Výsledky výstavy: Česká Národní výstava psů Mladá Boleslav, 19. 7. 2014 - 20. 7. 2014, výstavní areál Krásná louka
Rozhodčí: Jana Svobodová
FENY - třída dorostu
Anne-Berry AwedanteCyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy |
VN1 |
---|---|
Amare AwedanteCyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy |
VN2 |
PSI - třída mladých
Adam Regis MoraviaAdam Haf Raf x Angie Coras Garden |
V1 CAJC, BOJ |
---|---|
Hanibal Gora MonteBjarni v.Almodis x Drew Marry Gora Monte |
V2 |
Upas HovarianSammer Hovarian x Radinka Hovarian |
V3 |
Condor Black PrimConty Lexova smečka x Apis Black Prim |
V4 |
Alex z Podbuchlovských horAmor Carnovia Silesia x Boogie-Woogie Kesidy |
VD |
Gimeon Sideric MiksDhor Mista Jaswin x Famous Sideric Miks |
VD |
FENY - třída mladých
Oshka Gasko PrimDayton Sun z Brzáneckých vinohradů x Eset Gasko Prim |
V1 CAJC |
---|---|
Arya Regis MoraviaAdam Haf Raf x Angie Coras Garden |
V2 |
Connie Debbie-AnnAmmon v.d. Leipziger Schwaben x Debbie Katveri |
V3 |
Gorrin Sideric MiksDhor Mista Jaswin x Famous Sideric Miks |
V4 |
Elora SeahawkDhor Mista Jaswin x Ebony-Fai Sideric Miks |
VD |
PSI - mezitřída
Dag od Horního lesaAmor Carnovia Silesia x Angela ze Slezské hořiny |
V1 |
---|---|
Bres Řevnické tůněAssan Teresie Bohemia x Isa Šlovický vrch |
V2 |
FENY - mezitřída
Calla Wicca GabretaDarcy z Kraje kalicha x Finlandia Šédebab |
VD1 |
---|
PSI - třída otevřená
Bags z Kraje bílé pěnyAslan z Kraje pestrého kamení x Aila Sobí dvůr |
V1 CAC, NV |
---|---|
Argo z Kraslické dolinyAdam Haf Raf x Andromeda Axabell |
V2 |
Attila z Jihláveckého údolíDarcius Gasko Prim x Ansheila Chic z Ecolonu |
VD3 |
Athos ElibukyAchilles Hovi Dream x Eliška Bukový háj |
VD4 |
FENY - třída otevřená
Blackie Arcana DeiBray-Bo Sideric Miks x Yris Gasko Prim |
V1 CAC |
---|---|
Maureen Gasko PrimDayton Sun z Brzáneckých vinohradů x Eset Gasko Prim |
V2 r.CAC |
Aylin ElibukyAchilles Hovi Dream x Eliška Bukový háj |
V3 |
Aida z Bítýšských bažinArogant Arivalo Asso x Kama Royal Safe |
V4 |
Amidala Huad´DibPersano Gasko Prim x Chani Barte Prim |
V |
Arwen z Vltavského krajeDarcius Gasko Prim x Benji ze Stříbrných kaskád |
V |
Ayrin CicesbeoDarcius Gasko Prim x Ayrin Takavorakan |
V |
Elsa z Času růžeCoresh Gutta Fortunae x adéla z Času růže |
VD |
Kasia Gasko PrimAram z Kraje pestrého kamení x Verenika Gasko Prim |
VD |
PSI - třída pracovní
Argo Amijon StarUlsan Gasko Prim x Cindy v. Philippsdorf |
V1 CAC |
---|
PSI - třída šampionů
Akim Lucky IjsbeerAkim Nova Merigo x Chibeta z Budské samoty |
V1 CAC |
---|
FENY - třída šampionů
Blackie Amijon StarAntek von Wilden Jäger x Cindy v.Philippsdorf |
V1 CAC, NV, BOB |
---|
PSI - třída veteránů
Ozi Las KsiezniczekCondor v. Inselparadies x Lotta Klejnot Fanusi |
V1 BOV |
---|
Výsledky zaslala paní Petra Kovářová.