Výsledky výstavy: Intercanis Brno, 23. 6. 2012 - 24. 6. 2012, výstaviště Brno

Rozhodčí: p. Ladislav Kukla

PSI - třída mladých

Bono z Nerudovky

Charlie Šlovický vrch x Vanilka Gasko Prim

V1
CAJC
Athos Elibuky

Achilles Hovi Dream x Eliška Bukový háj

VD
Akim z Vizovických kopců

Ulsan Gasko Prim x Angelika z Prorub

neposouzen

FENY - třída mladých

Maia z Páralovy zahrady

Chivas z Budské samoty x Lady z Páralovy zahrady

V1
CAJC, BOJ
Ruby z Budské samoty

Cyrol Bukový háj x Deriin Sideric Miks

V2
April z Psího ranče

Aslan z kraje Pestrého kamení x Beyla Pektorův Statek

V3
Enie vom Schrepfer Hausel

Antek vom Wilden Jager x Di´abola Dilys vom Scherpfer Hausel

VD4
Arwen Alibuky

Achilles Hovi Dream x Eliška Bukový háj

VD
Dajtli Lexova smečka

Cyrol Bukový háj x Antoinette Lexova smečka

VD
Milly z Páralovy zahrady

Chivas z Budské samoty x Lady z Páralovy zahrady

VD
 

PSI - mezitřída

Akim z Nové loučky

Attis z Valdeckého lesa x Kerry z Budské samoty

V1
CAC
Heineken Šédedab

Alex ze Stříbrných kaskád x Guiness Šédedab

V2
res.CAC

FENY - mezitřída

Angie Čerchovské hvozdy

Daniels Jack Šédedab x Bystrouška Katčina smečka

V1
Blue Ray z Ecolonu

Artur z Duhového kopce x Angelika Zašovský květ

VD2
 

PSI - třída otevřená

Adar Šenovský dvůr

Korby Ryoal Safe x Angie z Eliotova dvora

V1
CAC
Antony Černý sen

Chester Barte Prim x Ascona Bohemia Clavados

VD2
Barack Lexova smečka

Persano Gasko Prim x Queen Elizabeth Gasko Prim

VD3
Atyx z Císařského údolí

Sherlock Gasko Prim x Ces Bukový háj

VD4

FENY - třída otevřená

Alexis Gold Maximum

Artuš z Eliotova dvora x Aura Corraki Moravia

V1
CAC, CACIB
Arnika ze Světlovských luk

Alex ze Stříbrných kaskád x Bessy z Eliotova dvora

V2
res.CAC
Eibi-Eve Sideric Miks

Ulsan Gasko Prim x All-Brii Sideric Miks

V3
Areta Černý sen

Chester Barte Prim x Ascona Bohemia Clavados

VD4
 

PSI - třída pracovní

Argus Canewart

Artur z Duhového kopce x Atrea Královské srdce

V1
CAC, res.CACIB

FENY - třída pracovní

Angie Coras Garden

Artur z Duhového kopce x Cora von Phillippsdorf

V1
CAC
Cailin Sun Kesidy

Dantes Gora Monte x Awe Kesidy

V2
res.CAC
 

PSI - třída šampionů

Alex ze Stříbrných kaskád

Akym z Malého Rohozce x Brenda Bohemia Choc

V1
CAC, CACIB, BOB
Golfo Královská stráž

Avar Folcrum x Afrika Gora Monte

V2
Batanco Neskrotná vášeň

Sven Gasko Prim x Ashita Mista Jasmin

V3

FENY - třída šampionů

Aimie Sagbariam

Brenus Nova Meringo x Ambra Attractive Nuisance

V1
CAC, res.CACIB
 

FENY - třída veteránů

Akira Zašovský květ

Alda Šédedab x Ariell z Faustova domu

V1
CAC, BOV
 

Výsledky zaslal pan Jan Šeda.

Výsledky výstav 2012 »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2019 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus