Výsledky výstavy: XXVI. Mezinárodní výstava psů Praha Prague Expo Dog, 3. 5. 2014 - 4. 5. 2014, Veletržní areál Letňany

Rozhodčí: Ladislav Kukla

PSI - třída mladých

Axel Bohemia Lischin

Black Beryl Kesidy x Grecy Bukový háj

V1
CAJC
Bard Debbie-Ann

Dantes Gora Monte x Annie Black Prim

V2
Akim Goodrich

Aran Zmizelá Vltava x Aischa Stín lesa

V3
Adam Regis Moravia

Adam Haf Raf x Angie Coras Garden

V4
Asberry Na3

Caraibo Moravia Diamond x Blackberry ze Starého Rejvízu

VD
Benji z Ondrova dvora

Assan Teresia Bohemia x Elvíra od Hrnčířského kruhu

VD
Bodyguard z Vltavského kraje

Darcius Gasko Prim x Benji ze Stříbrných kaskád

VD
Hanibal Gora Monte

Bjarni v. Almodis x Drew Marry Gora Monte

VD
Upas Hovarian

Sammer Hovarian x Radinka Hovarian

VD

FENY - třída mladých

Ebony Seahawk

Ed-dhor Mista Jaswin x Ebony-Fay Sideric Miks.

V1
CAJC, BOJ
Alka od Plátěné hory

Amor Carnovia Silesia x Molly z Budské samoty

V2
Arya Regis Moravia

Adam Haf Raf x Angie Coras Garden

V3
Alli Cassiopeia Goodrich

Aran Zmizelá Vltava x Aischa Stín lesa

D
Aylin Felicity Bohemia

Aram z Kraje pestrého kamení x Genesis Gasko Prim

D
Mallorca Královská stráž

Bjarni v. Almodis x Cortina Královská stráž

D
 

PSI - mezitřída

Argo Alisante

Bond Černý vítr x Aisha Hali Gali

V1
CAC
Art Edazri Loci

Cyrol Bukový háj x Eddie-Enn Sideric Miks.

V2
Res. CAC
Largo Královská stráž

Ajax Szôke Tiszaparti x Fidži Královská stráž

VD3
Neron Gasko Prim

Dayton Sun z Brzáneckých vinohradů x Tosari Gasko Prim

VD4

FENY - mezitřída

Maureen Gasko Prim

Dayton Sun z Brzáneckých vinohradů x Eset Gasko Prim

V1
titul nezadán
Arnika Edazri Loci

Cyrol Bukový háj x Eddie-Enn Sideric Miks.

VD2
 

PSI - třída otevřená

Barney Seahawk

Kody Plavý vítr x Ebony-Fay Sideric Miks.

V1
CAC, CACIB
Dares Magické oko

Ulsan Gasko Prim x Atesa Magické oko

V2
Res. CAC
Dean Drabbin z Brzáneckých vinohradů

Cameron z Brzáneckých vinohradů x Attari Wart Kesidy

V3
Jantar Gasko Prim

Csabdro v. Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim

V4
Diossos z Kraje kalicha

Banani B. v. Ranzi´s Räubern x Acro Bohemia Dragonlance

V
Keno Šlovický vrch

Albi Katveri x Fatima Šlovický vrch

V
Marty Barte Prim

Kuno Royal Safe x Jesabell Barte Prim

V
Athos Elibuky

Achilles Hovi Dream x Eliška Bukový háj

VD

FENY - třída otevřená

Cayenne Černý vítr

Ivanhoe Royal Safe x Kira Plavý vítr

V1
CAC, CACIB, BOB
Rennie z Budské samoty

Cyrol Bukový háj x Deriin Sideric Miks.

V2
Res. CAC
Nefertiti Ennie Barte Prim

Cyrol Bukový háj x Extra Fain Sideric Miks.

V3
Desire To Win z Brzáneckých vinohradů

Cameron z Brzáneckých vinohradů x Attari Wart Kesidy

V4
Ayrin Cicesbeo

Darcius Gasko Prim x Ayrin Takavorakan

V
Berrie Ijsbeer

Arogant Arivalo Asso x Chibeta z Budské samoty

VD
Calantha Teresie Bohemia

Axel vom Wilden Jäger x Pyper v.d.Taubenbrücke

VD
Mystery Barte Prim

Kuno Royal Safe x Jesabell Barte Prim

Neposouz.
 

PSI - třída pracovní

Argo Amijon Star

Ulsan Gasko Prim x Cindy von Philippsdorf

V1
CAC, Res. CACIB
 

PSI - třída šampionů

Athos Arcana Dei

Cyrol Bukový háj x Yris Gasko Prim

V1
CAC

FENY - třída šampionů

Famous Sideric Miks.

Diego Hinter den Gärten x All-Brii Sideric Miks.

V1
CAC, Res. CACIB
Blackie Amijon Star

Antek v. Wilden Jâger x Cindy von Philippsdorf

V2
Res. CAC
 

PSI - třída veteránů

Ozi Las Ksiezniczek

Condor vom Inselparadies x Lotta Las Ksiezniczek

V1
BOV

FENY - třída veteránů

Ascona Bohemia Calvados

Picasso Gasko Prim x Apolenka z Kejvalky

V1
 

Výsledky zaslala paní Hana Vendlerová.

Výsledky výstav 2014 »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2019 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus