Výsledky výstavy: Speciální výstava hovawartů s CAC, 16. 5. 2015, Knížecí rybník u Tábora
Rozhodčí: Elena Škvařilová (A), Stefan Damer (D), Jana Svobodová-Halbrštátová
PSI - třída štěňat
Flóki Debbie-Ann
Bruno Takavorakan x Aleesha Debbie-Ann
|
VN1 |
Crash Berry Iormino Grande
Berwill Hali Gali x Carevna Katčina smečka
|
VN2 |
FENY - třída štěňat
Caysha-Lee Iormino Grande
Berwill Hali Gali x Carevna Katčina smečka
|
VN1 |
PSI - třída dorostu
Cooper Maxmilian Ebidix
Et Hovi-Raj x Crux Ebidix Navare Prim
|
N1 |
Ektor Debbie-Ann
Arigo v.d. Kurpfalzjägern x Debbie Katveri
|
N2 |
Apollo from Black Meadow
Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty
|
N3 |
Aston Martin from Black Meadow
Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty
|
N4 |
FENY - třída dorostu
Belissa Sagbariam
Berzit Moravia Diamond x Aerin Sagbariam
|
VN1 |
Energy Debbie-Ann
Arigo v.d. Kurpfalzjägern x Debbie Katveri
|
VN2 |
Éowyn Debbie-Ann
Arigo v.d. Kurpfalzjägern x Debbie Katveri
|
VN3 |
Angel Channe Line
Darcius Gasko Prim x Channelaine Gasko Prim
|
VN4 |
Alice Lee Cooper from Black Meadow
Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty
|
VN |
PSI - třída mladých
Ritari Gasko Prim
Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller
|
V1
CAJC |
Grim z Julinčina údolí
Heineken Šédedab x Fáma z Julinčina údolí
|
V2 |
Hick Sideric Miks.
Imperiál Gasko Prim x Famous Sideric Miks.
|
V3 |
Arne Cordis Paladin
Aristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů
|
V4 |
Ardal Cordis Paladin
Aristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů
|
V |
Bernie Edazri loci
Heineken Šédedab x Eddie-Enn Sideric Miks.
|
V |
Gaston z Julinčina údolí
Heineken Šédedab x Fáma z Julinčina údolí
|
V |
Rami Gasko Prim
Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller
|
V |
Andy Black Amber Rose
Woody Gasko Prim x Amy Čerchovské hvozdy
|
VD |
Bady Čerchovské hvozdy
Conty Lexova smečka x Angie Čerchovské hvozdy
|
VD |
Barney od Plátěné hory
Darcius Gasko Prim x Molly z Budské samoty
|
VD |
Gaudí Katveri
Amor Carnovia Silesia x Vendy z Hovgartu
|
VD |
Herodes Bukový háj
Akim Lucky Ijsbeer x Elion Bukový háj
|
VD |
FENY - třída mladých
Ginger Katveri
Amor Carnovia Silesia x Vendy z Hovgartu
|
V1
CAJC, BOJ |
Bona Elibuky
Artex z Lašské brány x Eliška Bukový háj
|
V2 |
Féba od Královského rybníka
Anzi-Bady Kesidy x Clarion od Královského rybníka
|
V3 |
Shanti Gasko Prim
Cyr Tara Guarda x Jasia Gasko Prim
|
V4 |
Afra Black Amber Rose
Woody Gasko Prim x Amy Čerchovské hvozdy
|
V |
Annie Black Amber Rose
Woody Gasko Prim x Amy Čerchovské hvozdy
|
V |
Bonnie Edazri loci
Heineken Šédedab x Eddie-Enn Sideric Miks.
|
V |
Brannan Elibuky
Artex z Lašské brány x Eliška Bukový háj
|
V |
Brucie od Plátěné hory
Darcius Gasko Prim x Molly z Budské samoty
|
VD |
Iris Aldeon
Totus Tuus Hovku Lusi x Bina Aldeon
|
VD |
Maja od Červené skály
Aran Zmizelá Vltava x Ketty od Červené skály
|
VD |
Rania Gasko Prim
Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller
|
VD |
Bega Elibuky
Artex z Lašské brány x Eliška Bukový háj
|
D |
Artýna ze Žďárské vrchoviny
Ulsan Gasko Prim x Megi z Budské samoty
|
nenastoupila |
Beckie Elibuky
Artex z Lašské brány x Eliška Bukový háj
|
nenastoupila |
Caya z Hrabovských stájí
Berwill Hali Gali x Dalarna v. Wildweibchenstein
|
nenastoupila |
Daira Debbie-Ann
Berwill Hali Gali x Annie Black Prim
|
nenastoupila |
Ginger z Julinčina údolí
Heineken Šédedab x Fáma z Julinčina údolí
|
Dostatečná |
PSI - mezitřída
Alby Sun Awedante
Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy
|
V1
CAC |
Ed-Dhor Seahawk
Dhor Mista Jaswin x Ebony-Fay Sideric Miks.
|
V2
res.CAC |
Asberry Na3
Caraibo Moravia Diamond x Blackberry ze Starého Rejvízu
|
VD3 |
Alex Awedante
Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy
|
VD4 |
Ace Awedante
Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy
|
VD |
Affric Lafarr Star
Bandit v. Kesseltal x Farrah Mista Jaswin
|
VD |
Arsan Lafarr Star
Bandit v. Kesseltal x Farrah Mista Jaswin
|
VD |
Atos Goodrich
Aran Zmizelá Vltava x Aischa Stín lesa
|
VD |
Attis Awedante
Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy
|
VD |
Axel Bohemia Lischin
Black Beryl Kesidy x Grecy Bukový háj
|
VD |
Iamar Mista Jaswin
Caramel Pusztai Pandur x Brenna Neskrotná vášeň
|
VD |
Upas Hovarian
Sammer Hovarian x Radinka Hovarian
|
VD |
Alf Bohemia Lischin
Black Beryl Kesidy x Grecy Bukový háj
|
neposouzen |
FENY - mezitřída
Heidi Aldeon
Bond v. Gut Grone x Bleys Folcrum
|
V1
CAC |
Abigail Bohemia Lischin
Black Beryl Kesidy x Grecy Bukový háj
|
V2
res.CAC |
Anttara Black Awedante
Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy
|
V3 |
Derrin Debbie-Ann
Berwill Hali Gali x Annie Black Prim
|
V4 |
Aimi Goodrich
Aran Zmizelá Vltava x Aischa Stín lesa
|
V |
Anne-Berry Awedante
Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy
|
V |
Arsea Sun Awedante
Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy
|
V |
Pandora Gasko Prim
Armín Hali Gali x Casandra Gasko Prim
|
neposouzena |
PSI - třída otevřená
Barney Seahawk
Kody Plavý vítr x Ebony-Fay Sideric Miks.
