Výsledky výstavy: Mezinárodní výstava psů DUOCACIB Brno, 7. 2. 2015 - 8. 2. 2015, BVV Brno
Sobota 7.2.2015
Rozhodčí: Korozs(HU)
FENY - třída štěňat
Belissa SagbariamBerzit Moravia Diamond x Aerin Sagbariam |
VN1 |
---|---|
Energy Debbie AnnArigo v.d. Kurpfalzjagem x Debbie Katveri |
VN2 |
Brannan ElibukyArtx z Lašské brány x Eliška Bukový háj |
VN3 |
PSI - třída mladých
Ritari Gasko PrimDarcius Gasko Prim x Sthella Steinroller |
V1 CAJC |
---|---|
Argo ze Žďárské vrchovinyUlsan Gasko Prim x Megi z Budské samoty |
VD2 |
Simba Gasko PrimCyr Tara Guarda x Jasia Gasko Prim |
VD3 |
Edudant Katčina smečkaBerwill Hali Gali x Cibulka Katčina smečka |
VD4 |
FENY - třída mladých
Anttara Black AwedanteCyrol Bukový háj x Calin Sun Kesidy |
V1 CAJC, BOJ |
---|---|
Benny Čerchovské hvozdyConty Lexova smečka x Angie Čerchovské hvozdy |
V2 |
Daira Debbie AnnBerwill Hali Gali x Annie Black Prim |
V3 |
Berenika od Plátěné horyDarcius Gasko Prim x Molly z Budské samoty |
VD4 |
Amare AwedanteCyrol Bukový háj x Calin Sun Kesidy |
VD |
PSI - mezitřída
Aik Carpathia HeartEcco vom Tyrolsberg x Aimie Sagbariam |
V1 CAC, CACIB |
---|---|
Playboy Gasko PrimArmín Hali Gali x Casandra Gasko Prim |
V2 r.CAC |
Cooper Debbie AnnAmmon v.d. Leipziger Schwaben x Debbie Katveri |
V3 |
Baghir Scorteus MonsJekyll Royal Safe x Alize Aldeon Scorteus Mons |
V4 |
Emanuel Katčina smečkaBerwill Hali Gali x Cibulka Katčina smečka |
VD |
FENY - mezitřída
Perla Gasko PrimArmín Hali Gali x Casandra Gasko Prim |
V1 CAC |
---|---|
Connie Debbie AnnAmmon v.d. Leipziger Schwaben x Debbie Katveri |
V2 r.CAC |
Cesmína Wicca GabretaDarcy z Kraje kalicha x Finlandia Šédedab |
V3 |
Heidy AldeonBond vom Gut Grone x Bleys Folcrum |
V4 |
Calla Wicca GabretaDarcy z Kraje kalicha x Finlandia Šédedab |
VD |
PSI - třída otevřená
Argo Lady MarionBentley Milas Moravia x Bensi z Kraje vlka |
V1 CAC |
---|---|
Atila AlisanteBond Černý vítr x Aisha Hali Gali |
V2 r.CAC |
Bard Debbie AnnDantes Gora Monte x Annie Black Prim |
V3 |
Argo AlisanteBond Černý vítr x Bensi z Kraje vlka |
V4 |
Apollo Lady MarionBentley Milas Moravia x Bensi z Kraje vlka |
VD |
FENY - třída otevřená
Akira Debbie AnnCyrol Bukový háj x Debbie Katveri |
V1 CAC, r.CACIB |
---|---|
Anima Bensi Lady MarionBentley Milas Moravia x Bensi z Kraje vlka |
V2 r.CAC |
Bonitas Arcana DeiBray-Bo Sideric Miks. x Yris Gasko Prim |
V3 |
Mallorca Královská strážBjami v. Almodis x Cortina Královská stráž |
V4 |
Sthella SteinrollerIgor von der Hofreite x Molla-Majja Steinroller |
VD |
PSI - třída pracovní
Hanibal Gora MonteBjami v. Almodis x Drew Marry Gora Monte |
V1 CAC, r.CACIB |
---|---|
Atai Debbie AnnCyrol Bukový háj x Debbie Katveri |
V2 r.CAC |
Benji z Ondrova dvoraAssan Teresie Bohemia x Elvíra od Hrnčířského kruhu |
V3 |
PSI - třída šampionů
Bris AsiguardaBond Černý vítr x Asia Vidovický kříž |
V1 CAC |
---|---|
Athos Arcana DeiCyrol Bukový háj x Yris Gasko Prim |
V2 r.CAC |
Argo Amijon StarUlsan Gasko Prim x Cindy von Philippsdorf |
V3 |
FENY - třída šampionů
Chille Královská strážKeston Plavý vítr x Cortina Královská stráž |
V1 CAC, CACIB, BOS |
---|
PSI - třída veteránů
Dantes Gora MonteHelos v. Holter Berg x Caroika Gold Mondeo |
V1 BOV, BOB |
---|
Neděle 8.2.2015
Rozhodčí: Todorovič (SRB)
FENY - třída štěňat
Belissa SagbariamBerzit Moravia Diamont x Aerin Sagbariam |
VN1 |
---|---|
Brannan ElibukyArtex z Lašské brány x Eliška Bukový háj |
N2 |
FENY - třída dorostu
Brandy Carpathia Heartvon Schondratal x Aimie Sagbariam |
N1 |
---|
PSI - třída mladých
Ritari Gasko PrimDarcius Gasko Prim x Sthella Steinroller |
V1 CAJC, BOJ |
---|---|
Alex ze Žďárské vrchovinyUlsan Gasko Prim x Megi z Budské samoty |
V2 |
Archibald z NarcisovejBenji Neskrotná vášeň x Fju Folcrum |
V3 |
FENY - třída mladých
Carmenita z Hrabovských stájíBewril Hali Gali x Dalama von Wildwelbochenstein |
V1 CAJC |
---|---|
Anttara Black AwedanteCyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy |
VD2 |
Amare AwedanteCyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy |
VD3 |
PSI - mezitřída
Aik Carpathia HeartEcco vom Tyrolsber x Aimie Sagbariam |
V1 CAC, CACIB, BOB |
---|---|
Playboy Gasko PrimArmín Hali Gali x Casandra Gasko Prim |
VD2 |
Baghir Scorteus MonsJekyll Royal Safe x Alize Aldeon Scorteus Mons |
VD3 |
FENY - mezitřída
Caycce Black PrimConty Lexova smečka x Apis Black Prim |
V1 CAC, r.CACIB |
---|---|
Perla Gasko PrimArmín Hali Gali x Casandra Gasko Prim |
V2 r.CAC |
PSI - třída otevřená
Bard Debbie AnnDantes Gora Monte x Annie Black Prim |
V1 CAC, r.CACIB |
---|---|
Apollo Lady MarionBentley Milas Moravia x Bensi z kraje vlka |
V2 r.CAC |
Endriew Westbohemia StarAdam Haf-Raf x Caithlenn Westbohemia star |
V3 |
Atila AlisanteBond Černý vítr x Aisha Hali Gali |
V4 |
Adar Šenovský dvůrKorby Royal Safe x Angie z Eliotova dvora |
VD |
Argo AlisanteBond Černý vítr x Aisha Hali Gali |
VD |
Argo Lady MarionBentley Milas Moravia x Bensi z kraje vlka |
VD |
FENY - třída otevřená
Akira Debbie AnnCyrol Bukový háj x Debbie Katveri |
V1 CAC, CACIB, BOS |
---|---|
Anima Bensi Lady MarionBentley Milas Moravia x Bensi z kraje vlka |
V2 r.CAC |
Bonitas Arcana DeiBray-Bo Sideric Miks. x Yris Gasko Prim |
V3 |
Sthella SteinrollerIgor von der Hofreite x Molla-Majja |
V4 |
PSI - třída pracovní
Benji z Ondrova dvoraAssan v. Almodis x Elvíra od Hrnčířského kruhu |
V1 CAC |
---|---|
Atai Debbie AnnCyrol Bukový háj x Debbie Katveri |
V2 r. CAC |
PSI - třída šampionů
Bris AsiguardaBond Černý vítr x Asia Vidovický kříž |
V1 CAC |
---|---|
Argo Amijon StarUlsan Gasko Prim x Cindy von Philippsdorf |
V2 r.CAC |
Athos Arcana DeiCyrol Bukový háj x Yris Gasko Prim |
V3 |
PSI - třída veteránů
Dantes Gora MonteHelos v. Holter Berg x Carioka Gold Mondeo |
V1 BOV |
---|
Výsledky zaslala paní Radka Pohanková.