Výsledky výstavy: Mezinárodní výstava psů, 1. 6. 2013 - 2. 6. 2013, Klagenfurt
Sobota 1.6.2013
Rozhodčí: Mag. Maissen-Jarisch Heliane (A)
FENY - třída mladých
Irma v. BurggrafenheimJupp v.Roten Mohn x Fenja v.Burggrafenheim |
VD1 |
---|
PSI - mezitřída
Cyrus v.TüfelslandArchie v.Dünsener Bach x Ivena v.Achenbach |
V1 CACA |
---|
PSI - třída otevřená
Ego v. StubenbergByte Wächter d.Zukunft x Camira v.Bohrertal |
V1 CACA, CACIB, BOB |
---|---|
Eddi Hovi RajBolek v.Kahltal x Ajka Hovi Raj |
VD2 |
Felix v .FeldatalDex v.Schondratal x Banja aus Mandana |
D3 |
FENY - třída otevřená
Golda v. TullnerbachIberto v.d.Spreewehrmühle x Djamila v.Tullnerbach |
V1 CACA, CACIB, BOS |
---|---|
Jurzi Gold v. Garten d.FreiheitAlban v.Vadruper Biber x India v.Garten d.Freiheit |
V2 |
PSI - třída pracovní
Alois v. XamilouBolek v.Kahltal x Karima v.Gablitztal |
V1 CACA |
---|
FENY - třída pracovní
Eliška Bukový hájChester Barte Prim x Balda Bukový háj |
V1 CACA, r.CACIB |
---|
PSI - třída šampionů
Golfo Královská strážAvar Folcrum x Afrika Gora Monte |
V1 CACA, r.CACIB |
---|---|
Ferroh v.TullnerbachKalisto v.Gablitztal x Djamila v.Tullnerbach |
V2 r.CACA |
FENY - třída šampionů
Chiara Královská strážKeston Plavý vítr x Cortina Královská stráž |
V1 |
---|
Neděle 2.6.2013
Rozhodčí: Mag. Kapsch Elisabeth
PSI - třída mladých
Faris v.d.WassernixeBolko v.Dobiner Land x Chaya v.d.Wassernixe |
V1 Jugendbeste |
---|
FENY - třída mladých
Irma v.BurggrafenheimJupp v.Roten Mohn x Fenja v.Burggrafenheim |
V1 Jugendbeste |
---|
PSI - mezitřída
Cyrus v.TüfelslandArchie v.Dünsener Bach x Ivena v.Achenbach |
V1 CACA |
---|
FENY - mezitřída
Kandice v.SchirninghofEnook v.Schirninghof x Cho Cho San v.Purzelbaum |
V1 CACA |
---|---|
Enormous Garish GhadaKleion Ares x Maggy v.Jesse Meute |
V2 r.CACA |
PSI - třída otevřená
Eddi Hovi RajBolek v.Kahltal x Ajka Hovi Raj |
V1 CACA, CACIB, BOB |
---|---|
Ego v.StubenbergByte Wächter d.Zukunft x Camira v.Bohrertal |
V2 r.CACA |
Felix v.FeldatalDex v.Schondratal x Banja aus Mandana |
VD3 |
FENY - třída otevřená
Golda v.TullnerbachIberto v.d.Spreewehrmühle x Djamila v.Tullnerbach |
V1 CACA, CACIB, BOS |
---|---|
Jabresha v.Garten d.FreiheitAlban v.Vadruper Biber x India v.Garten d.Freiheit |
VD2 |
Jurzi Gold v.Garten d.FreiheitAlban v.Vadruper Biber x India v.Garten d.Freiheit |
VD3 |
Januschka v.d.TannenmühleUrax v.Kreuzberger Hof x Hummel v.d.Tannenmühle |
VD4 |
PSI - třída pracovní
Alois v.XamilouBolek v.Kahltal x Karima v.Gablitztal |
V1 CACA, r.CACIB |
---|
FENY - třída pracovní
Eliška Bukový hájChester Barte Prim x Balda Bukový háj |
V1 CACA, r.CACIB |
---|
PSI - třída šampionů
Ferroh v.TullnerbachKalisto v.Gablitztal x Djamila v.Tullnerbach |
VD1 |
---|---|
Golfo Královská strážAvar Folcrum x Afrika Gora Monte |
VD2 |
FENY - třída šampionů
Chiara Královská strážKeston Plavý vítr x Cortina Královská stráž |
VD1 |
---|
Výsledky zaslala paní Markéta Wortnerová.