|
V1
CAC, VSV, ček.š.IHF, BOB |
Berwill Hali Gali
Isungur v.d. Haardt x Halka Barte Prim
|
V2
res.CAC |
Arsis Ave Fortunae
Adam Haf Raf x Carol Gutta Fortunae
|
V3 |
Gino des Trois Petits Diables
Cyrol Bukový háj x Kashi a.d. Emsland
|
V4 |
Apollo Lady Marion
Bentley Mílas Moravia x Bensi z Kraje vlka
|
V |
Bakis Řevnické tůně
Assan Teresie Bohemia x Isa Šlovický vrch
|
V |
Bard Debbie-Ann
Dantes Gora Monte x Annie Black Prim
|
V |
Colja Teresie Bohemia
Axel v. Wilden Jäger x Pyper v.d. Taubenbrücke
|
V |
Conty Lexova smečka
Arogant Arivalo Asso x Queen Elizabeth Gasko Prim
|
V |
Falco Katveri
Cyrol Bukový háj x Vendy z Hovgartu
|
V |
Qwenn z Budské samoty
Darcy z Kraje kalicha x Ioky z Budské samoty
|
V |
Argo Alisante
Bond Černý vítr x Aisha Hali Gali
|
VD |
Arnie von Bobble
Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali
|
VD |
Baghir Scorteus Mons
Jekyll Royal Safe x Alize Aldeon
|
VD |
Baltazar z Ondrova dvora
Assan Teresie Bohemia x Elvíra od Hrnčířského kruhu
|
VD |
Barney Wicca Gabreta
Brennus Nova Merigo x Finlandia Šédedab
|
VD |
Caspian Black Lobivia
Donatello von Philippsdorf x Apogee Lobivia
|
VD |
Coudy Debbie-Ann
Ammon v.d. Leipziger Schwaben x Debbie Katveri
|
VD |
Felix Aldeon
Lord Leroy v.d. Spreewehrmühle x Bleys Folcrum
|
VD |
Keno Šlovický vrch
Albi Katveri x Fatima Šlovický vrch
|
VD |
FENY - třída otevřená
Nefertiti Ennie Barte Prim
Cyrol Bukový háj x Extra-Fain Sideric Miks.
|
V1
CAC |
Annie Black Prim
Bura-Cee Damirazin x Yennie Gasko Prim
|
V2
res.CAC |
Escadrona z Brzáneckých vinohradů
Angelo v. Bettlingshof x Attari Wart Kesidy
|
V3 |
Gilli Sideric Miks.
Dhor Mista Jaswin x Famous Sideric Miks.
|
V4 |
Aida ze Švestkového sadu
Attis z Valdeckého lesa x Drahomíra z Kraje kalicha
|
V |
Akira Debbie-Ann
Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri
|
V |
Ambra von Bobble
Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali
|
V |
Amy Čerchovské hvozdy
Daniels Jack Šédedab x Bystrouška Katčina smečka
|
V |
Andorra Regis Moravia
Adam Haf Raf x Angie Coras Garden
|
V |
Angie Elibuky
Achilles Hovi Dream x Eliška Bukový háj
|
V |
Atisha von Bobble
Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali
|
V |
Bety z Hroznějovické hájovny
Chivas z Budské samoty x Alice od Vltavského jezu
|
V |
Blue Ray z Ecolonu
Artur z Duhového kopce x Angelika Zašovský květ
|
V |
Connie Debbie-Ann
Ammon v.d. Leipziger Schwaben x Debbie Katveri
|
V |
Odena Šlovický vrch
Darcy z Kraje kalicha x Fatima Šlovický vrch
|
V |
Crux Ebidix Navare Prim
Ulsan Gasko Prim x Ammy Černý vítr
|
V |
Abigalle Goodrich
Aran Zmizelá Vltava x Aischa Stín lesa
|
VD |
Calantha Teresie Bohemia
Axel v. Wilden Jäger x Pyper v.d. Taubenbrücke
|
VD |
Freny Lea Magické oko
Keston Plavý vítr x Atesa Magické oko
|
VD |
Pepper z Budské samoty
Aram z Kraje pestrého kamení x Ioky z Budské samoty
|
VD |
Gaira Moravia Diamond
Berwill Hali Gali x Daxia Moravia Diamond
|
nenastoupila |
PSI - třída pracovní
Falcon Gora Monte
Cyrol Bukový háj x Drew Marry Gora Monte
|
V1
CAC |
Hanibal Gora Monte
Bjarni v. Almodis x Drew Marry Gora Monte
|
V2
res.CAC |
Darcius Gasko Prim
Albi Katveri x Prima Gasko Prim
|
VD3 |
Atai Debbie-Ann
Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri
|
VD4 |
FENY - třída pracovní
Angie Coras Garden
Artur z Duhového kopce x Cora v. Philippsdorf
|
V1
CAC |
Aireen z Nové loučky
Attis z Valdeckého lesa x Kerry z Budské samoty
|
VD2 |
PSI - třída vítězů
Cyr Tara Guarda
Artur z Duhového kopce x Ava Tara Guarda
|
V1
CAC |
Jacobi Gasko Prim
Csandro v. Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim
|
V2
res.CAC |
Athos Arcana Dei
Cyrol Bukový háj x Yris Gasko Prim
|
V3 |
Aik Carpathia Heart
Ecco v. Tyrolsberg x Aimie Sagbariam
|
V4 |
Apollón Sarasany
Bendji od Královského rybníka x Xena Gasko Prim
|
V |
Armín Hali Gali
Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim
|
V |
Atila Alisante
Bond Černý vítr x Aisha Hali Gali
|
V |
Benji z Ondrova dvora
Assan Teresie Bohemia x Elvíra od Hrnčířského kruhu
|
V |
Akim Lucky Ijsbeer
Akim Nova Merigo x Chibeta z Budské samoty
|
VD |
Cooper Debbie-Ann
Ammon v.d. Leipziger Schwaben x Debbie Katveri
|
VD |
FENY - třída vítězů
Famous Sideric Miks.
Diego Hinter den Gärten x All-Brii Sideric Miks.
|
V1
CAC, VSV, ček.š.IHF, BOS |
Fáma z Julinčina údolí
Aram z Kraje pestrého kamení x Unie Gasko Prim
|
V2
res.CAC |
Cayenne Černý vítr
Ivanhoe Royal Safe x Kira Plavý vítr
|
V3 |
Bonitas Arcana Dei
Bray-Bo Sideric Miks. x Yris Gasko Prim
|
V4 |
Ambra Hali Gali
Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim
|
V |
Meggie z Páralovy zahrady
Chivas z Budské samoty x Lady z Páralovy zahrady
|
V |
PSI - třída veteránů
Dantes Gora Monte
Helos v. Holter Berg x Carioka Gold Mondeo
|
V1 |
Dawson z Julinčina údolí
Atos ze Starého dvora x Jenny Plavý vítr
|
V2 |
Cyrol Bukový háj
Áron z Brdské samoty x Balda Bukový háj
|
V3 |
FENY - třída veteránů
Halka Barte Prim
Aran z Královské stezky x Feiby Barte Prim
|
V1
BOV |
Canetti Sideric Miks.
Cameron z Brzáneckých vinohradů x All-Brii Sideric Miks.
|
V2 |
Vanilka Gasko Prim
Ozi Las Ksiezniczek x Berenika Adamův hrádek
|
V3 |
Acro Bohemia Dragonlance
Conny v. Ascona x Engela Barte Prim
|
V4 |
Cindy v. Philippsdorf
Capron v. Brahmetal x Azazela v. Philippsdorf
|
V |
PSI - třída čestná
Heineken Šédedab
Alex ze Stříbrných kaskád x Guiness Šédedab
|
V1 |
FENY - třída čestná
Carol Gutta Fortunae
Bojan v. Vögele Hof x Atma Gutta Fortunae
|
V1 |
Soutěže
Nejlepší pár psů
- Berwill Hali Gali + Escadrona z Brzáneckých vinohradů (majitel Kateřina Fejfarová) - 1. místo
- Arnie von Bobble + Ambra Hali Gali (majitel Dagmar Kozlíková) - 2. místo
Nejlepší chovatelská skupina
- Gasko Prim černí se znaky (chovatel Lenka Svobodová) - 1. místo
- Sideric Miks černí (chovatel Gabriela Miksová) - 2. místo
- Debbie-Ann plaví (chovatel Kristýna Banertová) - 3. místo
- Gasko Prim plaví (chovatel Lenka Svobodová) - 4. místo
Nejlepší plemeník
Fotografie: Hana Hanigerová, Kristýna Banertová, Radka Schmolzová.
Výsledky výstav 2015 »