Informace o výstavě: Klubová výstava se zadáváním Klubového vítěze a CAC, 24. 9. 2022, Areál kempu Samopše

Klubová výstava se zadáváním Klubového vítěze a CAC

Pořadatel:

Přihlášky pouze online formou přes Online přihlášky na klubové akce Hovawart klubu | Hovawart klub ČR

Místo konání: Areál kempu Samopše

Datum: 24. 9. 2022

1. uzávěrka/2. uzávěrka: 10. 9. 2022


Rozhodčí: Grete Oprendek (AT)

Místo konání: https://sport-areal.cz/


Propozice ke stažení:
Propozice k akci Klubová výstava se zadáváním Klubového vítěze a CAC [PDF, 301 kb]


Výsledky:

PSI - třída štěňat

Arcyl Darcylesth

Tino v.d. Jagsthöhe x Arletty Jackie - Snow

VN1

Fotografie není k dispozici.

Artur Bonnagria

Ceron v.Laag Laren x Coney from Black Meadow

VN2

Fotografie není k dispozici.

Cappuccino z Divoké Třešňovky

Bronson Plattensee-Wart x Alischa z Divoké Třešňovky

VN3

Fotografie není k dispozici.

Dante Wonder Sambuca

Leroy Aldeon x Adelade Wonder Sambuca

NEPOSOUZEN

FENY - třída štěňat

Crazy z Divoké Třešňovky

Bronson Plattensee-Wart x Alischa z Divoké Třešňovky

VN1

Fotografie není k dispozici.

Amy Darcylesth

Tino v.d. Jagsthöhe x Arletty Jackie - Snow

VN2

Fotografie není k dispozici.

Vesna Šlovický vrch

Hanibal Gora Monte x Tambra Šlovický vrch

N3

Fotografie není k dispozici.

Cream Chocolate Dilectio Canis

Don’t stop me now Ghipinaldo x Awaited Hope Dilectio Canis

NENASTOUPILA
Eileen Gránická smečka

Baghir Scorteus Mons x Cranberry Gránická smečka

NENASTOUPILA
 

PSI - třída dorostu

Conty Valley of darkness

Caspien Awedante x Ariana Divine Destiny

VN1

Fotografie není k dispozici.

Cameron Valley of darkness

Caspien Awedante x Ariana Divine Destiny

N2

Fotografie není k dispozici.

Bragi z Jasanového vrchu

Upas Hovarian x Behind the mask Ghipinaldo

NEPOSOUZEN

FENY - třída dorostu

Carme Angie Gamma Leonis

Endy Amijon Star x Bellatrix Gamma Leonis

VN1

Fotografie není k dispozici.

Baireen Houvarova smečka

Dream Black Prim x Deisy Fillův dvůr

VN2

Fotografie není k dispozici.

Bellis z Jasanového vrchu

Upas Hovarian x Behind the mask Ghipinaldo

N3

Fotografie není k dispozici.

 

PSI - třída mladých

Jimmy Bukový háj

Endy Amijon Star x Beckie Elibuky

V1
CAJC, Klubový vítěz mladých, BOJ, BOB,

Fotografie není k dispozici.

Aryam Nirami´s soul

Amaro Carpathia Heart x Reiwa ex Horto Albo

VD2

Fotografie není k dispozici.

Calderon Moravia Lamara

Buddy Bohuš z Narcisovej x Goldie Srebrne Pole

VD3

Fotografie není k dispozici.

Nero Katveri

Dream Black Prim x Ivory Katveri

VD4

Fotografie není k dispozici.

Arslan z Leknínové slati

Hogar z Julinčina údolí x Xelima z Budské samoty

D
Buckingham of Happy Heroes

Malon des Trois Petits Diables x Amazing of Happy Heroes

D

FENY - třída mladých

Aelarin Nirami´s soul

Amaro Carpathia Heart x Reiwa ex Horto Albo

V1
CAJC, Klubový vítěz mladých

Fotografie není k dispozici.

Isabell Daimar

Singapur Kráľovská stráž x Engie Amijon Star

VD2

Fotografie není k dispozici.

Oria Debbie-Ann

Mellon v. Schondratal x Chelsea Debbie-Ann

VD3

Fotografie není k dispozici.

Zsa Zsa Enormous

Liwanu v. Hervester Hof x Know How Enormous

VD4

Fotografie není k dispozici.

Baloo Ebbi Blair

Tiberius Gasko Prim-Gasko Prim x Blair Ave Fortunae-Ebbi Blair

NENASTOUPILA
Bayra Ebbi - Blair

Tiberius Gasko Prim x Blair Ave Fortunae

NENASTOUPILA
 

PSI - mezitřída

Woody Pusztai Pandur

Legolas Pusztai Pandur x Orkane des Trois Petits Diables

VD1

Fotografie není k dispozici.

Drake Lafarr Star

Benny od Květnické studánky x Bessie Lafarr Star

VD2

Fotografie není k dispozici.

Messi Katveri

Endy Amijon Star x Ginger Katveri

VD3

Fotografie není k dispozici.

Egregius Iormino Grande

Benji z Ondrova dvora x Caysha-Lee Iormino Grande

VD4

Fotografie není k dispozici.

Aran z Louky pod Dubem

Atai Debbie-Ann x Chia Debbie-Ann

VD
Carl Sarasany

Bady Čerchovské hvozdy x Dark Beauty z Rajského kopce

VD
Coryn Chlupaté srdce

BillyRoy Awedante x Perla Gasko Prim

VD
Craken Chlupaté srdce

BillyRoy Awedante x Perla Gasko Prim

VD
Avenger ze Starého Šumbarku

Buddy Bohuš z Narcisovej x Cora Amijon Star

D
Benefit Wonder Sambuca

Bueno Oddany Tobie x Aim Elderberry from Black Meadow

D
Dynamic Teresie Bohemia

Quattro Pusztai Pandur x Ranja v.d. Jagsthöhe

D
Illarion Bargo Eldorádo Lipí

Upas Hovarian x Grenadina Eldorádo Lipí

D
Olaf Debbie-Ann

Mellon v. Schondratal x Chelsea Debbie-Ann

D

FENY - mezitřída

Ginny Pektorův statek

Agreed Wonder Sambuca x Quira z Páralovy zahrady

V1
CAC

Fotografie není k dispozici.

Grace Guardian Pektorův statek

Agreed Wonder Sambuca x Quira z Páralovy zahrady

V2
res. CAC

Fotografie není k dispozici.

Justine z Julinčina údolí

Endy Amijon Star x Happy z Julinčina údolí

V3

Fotografie není k dispozici.

Cofi Chlupaté srdce

BillyRoy Awedante x Perla Gasko Prim

V4

Fotografie není k dispozici.

Aira Ender Brook

Benny od Květnické studánky x Baila Akrimis Drslavice

VD
Anyxi Aura Allisto

Royal Royal Safe x Neri Aldeon

VD
Brassia Wonder Sambuca

Bueno Oddany Tobie x Aim Elderberry from Black Meadow

VD
Denali Queen Polly

Leroy von der Hofreite x Honeycherry Cerny vitr

VD
Dorra Lafarr Star

Benny od Květnické studánky x Bessie Lafarr Star

VD
Jaliett Sideric Miks.

Dream Black Prim x Identity Sideric Miks.

VD
Asha Serpula

Dream Black Prim x Boogie Lobetanz

D
Cessy Chlupaté srdce

BillyRoy Awedante x Perla Gasko Prim

D
Maureen Katveri

Endy Amijon Star x Ginger Katveri

D
One Witch Bella Debbie-Ann

Mellon v. Schondratal x Chelsea Debbie-Ann

NEPOSOUZENA
 

PSI - třída otevřená

Zayn z Budské samoty

Bono z Nerudovky x Ruby z Budské samoty

V1
CAC, Klubový vítěz, ček. šamp. IHF

Fotografie není k dispozici.

Coen Kasurgis

Leroy v.d. Hofreite x Rennie z Budské samoty

V2
res. CAC

Fotografie není k dispozici.

Dixxi Akrimis Drslavice

BillyRoy Awedante x Adria Akrimis Drslavice

V3

Fotografie není k dispozici.

Kurt Černý vítr

Erotik Seahawk x Freddie Černý vítr

VD4

Fotografie není k dispozici.

Ainesso ze Zadarova

Aik Carpathia Heart x Aspera Jabofi Star

VD
Apollo Artemis Slunečný vršek

Baghir Scorteus Mons x Hilary z Úpatí Ondřejníku

VD
Idol Gora Monte

Leroy Aldeon x Breeze Plattensee-Wart

VD
Mighty Kerry Debbie-Ann

Denzel Grofje Celjski x Chelsea Debbie-Ann

VD
Rembrandt Černá tečka

Mefist Černá tečka x Naira z Páralovy zahrady

VD
Casper Akrimis Drslavice

Dream Black Prim x Gaira Moravia Diamond

D
Croy Chlupaté srdce

BillyRoy Awedante x Perla Gasko Prim

D
Jonah v. Wiegenstein

Haakon v. Wildweibchenstein x Ghana v. Wiegenstein

D
Yenkis Královská stráž

CANNY Carpathia Heart x JAMAICA Kráľovská stráž

D
Amigo z Jasanového vrchu

Hovarian Tapio Eldorádo Lipí x Behind the mask Ghipinaldo

NEPOSOUZEN
Cheriff Gora Monte

Arnie Čerchovské hvozdy x Breeze Plattensee-Wart

NEPOSOUZEN

FENY - třída otevřená

Bellami My Ardeen

Cortez Plattensee-Wart x Luna Aldeon

V1
CAC

Fotografie není k dispozici.

