Výsledky výstavy: Interdog Bohemia, 1. 9. 2007 - 2. 9. 2007, Mladá Boleslav

Rozhodčí: Dr. Bojan Matakovič

PSI - třída dorostu

Adam Haf Raf

Bruce Country Bohemia x Borůvka Bukový háj

VN1

FENY - třída dorostu

Joy Cran Berry z Budské samoty

Cross Barry z Brzánec.vinohradů x Arica Katveri

VN1
Arianna Haf Raf

Bruce Country Bohemia x Borůvka Bukový háj

VN2

PSI - třída mladých

Ben Lavandula

Kody Plavý vítr x Nova Gasko Prim

V1
CAJC
Droopy Gold Premio

Gregor v.Volkerschlachtdenkmal x Shakira Gasko Prim

VD2

FENY - třída mladých

Dreamy Gold Premio

Gregor v.Volkerschlachtdenkmal x Shakira Gasko Prim

V1
CAJC
Four Roses Šédedab

Avram Gutta Fortunae x Ballantinka Šédedab

V2
Finlandia Šédedab

Avram Gutta Fortunae x Ballantinka Šédedab

V3
Benetta Vidovický kříž

Persano Gasko Prim x China Royal Safe

V4
Bessi Lavandula

Kody Plavý vítr x Nova Gasko Prim

V
Destiny Gold Premio

Gregor v.Volkerschlachtdenkmal x Shakira Gasko Prim

VD
Zira Gasko Prim

Kody Plavý vítr x Prima Gasko Prim

VD

PSI - mezitřída

Dawson z Julinčina údolí

Atos ze Starého dvora x Jenny Plavý vítr

V1
CAC
Cyrol Bukový háj

Áron z Brdské samoty x Balda Bukový háj

V2
r.CAC
Alan od Vltavského jezu

Adam Astra Moldavia x Afrodita z Apollonova chrámu

V3
Dantes Gora Monte

Helos v.Holter Berg x Carioka Gold Mondeo

VD4
Monty Plavý vítr

Carl v.d.Rabauken x Hetty Plavý vítr

VD

FENY - mezitřída

Abora Lumakuto

Adam Astra Moldavia x Cayetana Moravia Hovacor

V1
CAC
Agáta z Krahule

Artur z Duhového kopce x Blanka od Hrnčířského kruhu

V2
r.CAC
Ces Bukový háj

Áron z Brdské samoty x Balda Bukový háj

V3
Yris Gasko Prim

Ozi Las Ksiezniczek x Oriflame Gasko Prim

VD4

PSI - třída otevřená

Circhán Eldorádo Lipí

Orion Gasko Prim x Ilka Eldorádo Lipí

V1
CAC, r.CACIB
Axi Attractive Nuisance

Atos ze Starého dvora x Fatima Country Bohemia

V2
r.CAC
Bente Gutta Fortunae

Boss v.Volkerschlachtdenkmal x Atma Gutta Fortunae

V3
Artuš ze Zahrady tůjí

Fario Barte Prim x Aida Bukový háj

VD4
Bennie od Lužnických jezů

Chiron z Páralovy zahrady x Airin Krušnohorská růže

VD

FENY - třída otevřená

Bee-Bee z Brzáneckých vinohradů

Freddie v.d. Elbperle x Awista Black Mondeo

V1
CAC, r.CACIB
Attila z Albrechtické samoty

Cedrik z Horské pastviny x Bibiana Adamův hrádek

VD2

PSI - třída pracovní

Ulsan Gasko Prim

Frieder v.Georgenberg x Oriflame Gasko Prim

V1
CAC, CACIB, BOB

FENY - třída pracovní

Coney Jantarová zahrada

Persano Gasko Prim x Jantara Plavý vítr

V1
CAC, CACIB

PSI - třída šampionů

Kody Plavý vítr

Condor v.Inselparadies x Hetty Plavý vítr

V1
CAC

FENY - třída šampionů

Halka Barte Prim

Aran z Královské stezky x Feiby Barte Prim

V1
CAC


Za zaslání výsledků děkujeme paní Radce Jindrákové.

Výsledky výstav 2007 »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2021 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus