Informace o výstavě: Klubová výstava se zadáváním titulů Klubový vítěz a CAC, 5. 10. 2019, Horka nad Moravou
Klubová výstava se zadáváním titulů Klubový vítěz a CAC
Místo konání: Horka nad Moravou
Datum: 5. 10. 2019
1. uzávěrka/2. uzávěrka: 6. 9. 2019/20. 9. 2019
Propozice ke stažení:
Propozice k akci Klubová výstava se zadáváním titulů Klubový vítěz a CAC [PDF, 208 kb]
Přihláška ke stažení:
Přihláška na akci Klubová výstava se zadáváním titulů Klubový vítěz a CAC [DOC, 124 kb]
Výsledky:
Rozhodčí: Martina Kučerová, Ingrid Mikulášová
Al-Dick
Betta Moravia
V1, BOB, BOV |
Identity
Sideric Miks.
V1 CAJC, BOS |
Aniseed
Wonder Sambuca
V1 CAJC, BOJ |
Endy
Black Prim
V1 CAC, Klubový vítěz |
Ingrid Mikulášová
Martina Kučerová
Rozhodčí |
Corry
Hrabovských stájí
V1 CAC, Klubová vítězka, Čekatel Ch.IHF |
PSI - třída štěňat
Galileo z Kraje vlka
Brit Coras Garden x Elza z Kraje vlka
|
VN1 |
Don't stop me now Ghipinaldo
Falko des Trois Petits Diables x Garish Ghada Enormous
|
Nenastoupil |
FENY - třída štěňat
Coney from Black Meadow
Arnie Čerchovské hvozdy x Alice Lee Cooper from Black Meadow
|
VN1 |
Arya z Dolní leče
Rolex Royal Safe x Angie z Vysokého lesa
|
VN2 |
Xalanta Kráľovská stráž
Leroy Aldeon x Niagara Královská stráž
|
VN3 |
Chantira Moravia Diamond
Echnaton Ereon Eilleen x Galaxy Moravia Diamond
|
VN4 |
Geela z Kraje vlka
Brit Coras Garden x Elza z Kraje vlka
|
VN |
Daylight Iormino Grande
Cyr Tara Guarda x Caysha-Lee Iormino Grande
|
Nenastoupila |
PSI - třída dorostu
Keks Debbie-Ann
Atai Debbie-Ann x Debbie Debbie-Ann
|
VN1 |
FENY - třída dorostu
Isabell Bukový háj
Becrux B Crucis z Arkova souhvězdí x Beckie Elibuky
|
VN1 |
Amelita Angelus Timoni
Leroy Aldeon x Paloma Královská stráž
|
VN2 |
Kelly Debbie-Ann
Atai Debbie-Ann x Debbie Debbie-Ann
|
N3 |
Zira z Budské samoty
Bono z Nerudovky x Ruby z Budské samoty
|
N4 |
Kate Debbie-Ann
Atai Debbie-Ann x Debbie Debbie-Ann
|
N |
PSI - třída mladých
Aniseed Wonder Sambuca
Brit Coras Garden x Aim Elderberry from Black Meadow
|
V1
CAJC, BOJ |
Aston Amarelo Arcum
Aik Carpathia Heart x Amare Awedante
|
VD2 |
Antony Insanus Gaudium
Arnie Čerchovské hvozdy x Brucie od Plátěné hory
|
Nenastoupil |
FENY - třída mladých
Identity Sideric Miks.
Jacobi Gasko Prim x Famous Sideric Miks.
|
V1
CAJC, BOS |
Neri Aldeon
Aik Carpathia Heart x Djamila Aldeon
|
V2 |
Reiwa ex Horto Albo
Blue Pinus Alpinia x Ocean Breeze Enormous
|
V3 |
Azira Amarelo Arcum
Aik Carpathia Heart x Amare Awedante
|
V4 |
Aida Hope's Hunter
Aik Carpathia Heart x Czara Stín lesa
|
VD |
Arete Amarelo Arcum
Aik Carpathia Heart x Amare Awedante
|
VD |
Eiwa z Hrabovských stájí
Baghir Scorteus Mons x Corry z Hrabovských stájí
|
VD |
Afrodité z Dračích hor
Ed-Dhor Seahawk x Angie Com-Belvedér
|
Neposouzena |
PSI - mezitřída
Amax ze Zadarova
Aik Carpathia Heart x Aspera Jabofi Star
|
V1
CAC |
Ceron van Laag Laren
Baghir Scorteus Mons x Anvie van Laag Laren
|
V2
Res.CAC |
Quinc z Páralovy zahrady
Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady
|
VD3 |
FENY - mezitřída
Amy Bohemia Sun
Baghir Scorteus Mons x Bessy Amijon Star
|
V1
CAC |
Brisie Micailve
Bond v. Gut Grone x Calantha Teresie Bohemia
|
V2
Res.CAC |
Querries z Páralovy zahrady
Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady
|
V3 |
Quinny z Páralovy zahrady
Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady
|
V4 |
Arwen Victory ze Zadarova
Aik Carpathia Heart x Aspera Jabofi Star
|
VD |
Carolla Abonito
Baghir Scorteus Mons x Desiree Snow Meadow
|
VD |
Cranberry Gránická smečka
Afareus Channe Line x Beggie Gránická smečka
|
VD |
PSI - třída otevřená
Endy Black Prim
Leonard od Červené skály x Apis Black Prim
|
V1
CAC, Klubový vítěz |
Ares Gigi Haf
Caraibo Moravia Diamond x Areta Černý sen
|
V2
Res.CAC |
Casper z Vltavského kraje
Barny Seahawk x Agila z Vltavského kraje
|
V3 |
Archie z Prajzské Lihotky
Leonard od Červené skály x Angela Moravia Lamara
|
VD4 |
Rolex Royal Safe
Leonard od Červené skály x Latoya Royal Safe
|
VD |
Archie ze Stříbrného srdce
Andy Debbie-Ann x Brandy Carpathia Heart
|
Nenastoupil |
Borg Darwy Abonito
Amaro Carpathia Heart x Desiree Snow Meadow
|
Diskvalifikace |
Castor Plattensee-Wart
Totus Tuus Hovki Lusi x Aphrodita Plattensee-Wart
|
Nenastoupil |
FENY - třída otevřená
Emestine Black Prim
Leonard od Červené skály x Apis Black Prim
|
V1
CAC |
Betti Black Amber Rose
Baghir Scorteus Mons x Amy Čerchovské hvozdy
|
V2
Res CAC |
Cloé Connie Cicesbeo
Aik Carpathia Heart x Ashley Cicesbeo
|
V3 |
Bonita Ebritte
Leroy v.d. Hofreite x Brittany Nova Moravia
|
V4 |
Annie Chlupaté srdce
Alfréd ze Světlovských luk x Perla Gasko Prim
|
V |
Boogie Lobetanz
Benji z Ondrova dvora x Fresie Sideric Miks.
