Výsledky výstavy: MVP Nitradog, 24. 3. 2012 - 25. 3. 2012, Nitra
Sobota 24.3.2012
Rozhodčí: Anna Bogucka (PL)
PSI - třída mladých
Johan Adamův hrádekBentley Mílas Moravia x Helin Šlovický vrch |
VD1 |
---|
FENY - třída mladých
Ammy z Dubákovho dvoraJekyll Royal Safe x Adélka z Veterného vrchu |
V1 CAJC |
---|
PSI - mezitřída
Jacobi Gasko PrimCsandro v.Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim |
V1 CAC |
---|
FENY - mezitřída
Angie Coras GardenArtur z Duhového kopce x Cora von Philippsdorf |
V1 CAC, res.CACIB |
---|---|
Blueberry Girl z EcolonuArtur z Duhového kopce x Angelika Zašovský květ |
V2 res.CAC |
Chiara Král'ovská strážKeston Plavý vítr x Cortina Král'ovská stráž |
V3 |
PSI - třída otevřená
Heineken ŠédebabAlex ze Stříbrných kaskád x Guiness Šédebab |
V1 CAC, res.CACIB |
---|---|
Golfo Král'ovská strážAvar Folcrum x Afrika Gora Monte |
V2 res.CAC |
FENY - třída otevřená
Day Star z Brzáneckých vinohradůCameron z Brzáneckých vinohradů x Attari Wart Kesidy |
V1 CAC |
---|---|
Al Cora KenachusBrennus Nova Merigo x Aranea Krumlovské podzámčí |
V2 res.CAC |
Angie Čierna EleganciaJekyll Royal Safe x Aphrodité Alamo Negro |
VD3 |
PSI - třída pracovní
Argus CanewartArtur z Duhového kopce x Atrea Královské srdce |
V1 CAC |
---|---|
Emirat Král'ovská strážArtur z Duhového kopce x Afrika Gora Monte |
VD2 |
PSI - třída šampionů
Nasthy z Budské samotyKeston Plavý vítr x Ioky z Budské samoty |
V1 CAC, CACIB, BOB |
---|
FENY - třída šampionů
Carol Gutta FortunaeBojan v.Vogele Hof x Atma Gutta Fortunae |
V1 CAC, CACIB |
---|---|
Enormous Charme MadraGajus von der Koboldshutte x Avrafastes Dottir |
V2 res.CAC |
Neděle 25.3.2012
Rozhodčí: Sergey Vanzha (RUS)
PSI - třída mladých
Johan Adamův hrádekBentley Mílas Moravia x Helin Šlovický vrch |
V1 CAJC |
---|---|
Alex Wald KramerArogant Arivalo Asso x Aisha Takavorakan |
V2 |
FENY - třída mladých
Ammy z Dubákovho dvoraJekyll Royal Safe x Adélka z Veterného vrchu |
V1 |
---|
PSI - mezitřída
Jacobi Gasko PrimCsandro v.Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim |
V1 CAC, CACIB, BOB |
---|
FENY - mezitřída
Chile Král'ovská strážKeston Plavý vítr x Cortina Král'ovská stráž |
V1 CAC, CACIB |
---|---|
Angie Coras GardenArtur z Duhového kopce x Cora von Philippsdorf |
V2 res.CAC |
Chiara Král'ovská strážKeston Plavý vítr x Cortina Král'ovská stráž |
V3 |
PSI - třída otevřená
Heineken ŠédebabAlex ze Stříbrných kaskád x Guiness Šédebab |
V1 CAC |
---|
FENY - třída otevřená
Angie Čierna EleganciaJekyll Royal Safe x Aphrodité Alamo Negro |
V1 CAC |
---|---|
Day Star z Brzáneckých vinohradůCameron z Brzáneckých vinohradů x Attari Wart Kesidy |
V2 res.CAC |
PSI - třída pracovní
Argus CanewartArtur z Duhového kopce x Atrea Královské srdce |
V1 CAC |
---|---|
Emirat Král'ovská strážArtur z Duhového kopce x Afrika Gora Monte |
V2 res.CAC |
PSI - třída šampionů
Nasthy z Budské samotyKeston Plavý vítr x Ioky z Budské samoty |
V1 CAC, res.CACIB |
---|
FENY - třída šampionů
Enormous Charme MadraGajus von der Koboldshutte x Avrafastes Dottir |
V1 CAC, res.CACIB |
---|---|
Carol Gutta FortunaeBojan v. Vogele Hof x Atma Gutta Fortunae |
V2 res.CAC |
Výsledky zaslaly paní Aneta Zahradníčková a paní Nikola Špryňarová.