Výsledky výstavy: Mezinárodní výstava psů České Budějovice, 25. 4. 2015 - 26. 4. 2015, Výstaviště České Budějovice
Rozhodčí: Otakar Vondrouš
FENY - třída dorostu
Alice Lee Cooper from Black MeadowFalcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty |
VN1 |
---|
PSI - třída mladých
Arne Cordis PaladinAristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů |
V1 CAJC, BOJ |
---|---|
Dray Eldorádo LipíFalcon Gora Monte x Cappy z Kejvalky |
V2 |
Cefiro z Podhořanských kopcůFalcon Gora Monte x Eramie Gasko Prim |
V3 |
FENY - třída mladých
Anttara Black AwedanteCyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy |
V1 CAJC |
---|---|
Caya z Hrabovských stájíBerwill Hali Gali x Dalarna v. Wildweibchenstein |
V2 |
Berry Čerchovské hvozdyConty Lexova smečka x Angie Čerchovské hvozdy |
V3 |
Daira Debbie-AnnBerwill Hali Gali x Annie Black Prim |
V4 |
Amare AwedanteCyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy |
V |
Aimy ze Ždárské vrchovinyUlsan Gasko Prim x Megi z Budské samoty |
V |
Bessy Čerchovské hvozdyConty Lexova smečka x Angie Čerchovské hvozdy |
V |
Maja od Červené skályAran Zmizelá Vltava x Ketty od Červené skály |
V |
Rina Šlovický vrchDarcy z Kraje kalicha x Nexi Šlovický vrch |
V |
Brucie od Plátěné horyDarcius Gasko Prim x Molly z Budské samoty |
VD |
Shanti Gasko PrimCyr Tara Guarda x Jasia Gasko Prim |
neposouz. |
PSI - mezitřída
Alex z Podbuchlovských horAmor Carnovia Silesia x Boogie-Woogie Kesidy |
V1 CAC |
---|
FENY - mezitřída
Perla Gasko PrimArmín Hali Gali x Casandra Gasko Prim |
V1 CAC, CACIB, BOS |
---|---|
Elora SehawkDhor Mista Jaswin x Ebony-Fay Sideric Miks. |
V2 |
Heidi AldeonBond v. Gut Grone x Bleys Folcrum |
V3 |
Narnie z Páralovy zahradyArogant Arivalo Asso x Lady z Páralovy zahrady |
V4 |
Anne-Berry AwedanteCyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy |
VD |
PSI - třída otevřená
Falco KatveriCyrol Bukový háj x Vendy z Hovgartu |
V1 CAC, CACIB, BOB |
---|---|
Bernie Black PrimIron Chatka Zielarki x Yennie Gasko Prim |
V2 res.CAC, res.CACIB |
Jantar Gasko PrimCsandro v. Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim |
V3 |
Arty Black PrimBura-Cee Damirazin x Yennie Gasko Prim |
V4 |
Baltazar z Ondrova dvoraAssan Teresie Bohemia x Elvíra od Hrnčířského kruhu |
V |
Arnie Čerchovské hvozdyDaniels Jack Šédedab x Bystrouška Katčina smečka |
V |
FENY - třída otevřená
Gaira Moravia DiamondBerwill Hali Gali x Daxia Moravia Diamond |
V1 CAC |
---|---|
Angie Čerchovské hvozdyDaniels Jack Šédedab x Bystrouška Katčina smečka |
V2 res.CAC |
Pepper z Budské samotyAram z Kraje pestrého kamení x Ioky z Budské samoty |
V3 |
Bonitas Arcana DeiBray-Bo Sideric Miks. x Yris Gasko Prim |
V4 |
Daffy KesidyBerzit Moravia Diamond x Awe Kesidy |
V |
Výsledky zaslala paní Eva Hajšmanová.