|
V |
Diana z Rajského kopce
Amaro Carpathia Heart x Berry z Císařského údolí
|
V |
Beauty od Studánky Vojtěšky
Barny Seahawk x Abby od Studánky Vojtěšky
|
VD |
Engie Amijon Star
Aik Carpathia Heart x Blackie Amijon Star
|
VD |
Uschi Gasko Prim
Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim
|
VD |
Althea Micailve
Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia
|
Nenastoupila |
Anika z Prajzské Lihotky
Leonard od Červené skály x Angela Moravia Lamara
|
Diskvalifikace |
Chalva Oddany Tobie
Endriew Westbohemia star x A'Costa Rica Królewska Kraina
|
Nenastoupila |
PSI - třída pracovní
Afareus Channe Line
Darcius Gasko Prim x Channelaine Gasko Prim
|
V1
CAC |
Army Pom pette
Caraibo Moravia Diamond x Ariana Kessie z Kraje bílé pěny
|
V2
Res.CAC |
Hogar z Julinčina údolí
Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí
|
V3 |
Boreas Regis Moravia
Jacobi Gasko Prim x Andorra Regis Moravia
|
V4 |
Echnaton Ereon Eilleen
Calderon Moravia Hovacor x Esira v. Pfarrhof
|
VD |
Tiberius Gasko Prim
Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller
|
VD |
Baghir Scorteus Mons
Jekyll Royal Safe x Alize Aldeon
|
D |
FENY - třída pracovní
Corry z Hrabovských stájí
Berwill Hali Gali x Dalarna v. Wildweibchenstein
|
V1
CAC, Klubová vítězka, Čekatel Ch.IHF |
PSI - třída vítězů
Amaro Carpathia Heart
Ecco v. Tyrolsberg x Aimie Sagbariam
|
V1
CAC |
Ardal Cordis Paladin
Aristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů
|
V2
Res.CAC |
Royal Royal Safe
Leonard od Červené skály x Latoya Royal Safe
|
V3 |
Barney Wicca Gabreta
Brennus Nova Merigo x Finlandia Šédedab
|
V4 |
Erny z Kraje vlka
Colja Teresie Bohemia x Anima Bensi Lady Marion
|
Nenastoupil |
Perry z Páralovy zahrady
Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady
|
Nenastoupil |
FENY - třída vítězů
Coco Elli Cicesbeo
Aik Carpathia Heart x Ashley Cicesbeo
|
V1
CAC |
Amare Awedante
Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy
|
V2
Res.CAC |
Abrielle Micailve
Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia
|
V3 |
Éowyn Debbie-Ann
Arigo v.d. Kurpfalzjägern x Debbie Katveri
|
V4 |
Against all odds Ghipinaldo
Joker v. Hundsbühl x Garish Ghada Enormous
|
VD |
Happy z Julinčina údolí
Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí
|
Nenastoupila |
PSI - třída veteránů
Al-Dick Betta Moravia
Artur z Duhového kopce x Aranka ze Slezské Hořiny
|
V1
BOV, BOB |
FENY - třída veteránů
Berry z Císařského údolí
Jeff Barte Prim x Ces Bukový háj
|
V1 |
Meggie z Páralovy zahrady
Chivas z Budské samoty x Lady z Páralovy zahrady
|
V2 |
Fáma z Julinčina údolí
Aram z Kraje pestrého kamení x Unie Gasko Prim
|
V3 |
PSI - třída čestná
Aik Carpathia Heart
Ecco v. Tyrolsberg x Aimie Sagbariam
|
V1 |
Largo Kráľovská stráž
Ajax Szőke Tiszaparti x Fidži Kráľovská stráž
|
VD2 |
FENY - třída čestná
Brannan Elibuky
Artex z Lašské brány x Eliška Bukový háj
|
Nenastoupila |
Soutěže
Nejhezčí pár psů
- 1. místo: Aik Carpathia Heart + Coco Ellie Cicesbeo, majitel. Ing. Lenka Řačáková
- 2. místo: Amaro Carpathia Heart + Reiwa ex Horto Albo, majitel Bc. Nicola Wendelinová
Termíny výstav v ČR | Termíny výstav v zahraničí