimCyr Tara Guarda x Jasia Gasko Prim |
V1 CAJC |
---|---|
Angel Channe LineDarcius Gasko Prim x Channelaine Gasko Prim |
V2 |
Oradea Královská strážIron Chatka Zielarki x Cortina Královská stráž |
V3 |
Belissa SagbariamBerzit Moravia Diamond x Aerin Sagbariam |
V4 |
Alice Lee Cooper from Black MeadowFalcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty |
VD |
Freddie Černý vítrEddi Hovi-Raj x Boogie Černý vítr |
VD |
Bassira SagbariamBerzit Moravia Diamond x Aerin Sagbariam |
D |
PSI - mezitřída
Bady Čerchovské hvozdyConty Lexova smečka x Angie Čerchovské hvozdy |
V1 CAC, Res. CACIB |
---|---|
Cristal Black PrimConty Lexova smečka x Apis Black Prim |
VD2 |
Garon z Úpatí OndřejníkuHeineken Šédedab x Barbie Bára z Úpatí Ondřejníku |
VD3 |
FENY - mezitřída
Amare AwedanteCyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy |
V1 CAC |
---|---|
Grays EilleenCaramel Pusztai Pandur x Esira v. Pfarrhof |
V2 bez titulu |
PSI - třída otevřená
Falco KatveriCyrol Bukový háj x Vendy z Hovgartu |
V1 CAC, CACIB |
---|---|
Cyr Tara GuardaArtur z Duhového kopce x Ava Tara Guarda |
V2 Res. CAC |
Dark od DabeleDarcius Gasko Prim x Four Roses Šédedab |
V3 |
Largo Královská strážAjax Szöke Tiszaparti x Fidži Královská stráž |
V4 |
Loki od Červené skályAmor Carnovia Silesia x Ketty od Červené skály |
VD |
Nesquik Barte PrimCyrol Bukový háj x Extra-Fain Sideric Miks. |
VD |
Galileo Gora MonteBond Černý vítr x Drew Marry Gora Monte |
Diskval. |
FENY - třída otevřená
Brixie Arcana DeiBray-Bo Sideric Miks. x Yris Gasko Prim |
V1 CAC, CACIB, BOS |
---|---|
Meggie z Páralovy zahradyChivas z Budské samoty x Lady z Páralovy zahrady |
V2 Res. CAC |
Heidi AldeonBond v. Gut Grone x Bleys Folcrum |
VD3 |
Calantha Teresie BohemiaAxel v. Wilden Jäger x Pyper v.d. Taubenbrücke |
VD4 |
PSI - třída pracovní
Qwenn z Budské samotyDarcy z Kraje kalicha x Ioky z Budské samoty |
V1 bez titulu |
---|---|
Harley Sun Des Leus AltiersIgor v.d. Hofreite x Sunia Las Ksiezniczek |
VD2 |
PSI - třída šampionů
Benji z Ondrova dvoraAssan Teresie Bohemia x Elvíra od Hrnčířského kruhu |
V1 CAC |
---|---|
Argo Amijon StarUlsan Gasko Prim x Cindy von Philippsdorf |
VD2 |
Atila AlisanteBond Černý vítr x Aisha Hali Gali |
VD3 |
FENY - třída šampionů
Cayenne Černý vítrIvanhoe Royal Safe x Kira Plavý vítr |
V1 CAC, Res. CACIB |
---|
FENY - třída veteránů
Bona Dea SiderecanKeston Plavý vítr x Axa z Divišovských sadů |
V1 BOV |
---|
Výsledky zaslala paní Hana Vendlerová.