Výsledky výstavy: Internationale Rassehundeausstellung in Salzburg, 27. 4. 2013 - 28. 4. 2013, Salzburg
Rozhodčí: Sabine Kerschner
PSI - třída mladých
Darius v.d.WaldlichtungJukon v.d.Tannenmühle x Betty v.Schondratal |
V1 Jugendbester |
---|---|
Leroy v.d.TannenmühlePusztai Pandur Zandor Vernon x Hummel v.d.Tannenmühle |
V2 |
Xirius v.d.HausbergkanteLord Leroy v.d.Spreewehrmühle x Scully v.d.Hausbergkante |
V3 |
Ferno v.d.WassernixeBolko v.Dobiner Land x Chaya v.d.Wassernixe |
V4 |
Faris v.d.WassernixeBolko v.Dobiner Land x Chaya v.d.Wassernixe |
VD |
Franjo v.d.WassernixeBolko v.Dobiner Land x Chaya v.d.Wassernixe |
VD |
FENY - třída mladých
Garish Ghada EnormousKleion Ares x Maggy v.Jesses Meute |
V1 Jugenbeste |
---|---|
La Luna v.d.TannenmühlePusztai Pandur Zandor Vernon x Hummel v.d.Tannenmühle |
VD2 |
Franca v.WildweibchensteinAntares v.Vierseitenhof x Baxy Z Hrabovských stájí |
VD3 |
Chelsea v.XamilouNicus ex Mercator x Karima v.Gablitztal |
VD4 |
Aurica Allegra v.QuellenhofAntek v.Wilden Jäger x Persika Pelissa v.Quellenhof |
VD |
Finou v.d.WassernixeBolko v.Dobiner Land x Chaya v.d.Wassernixe |
VD |
Fly Girl v.d.WassernixeBolko v.Dobiner Land x Chaya v.d.Wassernixe |
VD |
PSI - mezitřída
Cyrus v.TüfelslandArchie v.Dünsener Bach x Ivena v.Achenbach |
V1 CACA |
---|
FENY - mezitřída
Golda v.TullnerbachIberto v.d.Spreewehrmühle x Djamila v.Tullnerbach |
V1 CACA |
---|---|
Notus Gina AnonymusPusztai Pandur Treff x Anonymus Cedrus |
V2 r.CACA |
PSI - třída otevřená
Elliot v.d.WassernixeAttis Z Valdeckého lesa x Chaya v.d.Wassernixe |
V1 CACA, CACIB, BOS |
---|---|
Ego v.StubenbergByte Wächter d.Zukunft x Camira v.Bohrertal |
V2 r.CACA, r.CACIB |
Happy Drago Della Valle Dei BericiNice to See You Croyf x Uchrissy |
V3 |
FENY - třída otevřená
Mirella Dall'Alta AustriaGringo v.Gablitztal x Ginger v.Garten d.Freiheit |
V1 CACA |
---|---|
Cilli v.d.WaldlichtungAntek v.B-Team x Betty v.Schondratal |
V2 r.CACA |
PSI - třída pracovní
Alois v.XamilouLizufer v.d.Marienmühle x Xamina v.Gablitztal |
V1 CACA |
---|
PSI - třída šampionů
Freddie AnonymusPusztai Pandur Talizman x Anonymus Rommy |
VD1 |
---|
FENY - třída šampionů
Chaya v.d.WassernixeFrisko v.Hause Luka x Giulie v.d.Tannenmühle |
V1 CACA, CACIB |
---|
FENY - třída veteránů
Classic v.d.GrenzgängernHogan v.d.Hausbergkante x Ambra v.d.Juragtrotte |
V1 Veteranbeste |
---|
FENY - třída čestná
Aja Su-JaSu-Ja Paw x Bacha v.d.Bartenhöhe |
V1 CACA, BOB |
---|
Výsledky zaslala paní Markéta Wortnerová.