Výsledky výstavy: Internationale Ausstellung, 15. 1. 2011 - 16. 1. 2011, Nürnberg

Rozhodčí: Sigrid Darting-Entenmann (D)

FENY - třída dorostu

Bella vom Burgblick

Diego Hinter den Garten x Inka vom Gablitztal

VN1
Fee vom Feldatal

Dex vom Schondratal x Banja aus Mandana

VN2
 

PSI - třída mladých

Benny vom Zehnergarten

Borstel vom Wackerbarth x Cindy vom Gerolsbach

VD1
Anw.Dt.Jug.Ch.VDH
Henry vom Vogele Hof

Banani B.von Ranzi´s Raubern x Dorle vom Vogele Hof

VD2
Gismo aus dem Schreckhausl

Monti vom Berkheimer See x Delly aus dem Schreckhausl

G3

FENY - třída mladých

HeyHey vom Vogele Hof

Banani B.von Ranzi´s Raubern x Dorle vom Vogele Hof

VD1
Anw.Dt.Jug.Ch.VDH
Buffy vom Zehnergarten

Borstel von Wackerbarth x Cindy vom Gerolsbach

VD2
Hoshi vom Vogele Hof

Banani B.von Ranzi´s Raubern x Dorle vom Vogele Hof

VD3
 

PSI - mezitřída

Mikisch vom Volkerschlachtdenkmal

Aik vom Schondratal x Duffy vom Marchenhof

VD1
Bennet vom Vadruper Biber

Arax von den Heubachsiesen x Chiva von der Endmorane

VD2
Gerry vom Schondratal

Bond vom Hohen Thann x Aischa vom Schondratal

G3

FENY - mezitřída

Alva vom Fleischereck

Alkiz von Almodis x Xarisa vomFleischereck

V1
CAC, Anw.Dt.Ch.VDH
Amica vom Burgblick

Urax vom Kreuzberger Hof x Inka vom Gablitztal

V2
Hydra von der Haselhohe

Matze von Jesses Meute x Faye von der Haselhohe

V3
Ebony-Fay Sideric Miks

Ulsan Gasko Prim x All-Brii Sideric Miks

VD4
Freya aus dem Schreckhausl

Parbat vom Kloster Rohrbach x Cocco aus demSchreckhausl

VD
Brusinka ze Starého Revízku

Cyrol Bukový háj x Jetty Plavý vítr

VD
 

PSI - třída otevřená

Lord Leroy von der Spreewehrmuhle

Artje-F.Von den H.Rabauken x Jule von der Spreewehrmuhle

V1
CAC, Anw.Dt.Ch.VDH, res.CACIB
Bond Černý vítr

Fuchs v.d.Haardt x Kira Plavý vítr

V2
res.CAC
Fetzer vom Vogele Hof

Banani B.von Ranzi´s Raubern x Biene vom Vogele Hof

V3
Dantes Gora Monte

Helos v.Holter Berg x Carioka Gold Mondeo

V4
Ares vom Zehnergarten

Andras von Der Keltenschanze x Cindy vom Gerolsbach

V
Filou vom Schondratal

Major-Tom vom Helmefeld x Zina vom Schondratal

V
Benito vom Birkenvenn

Urwis Chatka Zielarki x Carlotta vom Olen Hus

VD
Falko von Mehringen

Carlos von der Endmorane x Kora von der Asseburg

VD
Gustel vom Vogele Hof

Hexer von den Bajuwaren x Dorle vom Vogele Hof

VD
Javaro von der Jagsthohe

Irko vom Hundsbuhl x Hoya von der Jagsthohe

VD
Dragon vom Schondratal

Carlos vom Gommersberg x Aischa vom Schondratal

D
Aramis vom Hagenauer Forst

Bogard vom Centwald x Amiga vom Alten Schorn

D

FENY - třída otevřená

Aisha Hali Gali

Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim

V1
CAC, Anw.Dt.Ch.VDH, res.CACIB
Heska vom Negro-Lobo

Frisko vom Hause Luka x Eileen vom Negro-Lobo

V2
Inka vom Gablitztal

Erek vom Schlangenweiher x Inka vom Gablitztal

V3
Franci vom Schondratal

Major-Tom vom Helmefeld x Zina vom Schondratal

V4
Aischa vom Zehnergarten

Andras von Der Keltenschanze x Cindy vom Gerolsbach

VD
Anja vom Saidenbach

Hugo von der Spreewehrmuhle x Bea vom Feldatal

VD
 

PSI - třída pracovní

Charlie Šlovický vrch

Hasko Gasko Prim x Ambra z Brdské samoty

V1
CAC, Anw.Dt.Ch.VDH
Igor vom Hause Luka

Urax vom Kreuzberger Hof x Umbra vom Tubinger Tor

VD2

FENY - třída pracovní

Royal Resie Gasko Prim

Chiron z Páralovy zahrady x Berenika Adamův hrádek

V1
CAC, Anw.Dt.Ch.VDH
 

PSI - třída šampionů

Roy vom Wiener Stadtrand

Lord von der Rumesburg x Mira von der Hausbergkante

V 1
CAC, Anw.Dt.Ch.VDH, CACIB

FENY - třída šampionů

Extra-Fain Sideric Miks

Ulsan Gasko Prim x All-Brii Sideric Miks

V1
CAC, Anw.Dt.Ch.VDH, CACIB, BOB, II.Best of Group
 

Výsledky zaslala paní Tereza Kosinová.

Výsledky výstav 2011 »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2020 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus