Informace o výstavě: Speciální výstava se zadáváním VSV a CAC, 14. 5. 2022, Knížecí rybník u Tábora

Speciální výstava se zadáváním VSV a CAC

Místo konání: Knížecí rybník u Tábora

Datum: 14. 5. 2022

1. uzávěrka/2. uzávěrka: 6. 5. 2022

Propozice ke stažení:
Propozice k akci Speciální výstava se zadáváním VSV a CAC [PDF, 208 kb]

Přihláška ke stažení:
Přihláška na akci Speciální výstava se zadáváním VSV a CAC [DOC, 124 kb]


Výsledky:

Rozhodčí: Milan Plundra, Marco Mummeshohl

 

PSI - třída dorostu

Buckingham of Happy Heroes

Malon des Trois Petits Diables x Amazing of Happy Heroes

VN1 Buckingham of Happy Heroes - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Bruss Ebbi - Blair

Tiberius Gasko Prim x Blair Ave Fortunae

VN2 Bruss Ebbi - Blair - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Nero Katveri

Dream Black Prim x Ivory Katveri

VN3 Nero Katveri - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Benjy Ebbi - Blair

Tiberius Gasko Prim x Blair Ave Fortunae

VN4 Benjy Ebbi - Blair - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Arslan z Leknínové slati

Hogar z Julinčina údolí x Xelima z Budské samoty

N
Atim z Leknínové slati

Hogar z Julinčina údolí x Xelima z Budské samoty

N
Eldarion od Hlubokého parku

Hogar z Julinčina údolí x Banya od Hlubokého parku

N

FENY - třída dorostu

Elenna od Hlubokého parku

Hogar z Julinčina údolí x Banya od Hlubokého parku

VN1 Elenna od Hlubokého parku - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Bianca Bon Lepos

Cooper Debbie-Ann x Imposant Sideric Miks.

VN2 Bianca Bon Lepos - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Ireen Daimar

Singapur Kráľovská stráž x Engie Amijon Star

VN3 Ireen Daimar - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Bailey Cora Star

Bahamy Ebritte x Chalka Oddany Tobie

N4 Bailey Cora Star - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
 

PSI - třída mladých

Carl Sarasany

Bady Čerchovské hvozdy x Dark Beauty z Rajského kopce

V1
CAJC, VSV mladých Carl Sarasany - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Allister Ender Brook

Benny od Květnické studánky x Baila Akrimis Drslavice

V2 Allister Ender Brook - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Woody Pusztai Pandur

Legolas Pusztai Pandur x Orkane des Trois Petits Diables

V3 Woody Pusztai Pandur - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Jimmy Bukový háj

Endy Amijon Star x Beckie Elibuky

V4 Jimmy Bukový háj - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Avenger ze Starého Šumbarku

Buddy Bohuš z Narcisovej x Cora Amijon Star

V
Dustin Huad'Dib

Royal Royal Safe x Casiopea Huad'Dib

V
Egregius Iormino Grande

Benji z Ondrova dvora x Caysha-Lee Iormino Grande

V
Merlin Katveri

Endy Amijon Star x Ginger Katveri

V
Optimus Prime Debbie-Ann

Mellon v. Schondratal x Chelsea Debbie-Ann

V
Alvoplex Quellirion

Benny od Květnické studánky x Ember Amijon Star

VD
Dynamic Teresie Bohemia

Quattro Pusztai Pandur x Ranja v.d. Jagsthöhe

VD
Joker Sideric Miks.

Dream Black Prim x Identity Sideric Miks.

VD
Werdom Gasko Prim

Rolex Royal Safe x Vaiana Gasko Prim

VD
Andreas von Barpesch

Army Pom pette x Cassiopeia Felicity Bohemia

VD
Olaf Debbie-Ann

Mellon v. Schondratal x Chelsea Debbie-Ann

Nenastoupil

FENY - třída mladých

Aint No Saint Enormous

Aggy Oldtyr x Enormous Just One Look

V1
CAJC, BOJ, VSV mladých Aint No Saint Enormous - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Cofi Chlupaté srdce

BillyRoy Awedante x Perla Gasko Prim

V2 Cofi Chlupaté srdce - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Jeannine Sideric Miks.

Dream Black Prim x Identity Sideric Miks.

V3 Jeannine Sideric Miks. - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Grace Guardian Pektorův statek

Agreed Wonder Sambuca x Quira z Páralovy zahrady

V4 Grace Guardian Pektorův statek - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Caitir z Milkova dvora

Largo Kráľovská stráž x Usuri Gasko Prim

V
Eshley Iormino Grande

Benji z Ondrova dvora x Caysha-Lee Iormino Grande

V
Oria Debbie-Ann

Mellon v. Schondratal x Chelsea Debbie-Ann

V
Ajessie z Bobštejna

Army Pom pette x Brianda Cordis Paladin

VD
Ceredwin z Milkova dvora

Largo Kráľovská stráž x Usuri Gasko Prim

VD
Cyrina z Milkova dvora

Largo Kráľovská stráž x Usuri Gasko Prim

VD
Czuza z Milkova dvora

Largo Kráľovská stráž x Usuri Gasko Prim

VD
Dixie Lafarr Star

Benny od Květnické studánky x Bessie Lafarr Star

VD
Freya Fillův dvůr

Chandler Debbie-Ann x Energy Debbie-Ann

VD
One Witch Bella Debbie-Ann

Mellon v. Schondratal x Chelsea Debbie-Ann

VD
Only Sunny Debbie-Ann

Mellon v. Schondratal x Chelsea Debbie-Ann

VD
Safe Royal Safe

Baghir Scorteus Mons x Rooney Royal Safe

VD
Aira Ender Brook

Benny od Květnické studánky x Baila Akrimis Drslavice

Nenastoupila
 

PSI - mezitřída

Anndys z Lišovského prahu

Dream Black Prim x Hillary Černý vítr

V1
CAC Anndys z Lišovského prahu - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Argo Hlídač dvora

Benji z Ondrova dvora x Dynamika Villa Rivvis

V2
Res.CAC Argo Hlídač dvora - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Arrow Lucky Royal

Cooper Debbie-Ann x Channel Aki Černý vítr

V3 Arrow Lucky Royal - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Lerry Katveri

Bono z Nerudovky x Ivory Katveri

V4 Lerry Katveri - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Jethro Mista Jaswin

Mefisto Aldeon x Haja Hovi-Raj

VD
Nasthy Debbie - Ann

Plattensee-Wart Cortez x Derrin Debbie-Ann

VD

FENY - mezitřída

Beyla ze Stínu lípy

Cyr Tara Guarda x Artemis Micailve

V1
CAC Beyla ze Stínu lípy - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Unicita Šlovický vrch

Bono z Nerudovky x Denny Amijon Star

V2
Res.CAC Unicita Šlovický vrch - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Loreline Katveri

Bono z Nerudovky x Ivory Katveri

V3 Loreline Katveri - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Brassia Wonder Sambuca

Bueno Oddany Tobie x Aim Elderberry from Black Meadow

V4 Brassia Wonder Sambuca - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Audrey Estrella Alma

Bustter Awedante x Charisma Seahawk

V
Ellie Fillův dvůr

Bueno Oddany Tobie x Connie Debbie-Ann

V
Enrica di Silencio Fillův dvůr

Bueno Oddany Tobie x Connie Debbie-Ann

V
Chocco z Úpatí Ondřejníku

Quinc z Páralovy zahrady x Chalva Oddany Tobie

V
Abigail z Lišovského prahu

Dream Black Prim x Hillary Černý vítr

D
Ambra Cora Star

Bahamy Ebritte x Chalka Oddany Tobie

Nenastoupila
 

PSI - třída otevřená

Ceron van Laag Laren

Baghir Scorteus Mons x Anvie van Laag Laren

V1
CAC, BOB, VSV, ček.Ch IHF Ceron van Laag Laren - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Argos Amarelo Arcum

Aik Carpathia Heart x Amare Awedante

V2
Res.CAC Argos Amarelo Arcum - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Chain Sideric Miks.

Amigo Ebritte x Famous Sideric Miks.

V3 Chain Sideric Miks. - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Bucanero Micailve

Bond v. Gut Grone x Calantha Teresie Bohemia

V4 Bucanero Micailve - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
De Luxe Iormino Grande

Cyr Tara Guarda x Caysha-Lee Iormino Grande

V
Dellon Awedante

Leroy Aldeon x Anttara Black Awedante

V
Derril Micailve

Leroy Aldeon x Althea Micailve

V
Endy Black Prim

Leonard od Červené skály x Apis Black Prim

V
Marvel Debbie-Ann

Denzel Grofje Celjski x Chelsea Debbie-Ann

V
Zayn z Budské samoty

Bono z Nerudovky x Ruby z Budské samoty

V
Akim Ebbi - Blair

Cyr Tara Guarda x Blair Ave Fortunae

VD
Arnamo Rainbow Tree

Leroy v.d. Hofreite x Terttu Gasko Prim

VD
Badar Glow z Milkova dvora

Aik Carpathia Heart x Usuri Gasko Prim

VD
Carl von Schmitz Fillův dvůr

Ardal Cordis Paladin x Connie Debbie-Ann

VD
Guliver Katčina smečka

Baru v.d. Kurpfalzjägern x Drákulka Katčina smečka

VD
Rembrandt Černá tečka

Mefist Černá tečka x Naira z Páralovy zahrady

VD

FENY - třída otevřená

Branwen Amarelo Arcum

Baghir Scorteus Mons x Amare Awedante

V1
CAC, BOS, VSV, ček.Ch IHF Branwen Amarelo Arcum - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Coco Elli Cicesbeo

Aik Carpathia Heart x Ashley Cicesbeo

V2
Res.CAC Coco Elli Cicesbeo - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Bria Victory Amarelo Arcum

Baghir Scorteus Mons x Amare Awedante

V3 Bria Victory Amarelo Arcum - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Annie Valley of darkness

Atai Debbie-Ann x Ariana Divine Destiny

V4 Annie Valley of darkness - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Amálka od Meruňky

Balou v. Abendstern x Coco Elli Cicesbeo

V
Ambra Ebbi - Blair

Cyr Tara Guarda x Blair Ave Fortunae

V
Ayrin Aimy Bafoco

Bueno Oddany Tobie x Cloé Connie Cicesbeo

V
Beddie Amarelo Arcum

Baghir Scorteus Mons x Amare Awedante

V
Beowyn Eldunarya

Alfa Pilisi - Hajnal x Éowyn Debbie-Ann

V
Blooming Poppy Hope's Hunter

Elroy Black Prim x Czara Stín lesa

V
Connie von Bobble

Bernie Black Prim x Atisha von Bobble

V
Darlien Micailve

Leroy Aldeon x Althea Micailve

V
Double rainbow Ghipinaldo

Falko des Trois Petits Diables x Garish Ghada Enormous

V
Erin z Nerudovky

Bustter Awedante x Catherine z Nerudovky

V
Lilly Princess Katveri

Bono z Nerudovky x Ivory Katveri

V
Adria ze Zábělské zahrady

Bernie Black Prim x Bea z Podještědské zahrady

VD
Arian Eldunarya

Black Beryl Kesidy x Éowyn Debbie-Ann

VD
Baila Akrimis Drslavice

Baghir Scorteus Mons x Gaira Moravia Diamond

VD
Bella Skrytý prízrak

Archibald z Narcisovej x Afra Skrytý prízrak

VD
Bellis Amy z Milkova dvora

Aik Carpathia Heart x Usuri Gasko Prim

VD
Donatella Awedante

Leroy Aldeon x Anttara Black Awedante

VD
Fler z Kraje vlka

Aik Carpathia Heart x Anima Bensi Lady Marion

VD
Iluze z Julinčina údolí

Army Pom pette x Happy z Julinčina údolí

VD
Johanna Debbie-Ann

Gerry Debbie-Ann x Aleesha Debbie-Ann

VD
Usuri Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

VD
 

PSI - třída pracovní

Mellon v. Schondratal

Karlo v. Hundsbühl x Nala v. Hause Luka

V1
CAC Mellon v. Schondratal - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Bellus Dare Duo custodes

Cartouche Elibuky x Aenigma Duo custodes

V2
Res.CAC Bellus Dare Duo custodes - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]

FENY - třída pracovní

Chelsea Debbie-Ann

Leroy v.d. Hofreite x Derrin Debbie-Ann

V1
CAC Chelsea Debbie-Ann - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Imposant Sideric Miks.

Jacobi Gasko Prim x Famous Sideric Miks.

V2
Res.CAC Imposant Sideric Miks. - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Thellis Gasko Prim

Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller

V3 Thellis Gasko Prim - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
 

PSI - třída vítězů

Mister Boss Enormous

King vom Scheunenweg x Enormous Just One Look

V1
CAC Mister Boss Enormous - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Ardal Cordis Paladin

Aristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů

V2
Res.CAC Ardal Cordis Paladin - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Hogar z Julinčina údolí

Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí

V3 Hogar z Julinčina údolí - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Bardo Lobetanz

Benji z Ondrova dvora x Fresie Sideric Miks.

V4 Bardo Lobetanz - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]

FENY - třída vítězů

Addy Ash od Meruňky

Balou v. Abendstern x Coco Elli Cicesbeo

V1
CAC Addy Ash od Meruňky - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Happy z Julinčina údolí

Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí

V2
Res.CAC Happy z Julinčina údolí - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Bekky von Bobble

Adiant Moravia Lamara x Ambra Hali Gali

V3 Bekky von Bobble - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Abrielle Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

V4 Abrielle Micailve - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Bellatrix Gamma Leonis

Barney Seahawk x Algieba Gamma Leonis z Arkova souhvězdí

V
Brisie Micailve

Bond v. Gut Grone x Calantha Teresie Bohemia

V
Impreza Seahawk

Leroy v.d. Hofreite x Ebony-Fay Sideric Miks.

V
 

PSI - třída veteránů

Aik Carpathia Heart

Ecco v. Tyrolsberg x Aimie Sagbariam

V1
BOV, VSV veteráni Aik Carpathia Heart - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Arnie von Bobble

Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali

V2 Arnie von Bobble - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Hanibal Gora Monte

Bjarni v. Almodis x Drew Marry Gora Monte

V3 Hanibal Gora Monte - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Baxter Hali Gali

Isungur v.d. Haardt x Halka Barte Prim

Nenastoupil

FENY - třída veteránů

Anttara Black Awedante

Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy

V1
VSV veteráni Anttara Black Awedante - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Akira Debbie-Ann

Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri

V2 Akira Debbie-Ann - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Atisha von Bobble

Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali

V3 Atisha von Bobble - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Derrin Debbie-Ann

Berwill Hali Gali x Annie Black Prim

V4 Derrin Debbie-Ann - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]
Amare Awedante

Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy

V
Blackie Amijon Star

Antek v. Wilden Jäger x Cindy v. Philippsdorf

V
Bonitas Arcana Dei

Bray-Bo Sideric Miks. x Yris Gasko Prim

V
Garish Ghada Enormous

Ares Kleion x Maggy v. Jesses Meute

V
Rennie z Budské samoty

Cyrol Bukový háj x Deriin Sideric Miks.

V
 

PSI - třída mimo konkurenci

Bahamy Ebritte

Leroy v.d. Hofreite x Brittany Nova Moravia

Posouzen1 Bahamy Ebritte - Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2022 [nové okno]

FENY - třída mimo konkurenci

 

Termíny výstav v ČR | Termíny výstav v zahraničí


© Hovawart klub ČR 2007 - 2022 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus