Výsledky výstavy: Národní výstava psů, 9. 4. 2011 - 10. 4. 2011, Výstaviště Černá louka v Ostravě
Rozhodčí: Škvařilová Elen
FENY - třída dorostu
Jasmínka Adamův HrádekBentley Mílas Moravia x Helin Šlovický Vrh |
N |
---|
PSI - třída mladých
Aramis Black PrimDamirazin Bura-Cee x Yennie Gasko Prim |
V1 CAJC |
---|---|
Bandit Hali GaliIsungur Von Der Haardt x Halka Barte Prim |
V2 |
Artuš Šenovský DvůrKorby Royal Safe x Anbie Z Eliotova Dvora |
V3 |
Akim Šenovský DvůrKorby Royal Safe x Anbie Z Eliotova Dvora |
V4 |
Arby Black PrimDamirazin Bura-Cee x Yennie Gasko Prim |
V |
Adar Šenovský DvůrKorby Royal Safe x Anbie Z Eliotova Dvora |
VD |
Ajax Sněhová ZávějEthien Kris-Ve -Mar x Brillantina z Duhového kopce |
VD |
Akan Šenovský DvůrKorby Royal Safe x Anbie Z Eliotova Dvora |
VD |
Akim Ze Světlovských LukAlex Ze Stříbrných Kaskád x Bessy Z Eliotova Dvora |
VD |
Alfréd Ze Světlovských LukAlex Ze Stříbrných Kaskád x Bessy Z Eliotova Dvora |
VD |
Andy Šenovský DvůrKorby Royal Safe x Anbie Z Eliotova Dvora |
VD |
Criss Z Lašské BrányAlex Ze Stříbrných Kaskád x Axis Alamo Negro |
VD |
FENY - třída mladých
Apis Black PrimDamirazin Bura-Cee x Yennie Gasko Prim |
V1 CAJC, BOJ |
---|---|
Berry Z Císařského ÚdolíJeff Barte Prim x Ces Bukový Háj |
V2 |
Brusinka Ze Starého RejvízuCyrol Bukový Háj x Jetty Plavý vítr |
V3 |
Blue Ray Z EcolonuArtur Z Duhového Kopce x Angelika Zašovský Květ |
V4 |
Aerin Šenovský DvůrKorby Royal Safe x Anbie Z Eliotova Dvora |
V |
Akira Sněhová ZávějEthien Kris-Ve -Mar x Brillantina z Duhového kopce |
V |
Ariva Moravia LamaraArtuš Z Eliotova Dvora x Agira Lumakuto |
V |
Anabell Sněhová ZávějEthien Kris-Ve -Mar x Brillantina z Duhového kopce |
VD |
Caya Z Lašské BrányAlex Ze Stříbrných Kaskád x Axis Alamo Negro |
D |
Clea Z Lašské BrányAlex Ze Stříbrných Kaskád x Axis Alamo Negro |
D |
Cora Ostravské HvozdyAlex Ze Stříbrných Kaskád x Bona Ostravské Hvozdy |
D |
Enif Elizabeth Z Úpatí OndřejníkuAlex Ze Stříbrných Kaskád x Barbie Bára Z Úpatí Ondřejníku |
D |
PSI - mezitřída
Nasthy Z Budské SamotyKeston Plavý vítr x Ioky Z Budské Samoty |
V1 CAC |
---|---|
Black Corrali MoraviaAndy Od Vltavského Jezu x Corry von Philippsdorf |
V2 res.CAC |
Draco Z Úpatí OndřejníkuSherlock Gasko Prim x Barbie Bára Z Úpatí Ondřejníku |
V3 |
Monkey Royal SafeUlsan Gasko Prim x Jawa Royal Safe |
VD |
FENY - mezitřída
Cayenne Černý VítrIvanhoe Royal Safe x Kira Plavý vítr |
V1 CAC |
---|---|
Blackberry Ze Starého RejvízuCyrol Bukový Háj x Jetty Plavý vítr |
V2 res.CAC |
Dalarna V.WildweibchensteinAkki V.Fechenbacher Schloss x Baxy Z Hrabovských Stájí |
V3 |
PSI - třída otevřená
Argus CanewartArtur Z Duhového Kopce x Atrea Královské Srdce |
V1 CAC |
---|---|
Bary Ostravské HvozdyBary Ze Zámrsku x Hery Černá Tečka |
V2 res.CAC |
Black Beryl KesidyNasthus Animagus x Kesidy Plavý Vítr |
V3 |
Woody Gasko PrimArtur Z Duhového Kopce x Orka Las Ksiezniczek |
V4 |
Bugsy Z Lašské BrányUlsan Gasko Prim x Axis Alamo Negro |
V |
Pasat MirobriadaGeron Od Červené Skály x Arissa Z Pomezí |
V |
Alex Zmizelá VltavaDaniels Jack Šédedab x Meda Královské Zátiší |
VD |
Brix Z Lašské BrányUlsan Gasko Prim x Axis Alamo Negro |
VD |
Arny Káranský BleskBarley Moravia Hovacor x Brita Z Divišovských Sadů |
nenastoupil |
FENY - třída otevřená
Arya Ze Starého RejvízuArtur Z Duhového Kopce x Jetty Plavý vítr |
V1 CAC |
---|---|
Ernie Gasko PrimUno Gasko Prim x Tosari Gasko Prim |
V2 res.CAC |
Beggi Z Lašské BrányUlsan Gasko Prim x Axis Alamo Negro |
V3 |
Baila PodzámčíChivas Z Budské Samoty x Asta Plavské Stráně |
V4 |
Baxy Zašovský KvětAvram Gutta Fortunae x Ariella Z Faustova Domu |
V |
Dream Pusztai PandurFuchs Von Der Haardt x Tekla Pusztai Pandur |
V |
Asta Gorolská PastvinaArtur Z Duhového Kopce x Borka Astra Nigra |
VD |
Cibulka Katčina SmečkaFrisko V. Hause Luka x Afra Katčina Smečka |
VD |
FENY - třída pracovní
Ciara Gutta FortunaeBoja V.Vögle Hof x Atma Gutta Fortunae |
V1 CAC |
---|
PSI - třída šampionů
Alex Ze Stříbrných KaskádAkym Z Malého Rohozce x Brenda Bohemia Choc |
V1 CAC, NV |
---|---|
Acer Z ProrubOzi Las Ksiezniczek x Naomi Gasko Prim |
V2 res.CAC |
FENY - třída šampionů
Carevna Katčina SmečkaFrisko V. Hause Luka x Afra Katčina Smečka |
V1 CAC, NV, BOB |
---|---|
Bessy Z Eliotova DvoraNasthus Animagus x Brita Z Mrazové Kotliny |
V2 res.CAC |
Boogie Černý VítrFuchs Von Der Haardt x Kira Plavý vítr |
V3 |
Yennie Gasko PrimOzi Las Ksiezniczek x Oriflame Gasko Prim |
V4 |
Angelika Zašovský KvětAlda Šédedab x Ariella Z Faustova Domu |
V |
FENY - třída veteránů
Ariella Z Faustova DomuAll Tiger Black Mondeo x Aška Zlaté Oko |
V1 BOV |
---|
Výsledky zaslala paní Martina Balonová.