Locika Katveri

Bono z Nerudovky x Ivory Katveri

V2
res. CAC

Fotografie není k dispozici.

Esme ze Starého Rejvízu

Afareus Channe Line x Caira ze Starého Rejvízu

V3

Fotografie není k dispozici.

Debbie Gránická smečka

Dream Black Prim x Beggie Gránická smečka

V4

Fotografie není k dispozici.

Ayrin Aimy Bafoco

Bueno Oddany Tobie x Cloé Connie Cicesbeo

V
Neri Aldeon

Aik Carpathia Heart x Djamila Aldeon

V
Ashley Leticia Bafoco

Bueno Oddany Tobie x Cloé Connie Cicesbeo

VD
Beowyn Eldunarya

Alfa Pilisi - Hajnal x Éowyn Debbie-Ann

VD
Brunela ze Stínu lípy

Cyr Tara Guarda x Artemis Micailve

VD
Coretta Micailve

Antek v. Eibenbogen x Abrielle Micailve

VD
Erin z Nerudovky

Bustter Awedante x Catherine z Nerudovky

VD
Leya Debbie-Ann

Cooper Debbie-Ann x Derrin Debbie-Ann

VD
Maisie Seahawk

Gino des Trois Petits Diables x Impreza Seahawk

VD
Annie Valley of darkness

Atai Debbie-Ann x Ariana Divine Destiny

D
Bonnie z Roubenky pod Lipami

Grim z Julinčina údolí x Aiwa z Údolí Opavice

D
Dessi Akrimis Drslavice

BillyRoy Awedante x Adria Akrimis Drslavice

D
Amy Bohemia Mania

Cyr Tara Guarda x Cathy Amijon Star

NENASTOUPILA
Beautiful Zara z Divoké Třešňovky

Amaro Carpathia Heart x Alischa z Divoké Třešňovky

NENASTOUPILA
Beddie Amarelo Arcum

Baghir Scorteus Mons (Scorteus Mons) x Amare Awedante (Awedante)

NEPOSOUZENA
Lilly Princess Katveri

Bono z Nerudovky x Ivory Katveri

NENASTOUPILA
Polly Aldeon

Plattensee-Wart Cortez x Charlotte Aldeon

NENASTOUPILA
 

PSI - třída pracovní

FENY - třída pracovní

Genesis Seahawk

Angel Seahawk x Bauli Seahawk

V1
CAC

Fotografie není k dispozici.

Bonnie Bohemia Sun

Afareus Channe Line x Bessy Amijon Star

NEPOSOUZENA
 

PSI - třída vítězů

Ardal Cordis Paladin

Aristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů

V1
CAC

Fotografie není k dispozici.

Hogar z Julinčina údolí

Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí

V2
res. CAC

Fotografie není k dispozici.

Bardo Lobetanz

Benji z Ondrova dvora x Fresie Sideric Miks.

V3

Fotografie není k dispozici.

Royal Royal Safe

Leonard od Červené skály x Latoya Royal Safe

V4

Fotografie není k dispozici.

Agreed Wonder Sambuca

Brit Coras Garden x Aim Elderberry from Black Meadow

V
Ceron van Laag Laren

Baghir Scorteus Mons x Anvie van Laag Laren

V
Tiberius Gasko Prim

Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller

V
Athrey Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

NENASTOUPIL

FENY - třída vítězů

Impreza Seahawk

Leroy v.d. Hofreite x Ebony-Fay Sideric Miks.

V1
CAC, BOS, Klubová vítězka, ček. šamp. IHF

Fotografie není k dispozici.

Branwen Amarelo Arcum

Baghir Scorteus Mons x Amare Awedante

V2
res. CAC

Fotografie není k dispozici.

Dayen Micailve

Leroy Aldeon x Althea Micailve

V3

Fotografie není k dispozici.

Kayron Černý vítr

Erotik Seahawk x Freddie Černý vítr

V4

Fotografie není k dispozici.

Addy Ash od Meruňky

Balou v. Abendstern x Coco Elli Cicesbeo

V
 

PSI - třída veteránů

FENY - třída veteránů

Destiny Daimar

Chester Barte Prim x Bessy Daimar

V1, Klubový vítěz veteránů
BOV

Fotografie není k dispozici.

Perla Gasko Prim

Armín Hali Gali x Casandra Gasko Prim

V
 

PSI - třída mimo konkurenci

FENY - třída mimo konkurenci

 

Termíny výstav v ČR | Termíny výstav v zahraničí


© Hovawart klub ČR 2007 - 2022 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus